Ik vind de foto's niet duidelijk genoeg om er echt iets over te kunnen zeggen. Heb je nog andere foto's?
Ja was ook mijn gok richting haar maar werd wel even in verwarring gebracht door het wazige vlekje boven de nub .
Haha ja voor t zelfde geld bestempelen we beide t verkeerde stokje als nub hoor.. Maar ik blijf bij een meisje Alles goed met jou en baby ?
Ja m'n kleine man is alweer 7 weken inmiddels. Gaat echt zo hard. Het is een heerlijk tevreden mannetje. Bij jullie ook alles oké?
Hier morgen 6 weken, tijd vliegt he? Gaat goed hier, al vind ik na 2 voorjaar zomer baby's een wintervariant echt wel bewerkelijker met al die verkoudheden die passeren
Hi allen, Deze is helaas nog niet voor mij (volgende week een echo!) maar voor een kennis van mij. Volgens mij is dit een overduidelijke jongensnub? Of ben ik nou gek? Is dit totaal iets anders? En ze had ook een foto toegestuurd die tussen beentje was genomen, soort van.. Wat denken jullie?
Haha ja hier 3e verkoudheid te pakken en nog geen 6 weken.. zo sneu (ook voor mama die korter kan slapen met kind dat liefst bij mama wil blijven)
@Bubbels84 @Kipsate @Bolleke12 In deze lijkt ie alleen wel weer "platter"... Verschilt weer per shot ofzo!
Hij staat echt duidelijk in een hoek omhoog. Als dit geen jongen is dan eet ik m'n schoen op haha Ik heb een foto van mijn echo's toegevoegd. Links is onze dochter en rechts ons zoontje, dan zie je het verschil.
Op de foto lijkt ie horizontaal dus snap wat je bedoelt met platter maar het gaat om De hoek ten opzichte van ruggenraat. En gezien de hoek duidelijk een jochie!
Vandaag 2de poging gedaan voor de vlokkentest. Wat denken jullie wat het geslacht zou knn zijn . Wat is dat stipje?