Wens voor (nog) een kindje ♡

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Phoebe, Feb 9, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mamavandrie34

    Mamavandrie34 Fanatiek lid

    Feb 4, 2018
    2,140
    2,225
    113
    Female
    Wat leuk, ook 3 jongens!
     
  2. Mamavandrie34

    Mamavandrie34 Fanatiek lid

    Feb 4, 2018
    2,140
    2,225
    113
    Female
    Het wordt een gezellig clubje zo :)
     
  3. Phoebe

    Phoebe Fanatiek lid

    Dec 15, 2016
    3,423
    1,209
    113
    Jaa gezellig meerdere die mee kletsen :D
     
  4. Dufel

    Dufel VIP lid

    Sep 10, 2014
    5,833
    1,469
    113
    Wat gezellig! Welkom beide.
    En superleuk ook gaan voor een 4e kindje!

    Heb ik gelijk een vraag aan jullie;
    Hoe vonden jullie de overgang van 1 naar 2 kinderen?
     
  5. luckynumber4

    luckynumber4 Niet meer actief

    Van 1 naar 2 ging eigenlijk vanzelf vind ik. Het is in het begin even wennen aan een nieuw ritme, maar daar was iedereen vrij snel aan gewend.
    Jij hebt toch vandaag je nod? Ga je al testen? Knap dat je het zo lang hebt volgehouden om te wachten hoor. Ik ben echt heel erg, heb echt geen geduld.
     
    Dufel likes this.
  6. Mila27

    Mila27 Fanatiek lid

    Jul 20, 2017
    3,153
    2,346
    113
    Female
    Welkom nieuwe dames! :)
     
  7. Phoebe

    Phoebe Fanatiek lid

    Dec 15, 2016
    3,423
    1,209
    113
    Ben ik ook wel benieuwd naar.

    Maar t meest benieuwd ben ik nu naar je test haha

    Haha heb je ook al zo'n test drang? Ik zou t liefst al vanaf 3 dpo elke dag een test doen hahah slaat nergens op natuurlijk haha

    Hoe is het verder met iedereen?
     
  8. Sylvanaaa

    Sylvanaaa Lid

    Dec 29, 2017
    65
    25
    18
    Female
    Hoi ! Ik wil ook wel mee schrijven ik ben 28, heb een dochter van 5 en we zijn sinds de zomer bezig voor een 2e kindje. Na 6 rondes was het raak maar helaas een miskraam met 6.5 week.. daar zit ik nu nog middenin, het moet deze week loslaten anders krijg ik zaterdag pillen waardoor het vruchtje eruit komt.

    Ik hoop dat mijn cyclus snel weer normaal is zodat we snel weer zwanger kunnen worden! Ook omdat mijn dochter al 5.5 baal ik er wel van dat het allemaal nu zo lang duurt enzo maar ja...
     
  9. Mamavandrie34

    Mamavandrie34 Fanatiek lid

    Feb 4, 2018
    2,140
    2,225
    113
    Female
    Wat verdrietig sterkte, ik hoop voor je dat jullie snel weer door kunnen!
     
    Sylvanaaa likes this.
  10. Mila27

    Mila27 Fanatiek lid

    Jul 20, 2017
    3,153
    2,346
    113
    Female
    @Dufel waar blijf je?:roflmao:

    @luckynumber4 vaak lees je dat mensen de stap van 1 naar 2 erg heftig vinden.. bij ons ook wel een bewuste keus dus om wat langer te wachten want moet er niet aan denken om 2 kids in de luiers te hebben haha. Sowieso vond ik 1 kindje al vrij zwaar maar dat ligt meer aan mij persoonlijk.. (ik ben gewoon erg op mezelf en heb me-time ook echt nodig en dat is lastig met een klein kindje haha) Toch is mijn zoontje gelukkig erg sociaal en lief dus schijnbaar heb ik toch iets goed gedaan :)

    Welkom @Sylvanaaa hier vind ik het ook vervelend dat het nu zo lang duurt omdat het verschil steeds groter word haha! Maar niks aan te doen.. bij mijn zoontje was het meteen raak..
     
    Sylvanaaa likes this.
  11. Mamavandrie34

    Mamavandrie34 Fanatiek lid

    Feb 4, 2018
    2,140
    2,225
    113
    Female
    Ik vond van 0 naar 1 heel heftig, heb heel erg moeten wennen aan het moederschap.
    Van 1 naar 2 ging veel soepeler, en van 2 naar 3 was peanuts maar toen ging de oudste al naar school, en dat vond ik heel prettig, we hadden een ritme, een doel, iets te doen
     
  12. Mila27

    Mila27 Fanatiek lid

    Jul 20, 2017
    3,153
    2,346
    113
    Female
    @lerana ik test het liefst ook vanaf de eisprong.. heel vervelende eigenschap :roflmao::roflmao::roflmao: probeer nu echt vol te houden tot nod :D

    Mijn temp is vanmorgen weer wat gestegen na een dipje (5dpo) dus ben erg benieuwd.. heb er zelf dit keer wel een goed gevoel over ondanks mijn angst voor endometriose (mijn moeder heeft dat ook en kan erfelijk zijn.. heb ook wat klachten en het gaat dit keer niet zo vlot als bij mijn zoontje..) Gisteravond zijn we uit eten geweest dus heb nog even alles gegeten wat ik niet mag bij een zwangerschap :roflmao:
     
  13. luckynumber4

    luckynumber4 Niet meer actief

    @lerana ja, ik ben echt erg. Heb ook al een la vol testen liggen :D

    @Sylvanaaa welkom! Heftig zeg, wat je momenteel meemaakt. Sterkte!

