Hi iedereen, Wij gaan in maart 3 weken op vakantie. Onze kleine is dan 17 maanden. We mogen van Qatar Airways een buggy meenemen tot aan de gate en bij t uitstappen zal die weer klaar staan bij de gate of bagageband (dat moeten we voor het uitstappen aan een medewerker vragen). Ik lees vaak dat er flink wordt gegooid met de buggy waardoor die kapot gaat. Mijn vraag aan jullie: welke buggy raden jullie aan? Welke hadden jullie mee op vakantie? Hij moet wel plat kunnen zodat de kleine erin kan slapen. En het zou fijn zijn als ie tegen een paar stootjes kan. Prijs maakt ons niet uit. Alvast bedankt!
Wij hebben de quinny Zapp extra 2 mee gehad naar Curacao. Kan in 2 richtingen en 3 standen.. heeft de retourvlucht overleefd..
Wij zijn net weer terug van vakantie; hadden de nuna pepp lux mee. Ik vind het wel een fijne buggy die soepel rijdt en in 3 standen plat kan. Maar hij is niet heel licht. Als geld geen issue is zou je eens kunnen kijken naar de babyzen yoyo, vrienden van ons hebben die en zijn er super tevreden over. En kan je later goed weer verkopen op marktplaats... Heb ze trouerns idd flink zien gooien met de buggy's...
Onze koelstra buggy heeft heel wat vluchten overleefd. Kan in heel veel standen en ook plat. Fijne vakantie alvast!
Wij hebben een mclaren. Geen idee welk type, maar een erg lichte ivm reizen. Hij heeft nu zo'n 5 retourvluchten overleefd ( exclusief binnenlandse vluchten en overstappen), dus blijkbaar kan ie wel wat hebben
Hier ook een koelstra buggy, T4 geloof ik. Super ding, niet te duur, kan in allerlei standen, grote zonnenkap. Heeft al meerdere vluchten prima doorstaan.
Koelstra. Als je een zwarte koopt, zorg wel dat ie met een fleurig lintje herkenbaar wordt aangezien er 10 zwarte koelstra s op dr band liggen haha
Wij kopen de Joie Pact, die is vrij licht maar heel degelijk, kan goed plat, en vouwt als een koffertje op ipv als paraplu
Hier ook een koelstra simba t4 .. ik heb er een flight case destijds bij gekocht.. De buggy heeft al meerdere vluchten overleefd
wij hebben deze. https://www.babypark.nl/gb-pockit-plus-buggy.html?color=852 we zijn er super blij mee deze buggy kan je namelijk zo klein opvouwen dat hij gewoon als handbagage mee het vliegtuig in mag ideaal want zodra je het vliegtuig uitstap zet je de kleine in de buggy en heb je je handen gewoon vrij voor bijvoorbeeld de paspoort controle je hoeft dus niet lang bij de band te wachten en er kan dus ook niet mee gegooid worden. we hebben er 1 keer "problemen"mee gehad ze dachten dat ik een grapje maakte dat ik hem meenam als handbagage maar naar een kleine uitleg vonden ze het alleen maar super handig. je hebt 2 soorten 1 die je wel naar achter kan klappen en 1 niet.
Nuna pepp luxx is idd een fijne buggy, heel stevig. De babyzen yoyo kan ingevouwen in het bagagevak, is echt heel compact. Rijd ook fijn.