Ik heb puistjes op mijn gezicht gekregen sinds het prikken, hoofdpijn en mijn emoties gaan alle kanten op. Huilen, lachen en snauwen...
Ik heb nu eigenlijk helemaal nergens meer last van sinds ik de gonalf heb mogen toevoegen. Met alleen de deca was ik meer vermoeid en had ik hoofdpijn.
Ik heb ook weinig last hoor. Af en toe wat menstruatie achtige pijn maar die zit er ook aan te komen, dus niet heel vreemd. Verder wat hoofdpijn maar dat had ik al sinds ik met de pil startte. Ik houd wel vocht vast en ben in 2 dagen 1,5 kilo aangekomen. Gelukkig is er nu weer wat af dus ga ervan uit dat dat de eerste reactie was van Mn lichaam op de nieuwe medicatie.
@Pimpelmeesje Je bent begonnen, wat goed. Hoe gaat het tot nu toe met prikken? @Clueless01 wat leuk dat jullie beide ongeveer gelijk opgaan. Wel fijn dat je een indicatie van de punctie hebt gekregen, maar het is toch even afwachten of het daadwerkelijk op die dag gaat gebeuren. Wat heb je anders gedaan met je tweede prik dat je die niet meer voelde? Wellicht dat we er wat van kunnen leren @Siepie85 Spannend hoor donderdag je echo, voel je ook verschil in vergelijking met de vorige keer? Hier is het rustig, ik wacht vol spanning af tot ik ongesteld word. Voel al dat mijn borsten gevoeliger worden, dus dat moet wel goed komen deze week. Helaas verwacht ik hem pas aan het einde van de week, maar daarna eindelijk beginnen
Jeeej @svlok eindelijk bijna..! Wel stom dat menstruatie altijd later lijkt te komen als je er op wacht -.- Hier gaat t prikken tot nu toe prima, vanavond nr 4 en de laatste pil. Ben benieuwd hoe m'n ongesteldheid gaat worden, hou m'n hart vast :s Ben deze week in Schotland dus erg blij dat de bijwerkingen meevallen tot nu toe
@svlok hopelijk komt het snel op gang, mag je eindelijk starten! Vandaag ging de spuit heel goed, zit elke keer toch weer verschil in. Alleen vandaag reageert Mn huid weer heel erg. Altijd wat
Laat die ongesteldheid dus maar komen dan! Ik voel eigenlijk nooit zoveel, met de keer van meer dan 40 eitjes was de arts ook helemaal verbaasd dat ik totaal lichamelijk nergens last van had. Is daarom ook pas gecanceld toen ze de oestrogeen waarde kregen anders had ik gewoon een punctie gehad. Dus geen idee wat de echo donderdag gaat laten zien, hoop iets van 8-10 ofzo en vooral niet meer dan 15. Want geen zin in dat het gecanceld moet worden over overstimulatie kan worden ofc.
Dag dames!! Het is rustig hier op het forum. Hier gebeurd er op dit moment niet zoveel waardoor ik minder schrijf. Heb wel inmiddels het ziekenhuis gebeld en 28 februari hebben wij onze eerste echo. Er zijn nu veel dames bezig met injecteren. Ben erg benieuwd naar de eerste follikel metingen.
Wat ontzettend spannend een echo. Heel erg veel plezier en succes! Geniet ervan. Ik heb aanstaande vrijdag mijn eerste follikelmeting. Zo ontzettend spannend...
@Loolaa Spannend je eerst echo, nu is het echt aftellen! Hoe voel je je verder? @Bloempje1982 en @Siepie85 jullie zijn beide aan de beurt, spannend lijkt me dat. Ik ga voor jullie duimen dat het mooie metingen worden
Gisteren inderdaad de echo gehad maar geen groen licht voor een terugplaatsing. Het baarmoederslijmvlies was prima, dik genoeg, maar er was ook een groot ei te zien, en dat is niet de bedoeling. Dus stoppen met de medicatie en menstruatie afwachten. Dan weer proberen met een hogere dosis. Flinke tegenvaller dus.
Wat jammer zeg, maar hoezo mag je dan niet zelf een eisprong hebben? Ik heb zelf alleen maar ervaring in een natuurlijke cyclus vandaar mijn vraag en dan heb ik juist mn eigen eisprong en dan de tp.
Die zelfde vraag had ik ook. Ze zei dat het niet kon omdat je dan de hormonen hebt van de pil en van jezelf, dubbelop zeg maar. Ze hebben geen ervaring of dit kan en ze willen geen risico lopen dat het daardoor niet gaat lukken en er dus een cryo is verspild. Daarnaast was het ei al zo groot dat Pregnyl ook niet zou kunnen. Dus helaas
Welk ziekenhuis loop je? En wat als het de volgende keer nou weer is vraag ik me dan af. Zou je het in een natuurlijke cyclus mogen proberen?
In het AMC. Als het de volgende keer niet lukt dan inderdaad in de natuurlijke cyclus. Het nadeel daarvan is dat je vaker naar het ziekenhuis moet voor echo's en ze doen geen terugplaatsing n in het weekend. Het kan dus zijn dat je dan niet tot een terugplaatsing komt. Dus ik hoop dat het de volgende keer wel lukt. Had hier toch niet helemaal op gerekend
O wat vervelend ik loop zelf via olvgwest/Vumc en daar kan het gelukkig wel in het weekend etc. En echo’s vallen opzich mee als je gewoon redelijk volgens plan gaat, meestal max 2.