Mijn vriend zijn zus heeft een tweeling, ik ben al wat ouder en we krijgen hulp van het ziekenhuis, dus er is best een kansje. Ik heb altijd een wens voor 2 kinderen gehad, maar mijn vriend heeft deze wens niet. Daarnaast heb ik geaccepteerd dat eentje goed is en hoop ik gewoon dat we een kindje mogen krijgen. En een tweeling lijkt me erg heftig, dus liever niet... hihi!!
@Mari3ke dat ziet er hoopvol uit! Ik dacht vandaag wordt ik ongesteld, dus heel de dag een tampon in (wel tussendoor verschoond natuurlijk ) heel de dag geen bloed gezien dus afwachten maar!
Net roze bij afvegen, nog nooit gehad op 12 dpo....maar geen goed teken denk ik. Even afwachten wat er gebeurd. Als het doorzet dan kan ik in iedergeval weer snel beginnen aan een nieuwe ronde.
@Rozeline jaa in zo een traject is de kans groter idd, zeker als t met hormoonstimulatie is ik gun t jullie zo ❤
@Mari3ke Zou leuk zijn als jij de eerste roze wordt op deze lijst! Laat je het morgenochtend weten? @Baasje Spannend! Dat geeft hoop, ik zal voor je duimen! @Ddtje Blijven duimen. Geen bloed geeft moed! @Rozeline Jaaaa een tweeling lijkt me, vooral in het begin, erg heftig! Denk dat het op latere leeftijd wel leuk kan zijn. Hier is nog steeds alles rustig. Morgen komen de sensitesten binnen. Denk dat als ik thuis kom van mn werk ik meteen wil en ga testen
Hier is mijn test. In het echt zie je het streepje wel iets beter maar ik twijfel echt. Mijn vriend ziet hem ook. Ik heb hem nat gemaakt omdat ik had gelezen dat indroogstrepen weggaan als ze weer nat worden, maar hij staat er nog steeds. Zien jullie iets? Ik vond het erg lastig fotograferen.
Ik hoop het zo! Kan het me eigenlijk niet echt voorstellen dat ik ineens zwanger zou zijn. Zou wat zijn zeg, vlak voor ik naar de gynaecoloog moet.
Bij mij is dat ook nog nooit gebeurd, ik gebruik altijd die. Eens wit altijd wit bij mij. Maar testen jullie allemaal zo vroeg met kruidvat? Want dan kan ik het wel schudden. Ik wil nu gewoon ongesteld worden, want al die negatieve testen is niet leuk. Als ik van het weekend nog niet ongesteld ben ga ik de huisarts bellen
Het zou super mooi zijn, ik duim voor je, waarschijnlijk heb je morgen of overmorgen een duidelijkere streep
@Mari3ke Geniet ervan. Ik duim voor je dat alles goed gaat! @Lisanne1811 ik zie ook heel licht iets! Test je morgen opnieuw? Wat fijn voor jullie! Ik denk dat ik morgen ook test. Normaal gezien 10dpo dan
Ik testte niet vroeg hoor, had een cyclus van 89 dagen uiteindelijk. Mijn test was op dag 80 ofzo. Ik test gewoon af en toe ivm onregelmatige cyclus.
Oh leuk dat jij het ook ziet! Ik denk dat overmorgen testen meer zin heeft dus ga proberen geduldig te zijn. Mijn plan is om de dag testen...
@Lisanne1811 Ik zie hem heeeeel licht, een voorbeeld van een tuurtest! Idd om de dag proberen te testen en kijken of je een oploop ziet