Hey meiden hoe is het hier met iedereen. Ja bah echt een rot tijd achter de rug. Maar goed moet het een plaatsje geven en weer doorgaan. Phoe leven gaat niet altijd over rozen. Nou ik heb met mijn ovuliatie testen mijn piek dag weer gevonden. Deze was op 7/2 dus we hebben weer flink geklust. We blijven proberen al is de kans klein. In ziekenhuis zij die mevrouw ook gewoon blijven proberen. Dus dat doen we dan ook. Dus mijn nod dag is dan op 22 feb. Ik kan de klok erop zetten dat ik dan op die dag ongi moet worden. Blijf natuurlijk altijd hopen op niet. @Myhappyfamily Hey hoe voel jij je nu? Alles thuis klaar voor de komst van je kindje? Spannend hoor! @Leolove En heerlijk aan het genieten thuis? Zal wel ff wennen zijn nieuwe leef situatie thuis. @Meisje93 Hey wat fijn dat het weer beter gaat met je dochter. Hoest verder met jou? Lees dat je ader op je borst opgezet is. Als je het niet vertrouwd zou ik langs de arts gaan. Ze willen het dan toch zien hoe het eruit ziet. Maar kan het niet komen omdat je ei weer op springen staat? Ik heb namelijk steeds kleine bultjes rondom mijn tepel die tevoorschijn komen vlak voor mijn eisprong. @Gootje1988 Alles goed met jou? Lees dat je veel stress hebt gehad vanwege de auto enzo. Wel fijn dat de baby kamer bijna klaar is. Haha al je gekochte spullen kan je dan een mooi plaatsje geven. Hoe was het vandaag bij de vk las geloof ik dat je vandaag langs moest. @lerana Hoest verder met jou? Las ergens dat het met de donor niet gelukt was of was afgezegt?
Ow ik lees nu dit pas haha. Zie dat je mail contact heb gehad met je arts. Nou fijn bericht terug dus. Weg met je zorgen fijn hoor.
@lerana lastig zeg met je meisje! Ik zou toch even aan de huisarts vragen of ze een bloedonderzoek kunnen doen! Kan je al heel veel uitsluiten en mogelijk ook wat aan gedaan worden. Al is het natuurlijk wel naar een naald in dr armpje @Meisje93 zeg je nou dat als het deze ronde niet raak is dat je gaat stoppen met zzwanger worden? ik ga dan dubbel hard duimen dat je deze ronde zwanger mag zijn. Fijn dat de huisarts niks achter de verandering ziet. @Nancydierengek goed dat jullie het blijven proberen en ik hoop het zo voor jullie! Ja de meeste babyspullen staan nu in de vaste kast in de babykamer, kunnen we weer shoppen morgen lekker behangen! Vanochtend bij vk geweest, Zo'n leuk persoon. Zij heeft mn stiefbroertjes ter wereld gebracht. Alles was goed en hartje klopte super. Ook nog even over de bevalling gehad en dat ik gelijk moet bellen maar dat als het weer zo snel gaat bestaat de kans dat ik thuis beval moet dit mn mannetje nog gaan vertellen maar gaat hij niet leuk vinden want hij maakt zich nu al druk om de bevalling en bloed verlies. Krijg sowieso van te voren al medicatie mee naar huis voor mocht dat gebeuren zodat ze mij thuis ook zo goed mogelijk kunnen begeleiden.
@Nancydierengek Super dat je je piek hebt gevonden Ik zou idd ook doorgaan met het proberen. wie weet! Ik duim voor je. Ik heb geen idee. De klachten van de vorige ronde zijn er nog steeds: * paarse tepels * wit uiteinde tepel *soms gerimpelde tepelhof * witte bultjes naast tepel *duidelijke aders en nu dus een opgezette ader *steekjes in tepel *soms krampen in borst *verkleuring naast tepelhof *zal vast nog wel wat vergeten @Gootje1988 Ik begin er wel naar toe te neigen. Onze kinderwens blijft groot! Maar het begint ons leven te beheersen en dat wil ik niet. We hebben een prachtige dochter & zijn gelukkig wat nu dus wordt overschaduwd door dit verdriet. En ik wil dat niet meer. Maar zal dit ook met mijn man moeten bespreken En ga er zelf ook nog heel goed over na denken.
Oh ik schrik hier echt van... weet niet hoe het is na 9 rondes maar ik vond 7 rondes ook al knap frustrerend dus snap het een klein beetje. Wat als je straks gewoon niet meer tempt en ovulatieteste gebruikt? Misschien dat dat rust kan geven of mogelijk een zaad onderzoek bij je man? Dan zit je niet in de medische molen maar kan je dat uitsluiten. Hoop in ieder geval dat je hier niet meer over hoeft na te denken maar phoe heftig!
Ja misschien dat ik dat eerst ga loslaten. Ovulatietesten doe ik deze ronde niet. Althans heb er nog maar 2 liggen. Ga er iig goed met mijn man erover hebben. Hij voelt zich ook erg verdrietig. Wordt vervolgd.
Het is een begin en dan laat je het los zover mogelijk. Helemaal los laten is onmogelijk lijkt mij. Snap ik lijkt mij ook vreselijk maar zou toch proberen een jaar vol te houden. Dikke knuffel!
Ja dat lijkt mij dus onmogelijk. Ik weet immers achterin mijn hoofd toch m'n NOD. en tja vruchtbaar slijm etc. lastig lastig
dankje voor de bemoedigende woorden. Misschien heb ik dat wel even nodig. Weer de moed gaan vinden etc. lastig lastig. Wil E. graag een broertje/zusje geven. Maar wil ook genieten van E. zonder die pijn te voelen. Dat gaat dus niet samen. Komt goed. @daantje09 hoe gaat ie met jou?
