Luisana Lopilato, de vrouw van Michael Bublé, is zwanger van hun derde kindje. Ze hebben al twee jongens; Noah van vier jaar en Elias van twee jaar oud.
Lauren Verster is bevallen. Lauren Verster en haar vriend zijn op 29 januari de ouders geworden van een meisje. Ze heet Leentje.
Ze was idd zwanger bevallen op 1 feb 2018 van een meisje en hieronder de bevestiging https://www.telegraaf.nl/entertainment/1628570/dochter-voor-kylie-jenner
"Speciaal voor haar fans heeft Kylie een video op YouTube geplaatst waarin ze laat zien hoe zwangerschap verlopen is en is er ook audio te horen van de bevalling." Ik stel me nu dus echt een audio fragment voor me met allemaal geschreeuw en gevloek
Er wordt veel gespeculeerd over de naam van Kylie Jenners dochtertje. Er wordt nu gedacht dat ze Mariposa (roepnaam Posie) heet, vanwege tweets van Kris Jenner. Ik ben benieuwd of het klopt. Vind het geen hele leuke naam (een beetje tokkie), hoewel ik Posy wel schattig vind. Bovendien droeg Kylie vlindersierraden als symbool van haar zwangerschap en haar vriend bracht een nummer uit dat Butterfly Effect heet. Mariposa betekent vlinder in het Spaans Ik denk stiekem dat de kans best wel groot is dat ze zo dus heet!
Ferri Somogyi wordt vader! Zijn vriendin Noëlle van Stek zal in september bevallen van hun eerste kindje.
Gregory van der Wiel is vader geworden. Zijn vriendin Rose Bertram is vandaag bevallen van een dochtertje. Haar naam is nog niet bekend gemaakt.