1-15 mei 2018 sterretjesgroep

Discussie in 'Vlindertjes tot 16 weken' gestart door Raket78, 6 okt 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Raket78

    Raket78 Fanatiek lid

    7 dec 2011
    3.002
    1.139
    113
    Vrouw
    Canada
    Rustig hier. Heb ik jullie platgeluld? :roflmao:
     
    Mleenvs vindt dit leuk.
  2. Soturi

    Soturi Fanatiek lid

    24 sep 2016
    3.622
    3.551
    113
    Vrouw
    Huh, ik was een beetje in de veronderstelling dat ik nog gereageerd had. En daarom geen meldingen kreeg.

    Maar @Raket78, 3x is scheepsrecht toch? :D
    Geldt vast voor jou en dan straks ook voor mij. :D
     
    Raket78 vindt dit leuk.
  3. Soturi

    Soturi Fanatiek lid

    24 sep 2016
    3.622
    3.551
    113
    Vrouw
    Al heb ik mijn eisprong nog niet gevonden. Ofja, de piek dus. En dan eisprong 2 dagen later.
    Mag eigenlijk een deze dagen wel komen. Want als mijn cyclus nog 27 of 28 dagen blijkt, dan zou ik bij morgen een positieve test op een LF van 12 dagen uit komen. Wat nog prima is, maar daarna wordt het spannend.

    Of mijn cyclus is weer terug gegaan naar 31 dagen ofzo. Dan gaat het er nog wel om spannen, maar heb ik nog wel wat extra speling.

    En hopelijk pieken mijn ovulatietests ineens, want zoniet, dan heb ik een probleem. :roflmao:
     
  4. Soturi

    Soturi Fanatiek lid

    24 sep 2016
    3.622
    3.551
    113
    Vrouw
    Vrij wit nog namelijk. Lichte streepjes wel, maar als er eerst nog oploop gaat moeten komen, dan gaat het nog even duren
     

    Bijgevoegde bestanden:

  5. Soturi

    Soturi Fanatiek lid

    24 sep 2016
    3.622
    3.551
    113
    Vrouw
    Foto met andere belichting
     

    Bijgevoegde bestanden:

  6. Raket78

    Raket78 Fanatiek lid

    7 dec 2011
    3.002
    1.139
    113
    Vrouw
    Canada
    Hmmz, zo te zien gebeurt er nog weinig. Maar volgens mij kunnen ovulatietests ook nog vanuit het niets knalpositief worden, toch?
     
  7. Soturi

    Soturi Fanatiek lid

    24 sep 2016
    3.622
    3.551
    113
    Vrouw
    Ik hoop het wel. Want anders gebeurt er weinig inderdaad
     
  8. Mleenvs

    Mleenvs Fanatiek lid

    25 aug 2017
    1.504
    1.519
    113
    Vrouw
    Toen ik ovulatietesten gebruikte, kon ik mijn piek dus niet vinden. Terwijl er wel een eisprong was, want die ronde was ik voor het eerst zwanger. Lag er misschien ook aan dat ik maar 1 x per dag testte. Ik ben een beetje een cheapass.... :oops:
     
    Soturi vindt dit leuk.
  9. Viviennee

    Viviennee VIP lid

    31 mrt 2016
    5.581
    3.734
    113
    Amsterdam
    Ja kan zeker! Je hoeft niet per se een oploop te hebben
     
  10. Soturi

    Soturi Fanatiek lid

    24 sep 2016
    3.622
    3.551
    113
    Vrouw
    Ik ben ook wel cheapass hoor! Ga met deze streepjes niet 2x per dag testen.

    Maar vriendlief en ik maken het toch nog regelmatig gezellig. Dus zelfs als ik mijn piek niet vind, betekent dat niet dat ik dan een ronde verprutst heb.

    Maar ik probeer eigenlijk vooral inzicht in mijn cyclus nu te krijgen. Dus dan zou een piek vinden wel handiger zijn.
     
    Mleenvs vindt dit leuk.
  11. Mie88

    Mie88 Bekend lid

    9 jan 2015
    652
    430
    63
    Vrouw
    Waar zit je cyclus normaal ongeveer op? Nu nog maar 13 dpo zie ik dus.. Nog alle tijd.. zag bij mij ook ni echt oploop.. Ineens wel en toen2x gaan testen
     
  12. Viviennee

    Viviennee VIP lid

    31 mrt 2016
    5.581
    3.734
    113
    Amsterdam
    Ik kreeg mijn positieve tests rond dag 14. Had met deze zelfs wel oploop, maar hoeft echt niet. Als je verwacht dat je eisprong in de buurt zit ff 2 keer testen

    Verwacht nu nog niet dat je hem gemist hebt of zo. En het springt uiterlijk twee dagen later he, zou in principe ook vlak na je test kunnen springen
     
  13. Soturi

    Soturi Fanatiek lid

    24 sep 2016
    3.622
    3.551
    113
    Vrouw
    Nog niet positief. Maar in ieder geval komt mijn piek eraan. Dus kan mijn paniek over een te korte LF of geen eisprong kunnen vinden en alles weer een beetje aan de kant geschoven worden.

    Want na de cyclus van afgelopen maand en dus al die zo goed als witte ovutests, was het vertrouwen in mijn lichaam even ver te zoeken.:roflmao:
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Raket78 vindt dit leuk.
  14. Viviennee

    Viviennee VIP lid

    31 mrt 2016
    5.581
    3.734
    113
    Amsterdam
    Misschien heb je toch wel een oploop inderdaad!