Natuurlijk weet je nooit hoe E gaat worden maar als ze een beetje zoals m gaat doen word het alleen nog maar pijnlijker als je op geeft vrees ik. Elke week de vraag wanneer ze nou is grote zus word, zelfs echt huilbuien had ze erdoor dan breekt je hart ook. Misschien als je opgeeft en dan na een aantal jaren e zoals m doet dan heb je mogelijk spijt en wou je dat je door was gegaan. Niet gemeen bedoelt of aanvallend he ! Maar probeer mee te denken en je ook hopelijk de kracht en moed te geven door te gaan
@Gootje1988 ja dat lijkt me nog erger. Als E. zelf de leegte gaat voelen. Thnx! Denk dat dit maar mijn drijfveer moet gaan worden.
Daarom, heb er zelf meerdere malen huilbuien om gehad puur om te zien dat m wat ontbrak en daardoor niet 100% gelukkig was en als ik haar nu zie dan denk ik : ja! Ze is 100% gelukkig en dat word straks 200% Haal daar je kracht uit en doe het uiteraard ook voor jezelf en je mannetje want ik weet zeker dat heel veel mensen van dit forum het jullie gunt.
Dankje! ❤ Ja mijn man wilt zo graag nog een kindje erbij. Die heeft het liefst een 11-tal Ja klopt, gunfactor is hoog hihi. Ga mijn potje moed weer opzoeken.
Hahaha dan heb je nog even te gaan wie weet komt de 3e in ronde 1. Als je weer een peptalk nodig hebt dan horen we het wel weer
Ahh ook al zo'n slaapkopje t is indd wel lekker als ze gewoon slapen haha meestal is dat in Netflix moment tegenwoordig haha nieuwe serie gevonden Vandaag valt t mee maar normaal is ze dan erg prikkelbaar enzo. Hoop ook echt dat je lichaam gewoon gaat doen! Indd leven is niet altijd fijn! Hoop voor je dat het toch gaat lukken en je een mooie test mag krijgen! Ja wel donor is 1x geweest dag van de eisprong moeten afzeggen maar als t goed is alsnog goed getimed dus maar afwachten.. Ja ga indd even een afspraak maken kon er helemaal na te laten kijken misschien beter dan eerst dit af te wachten.. Ah fijn dat alles goed was met de kleine! Waarvoor krijg je medicatie mee dan? Ik reageer op alles stukje voor stukje en lees dan pas verder dus misschien kom ik het antwoord nog tegen hahahah Oh jeetje ik hoop echt dat het raak mag zijn dan nu ik gun het je zo erg! Ik ga echt heel hard duimen!!! Maar ik ben het eens met gootje ik ben bang als je nu opgeeft dat je misschien spijt krijgt over een aantal jaar en dan denkt had ik maar niet opgegeven. Loslaten lijkt me niet echt mogelijk net wat je zegt je weet je nod je herkent nu dingen van je lichaam rond je ei. Denk dat het enige wat je kan doen is proberen de moed en positiviteit te vinden. Het is super k*t 9 rondes maar (ja het klinkt zo cliché) het is nog net het moment geweest voor een zwangerschap dat moment gaat zeker wel komen dat kan gewoon niet anders. De verdriet en teleurstelling is logisch en daar door waardeer je nog meer dat je E hebt. Maar ook omdat je E hebt weet je dat het mogelijk is. Geef de moed niet op probeer hoe lastig ook de teleurstelling om te zetten in kracht voor de volgende ronde want je gaat een positieve test krijgen er gaat een mooi klein babytje bijkomen dat kan haast niet anders! Maar deel ook vooral je verdriet en teleurstelling hou je niet groot maar laat het er juist uit! Een hele dikke knuffel voor jou! ♡
Hahaha hier hetzelfde maar eerst kijken hoe deze zwangerschap en bevalling loopt. Geen probleem! Ja alleen al om dingen uit te sluiten. Misschien is het een simpele tekort van iets. Ik krijg medicatie mee om mn baarmoeder te laten samentrekken om zo het bloed verlies te beperken. Bij m heb ik een fluxus gehad en dat wil ik absoluut niet nog een keer
Oh nee snap ik indd hopelijk valt t mee en gebeurt dat dit x niet en heb je gewoon een goede bevalling!
@Meisje93 Ach meid wat lees ik nu allemaal.. Geef de moed niet op je wild het zo graag. En je gaat toch wel op je lichaam letten en ben er dan toch nog wel mee bezig. Je zit nu gewoon even in een flinke dip. Ik ken dat gevoel zo goed iedere keer als ik ongi word zit ik er ook ff helemaal doorheen. Dan denk ik ook gaat nooit lukken en alles draait nog maar om 1 ding en dat is een kindje krijgen. En van de rest kan ik wel genieten om mij heen maar minder als eerst. Kom op meid zet je droom voort. Je weet dat je kinderen kan krijgen. En tijdens al het wachten geniet van E en je mannetje. Ik geniet ook van het samen zijn met mijn vriend. Sleur elkaar door deze periode heen. En hoe leuk zal het zijn als het toch nog lukt vroeg of laat. Dikke knuffel vanaf hier! @Gootje1988 Haha kan je nog meer spullen gaan kopen haha. Heerlijk om jou vrolijke verhalen te lezen. Wat fijn dat alles goed was bij de vk. Ging van je eerste kindje de bevalling dan zo snel dat je bang bent thuis te bevallen. @lerana Ow gelukkig is je donor wel 1x geweest. Nu duimen!