    @Mila27 me time? Wat is dat?:| heb ik al jaren niet meer :D
     
  14. Mila27

    Mila27 Fanatiek lid

    Jul 20, 2017
    3,153
    2,346
    113
    Female
    HAHAHAHA erg he :roflmao: ik heb gelukkig ouders die net doen alsof mijn zoontje ook hun zoontje is dus hij is daar regelmatig. Mijn moeder zegt ook altijd: ga na je werk nog maar even lekker in bad enzo, wij passen nog wel even op! :roflmao: Nu hij naar school gaat hoeven ze natuurlijk stuk minder lang op te passen.. hooguit 1 a 2 uurtjes als ik werk :D en heb altijd geroepen, 1 is genoeg! Dus denk dat ze een gat in de lucht springen als ze horen dat ik weer zwanger ben :) maar dankzij hun heb ik dus wel me-time :D
     
    luckynumber4 likes this.
  15. Phoebe

    Phoebe Fanatiek lid

    Dec 15, 2016
    3,423
    1,209
    113
    Jeetje wat vervelend zeg :( indd te hopen dat je lichaam dan zelf iets gaat doen en die pillen niet nodig zijn. Heb ze zelf ook moeten gebruiken.

    Duim voor je dat je cyclus gelijk normaal is weer!

    Hahah zo erg ben ik dus ook hoor ik heb ook een heel voorraad aan testen in huis echt schandalig haha.
    Wat houd dat precies in dan endometriose? Hoeveel graden was jou temp gezakt? Ik had zelf 3 dagen 36.9 gister 36.8 en vanmorgen weer 36.9 mja is te weinig gezakt om iets van te zeggen denk ik..

    Haha hier ook hoor ik heb 37 zwangerschapstesten echt belachelijk eigenlijk hahahah o_O:roflmao:

    Hier eigenlijk ook heel weinig me time ja als ze slaapt ofzo haha maar heb er ook niet zo'n behoefte aan vind t heerlijk met dr te zijn haha
     
  16. Mila27

    Mila27 Fanatiek lid

    Jul 20, 2017
    3,153
    2,346
    113
    Female
    @lerana dit is mijn kaartje..

    Ik heb nu 12 testen in huis.. had er 6 besteld maar kreeg er 6 gratis bij omdat ik vorige ronde een valse mega positieve test had :( Weet alleen niet of ik dit testen nu nog wel wil gebruiken.. waren wondfo, zelfde als de kruidvattesten..
     

    Attached Files:

  17. Phoebe

    Phoebe Fanatiek lid

    Dec 15, 2016
    3,423
    1,209
    113
    Oh welke was het dan? De normale of die ronde? Ik had ook vals positief met die ronde testen.

    Ohja 2 dagen wat lager ben indd benieuwd of t wat betekend. Zou wat vroeg zijn maar kan natuurlijk best ben erg benieuwd!
     
  18. Mila27

    Mila27 Fanatiek lid

    Jul 20, 2017
    3,153
    2,346
    113
    Female
    Die gewone.. En ik heb me laten wijsmaken hier op het forum dat die dip kan zijn van het gele lichaam.. ofzo.. geen idee wat het inhoudt maar het zal vast.. innestelingsdip kan pas tussen dag 5-10 zijn.. dus ben benieuwd wat het doet.. Ik ga alleen deze nacht de nachtdiensten in dus kan 2/3 dagen niet tempen.. dat is wel jammer..

    Endometriose zijn trouwens verklevingen...
     
  19. Phoebe

    Phoebe Fanatiek lid

    Dec 15, 2016
    3,423
    1,209
    113
    Ja daar lees je ook veel over indd heb vanmorgen uitleg gehad wat t inhoud haha. Maar zo uitleggen zelf kan ik t niet haha

    Oh vervelend dat je niet kan helpentempen maar andere kant het geeft geen zekerheid t maakt jezelf alleen gek denk ik haha

    Ohh in je eierstokken die verklevingen? Kunnen ze daar wat aan doen?
     
  20. Dufel

    Dufel VIP lid

    Sep 10, 2014
    5,833
    1,469
    113
    Sorry meiden... druk dagje

    Even snel tussendoor:
    Heb getest maar is negatief :(

    Nog niet ongesteld dus wacht het nog even af verder.

    Ik lees en reageer vanavond weer
     

Share This Page