    Sowieso lijkt het mij iig wel fijn om te weten wanneer dat ergens in je lichaam allemaal gebeurt. Hoeft ook niet zo stelselmatig en verschrikkelijk allemaal, maar zo kan je overal iig optimaal gebruik van maken en hopelijk uit dat zich dan snel in een baby :)
     
    Soturi vindt dit leuk.
  15. Soturi

    Soturi Fanatiek lid

    24 sep 2016
    3.622
    3.551
    113
    Vrouw
    Ja, precies. Het gaat me ook niet eens om de exacte piek vinden. Heb voor zover ik weet geen PCOS of iets anders waardoor ik echt de piek hebben moet. Dus ik denk als ik oploop krijg, en als hij daarna ook weer afloopt, ik er wel vanuit mag gaan dat ik mijn eisprong dan gewoon gehad heb. Dus voor mij zou een donkere ovutest, maar lichter dan de controlestreep al prima zijn.

    Ook al zou ik een hoop negatief commentaar over me heen krijgen als ik dat hier op ZP zou plaatsen. Want ja, ik ben niet zeker van mijn ei dan en stel dat hij later springt en blablabla.
     
  16. Soturi

    Soturi Fanatiek lid

    24 sep 2016
    3.622
    3.551
    113
    Vrouw
    En zorgen dat er (vooral nu dus) altijd zaad op voorraad is. Zodat we over ongeveer 2 weken naar andere tests kunnen kijken van mij. Die hopelijk dan ook een tweede streep geven.
     
  17. Viviennee

    Viviennee VIP lid

    31 mrt 2016
    5.581
    3.734
    113
    Amsterdam
    Volgens mij werken ovutests vaak niet eens met PCOS. Krijg je allemaal pieken of zo die geen ei laten gaan?

    Als ie nu alweer gaat aflopen zou ik voor de zekerheid nog wel even doortesten. En volgende maand nog een keer en als t dan gewoon steeds rond dag 14 is is t prima toch. Ik heb ze ook maar heel kort gebruikt, was steeds rond dag 14 dus vond t wel goed.
     
  18. Soturi

    Soturi Fanatiek lid

    24 sep 2016
    3.622
    3.551
    113
    Vrouw
    Ja, ik ga deze ronde wel even kijken. Maar voorheen was ik ook altijd zo regelmatig. Dus nu krijg ik wel weer redelijk het vertrouwen in mijn lichaam terug.
    Daarnaast merk ik ook weer verschil in afscheiding, wat ik ook altijd had. En wat ik eigenlijk ook al linkte aan eisprong.
    Weet alleen niet of ik dat afgelopen maand heb gehad ivm ziek zijn. Maar dat maakt ook niet zo heel veel uit. Ik denk wel dat ik gewoon een goede LF ga krijgen dan. Tenzij ik weer op dag 20 ofzo ongesteld word.
    En natuurlijk test ik wel gewoon door.
     
  19. Raket78

    Raket78 Fanatiek lid

    7 dec 2011
    3.002
    1.139
    113
    Vrouw
    Canada
    Ff gecopieerd van het andere topic:

    De midwife wilde best een afspraak voor me inplannen rond 13 weken, en dat heb ik dus ook gedaan. Maar ze vond dat ik voor de 9 weken afspraak toch nog mijn huisarts moest zien, omdat de huisarts me ook kan opvangen als er complicaties of een miskraam plaatsvinden. De huisartsenpraktijk neemt de telefoon niet op. Eens kijken of ze me nog willen inplannen. De huisarts vindt namelijk helemaal niet dat mijn eerste trimester zo risicovol is, al geeft hij anderzijds ook aan dat mijn kans op een miskraam 40% is in verband met mijn leeftijd. Hij vindt alleen niet dat daar iets aan te doen valt; het gaat goed en het gaat mis en ik moet gewoon geduld hebben.

    Dus aangezien ik toch nog geen afspraak met mijn midwife heb, heb ik ook maar de echo ingepland. Die is rond 12 weken. Mochten ze aan het eind van de echo niet het scherm naar me toedraaien en me de kleine laten zien, dan vraag ik ter plekke of ik met een radioloog kan praten. Lukt dat niet, dan moet ik maar hopen dat de huisarts sneller dan verwacht is met de uitslag, en dat ik tegen die tijd niet stapelgek ben geworden.

    Ik heb een spuughekel aan dit systeem en ik heb een spuughekel aan het eerste trimester van deze zwangerschap. Het enige positieve hieraan is, dat tot nu toe alles wel goed lijkt te gaan. En dat is wel het belangrijkste. Maar gesteund voel ik me niet door dat geflauwekul hier.
     
  20. Soturi

    Soturi Fanatiek lid

    24 sep 2016
    3.622
    3.551
    113
    Vrouw
    Ik zou in jouw plaats ook helemaal knettergek worden van dat systeem ja. Mocht het hier weer raak blijken, hoop ik dat ik ergens rond de 6 a 7 weken al een echo kan krijgen. Ik zou al gek worden als ik langer dan 8 weken zou moeten wachten.

    Maar we gaan bij jou gewoon voor de 3x is scheepsrecht! :D
    Dus straks draaien ze gewoon het scherm naar je toe en zie je een leuk kindje. :D
     

Deel Deze Pagina