voor jouw tafelschikking hoef ik in ieder geval niet naar de winkel te rennen haha kan een paar kasten open trekken en kan je creatie namaken... op de autotjes na maar die kan ik altijd vervangen voor plastic thee serviesje haha
Ik heb een heel mooi schaakbord op mijn eettafel staan. Het is een hele oude uit Rusland met prachtige schaakstukken.
Strijkkralen, lijm, stiften, stickers, knutselpapier. Als ik er zo over nadenk, zou je er wel iets leuks mee kunnen maken voor op de tafel
Leuk, ben zelf ook meteen weer gemotiveerd. Even op Pinterest gekeken. (Zoekopdracht 'decoratie eettafel') Wat ideetjes hier onder. Vooral bloemen erbij vind ik leuk.
Wij hebben luiers, verschoonkussen en alle verzorgings-spulletjes nu op de eettafel liggen Komende maand krijgen we nieuwe meubels en dan hopelijk dat allemaal naar boven en leuk aankleden met een blad met kaarsjes ofzo. Wat @Mop81 laat zien vind ik ook erg leuk!
Joh!! Had je niet even je keukentafel kunnen opruimen voordat je deze foto maakte? Dit KAN zo écht niet hoor op een openbaar forum *ahum de mijne ziet er ook zo uit*
Niks. Echt verschrikkelijk vind ik al die tierelantijntjes op tafels, vensterbanken, etc. Wat dat betreft ben ik echt mega saai
Ik vind het wel leuk om te zien, maar het schoonmaken haatte ik. Daarom heb ik hier thuis ook haast geen decoratie meer . Maar ik vind het nog steeds leuk om te zien bij anderen haha.
Een dienblad met een gedecoreerde lantaarn. Er zit alleen nog steeds kerstversiering in Hahaha. Weet ff niet wat ik er anders in zou moeten doen. Normaal staat mijn pip servies op het dienblad met vaak een bos roze rozen. Maar kreeg het lantaarn cadeau dus die staat er nu.
Het dienblad stond er net na nieuwjaar op. Toen die grote ronde maar dat was te hoog naar mijn zin. Daarna die met dat hout eronder die staat nu weer op de salontafel. Zal morgen even een nieuwe foto maken van het dienblad want dat staat er nu weer terug op met wat anders.
Precies dat inderdaad! Plus ik heb 2 jongetjes en niets in mijn huis is veilig. Afgelopen december dacht ik ook even leuk te doen, door een enorme doorzichtige vaas met lichtjes en kerstballen te vullen. Opeens hadden de jongens bedacht dat ze daar ook andere leuke dingen mee kunnen doen; voetballen, overgooien, doen alsof het bommen zijn Hier dus geen decoratie op een plant en dingen aan de muur na
Altijd een fruitschaal. Soms een dienblad met kaarsen. Soms een vaas met een bos bloemen Momenteel alleen de fruitschaal.