Ook nog actief Geeeeen idee hoe lang ik hier al kom... had eerst een andere naam Maar jouw naam ken ik wel idd
Hahaha kan het mij helemaal voorstellen dat je dat vroeger dacht Toen was ik nog jong en irritant. Al zal ik nu door sommige nog steeds irritant gevonden worden door mijn af en toe uitgesproken mening, maar goed, thats me We zijn allemaal weer een paar jaar ouder, ben met de jaren veel veranderd Maar als ik terug denk aan wat ik allemaal heb mee gemaakt die jaren, mijn hemel, ben blij dat ik nog overeind sta
Ik herinner me Cygnet en Coqueliot nog (was die laatste niet @Whysteria? Of ga ik nu volledig de momi in?)
oh daar heb ik inderdaad wel een tijd gekletst. is dat topic er nog? wat leuk om wat oude bekenden zo te zien.
Nee sorry, wel veel afgevallen en 2 kinderen maar geen Debbie en niet gescheiden. Wel vastgeroest aan mijn vent van toen hahaha
Hier nog een “oudje” (Aug 2006)... met veel berichten, maar volgens mij niet heel opvallend op het forum.
Ik ben er pas in 2011 bij gekomen, dus ik zal wel geen oud-lid zijn... Maar toen iig onder Aylen, met een kraai als avatar.
2006 aangemeld en vanaf die tijd klets ik mee. In de eerste jaren het meest bij de april 2007 mama's gekletst. Heel even nog een eigen forum met een groepje gehad. Dat is door onenigheid toen uit elkaar gegaan. Deze zomer dus alweer 12 jaar op het forum. Ik vind het jammer dat het beheer zich helemaal heeft geanonimiseerd. Waarschijnlijk overgenomen door iets commercieels. Houd je toch niet tegen denk ik. Verder staan mij de mensen die de boel hadden bedonderd ( Benthe en later een meisje met kanker...foto's van een Amerikaans meisje gebruikt) bij. Dat iedereen zo meeleeft en daarna dus er achter komen dat het nep was. Daardoor ben ik voorzichtig met vreemde verhalen.
Ik ben er ook al sinds 2008 ofzo. Heb volgens mij heel in het begin suusje23 geheten of iets maar nu al heel wat jaren minniemouse25 en nog een andere anonieme naam.
Hier ook een oud lid. Lid sinds eind 2007 . Heb 3 jaar terug nog heel veel steun ontvangen van hier na t ongeluk met mijn zoontje en mijn stiefvader die vlak daarna kwam te overlijden. Lees vooral veel mee en reageer zo af en toe eens