Wisselend. Ontbijt zitten de kinderen voor de tv, eten ze sneller en in de tussentijd kan ik van alles doen. Lunch aan de eettafel (als ze niet op school/kdv/bso zijn). Avondeten bijna altijd aan de eettafel. Af en toe in het weekend maak ik allemaal fingerfood hapjes en zetten we lekker een filmpje op en ploffen we op de bank.
Altijd aan tafel. Heb echt geen zin in hagelslag of spaghetti op de bank. En voor de tv eten vind ik echt niks.
Ik heb wisselend gestemd, hoewel we meestal (eigenlijk bijna altijd) aan de eettafel eten. Maar heel soms komt het anders uit en dan is een bordje op schoot voor de tv best prettig. Ik ben daar ook eigenlijk graag flexibel in.
Altijd aan de keukentafel. Vind ik voor een kind ook belangrijker. Toen we geen kind hadden, aten we wel eens op de bank. Maar dat was dan met pizza/patat.
Alle maaltijden aan de eettafel, behalve één maaltijd: ‘frietfeest op de bank’. Dat doen we één keer per week. Feest voor iedereen en vooral voor de kinderen, dan mag de televisie ook aan, dat mag verder nooit tijdens het eten.
Wij eten eigenlijk altijd aan de eettafel. In het weekend mogen de kinderen wel eens ontbijten op de bank. Heb eettafel gestemd omdat we dus op een ochtend na daar altijd eten
Aan de eettoog in de keuken, vrijwel altijd. Als mijn man en ik 's avonds pizza bestellen is dat wel voor tv
Ik heb helaas last van Misofonie, oftewel, ik kan niet tegen eet geluiden. En dan is het niet zo dat ik mij er een beetje aan irriteer, nee ik krijg dan echt moordneigingen. Heel moeilijk uit te leggen en voor vele moeilijk te begrijpen maar als ik iemand een appel hoor eten naast mij dan word ik gek. Letterlijk. Op goede avonden, als ik dus oordoppen bij de hand heb of een kop telefoon probeer ik echt met het gezin gezellig aan de eet tafel te eten maar er zijn momenten dat ik het gewoon niet kan Ik moet zeggen, de afgelopen week hebben maar 1x op de bank gegeten en de rest aan de grote tafel, klinkt heel erg vreemd misschien maar daar ben ik echt super trots op. Geen ene keer ruzie en heb godzijdank dankzij de oordopjes kunnen genieten van de eet momenten aan tafel Helaas is er veel onbegrip voor maar goed, gelukkig zijn de mensen om mij heen er op ingesteld en accepteren ze het. Ik heb dus voor '' Wisselend '' gestemd
Oh ik kan me dit echt heel goed voorstellen. Heel irritant voir jou en je gezin! Ik kan ook echt woest worden tijdens het avondeten door de eetgeluiden. Ik zit me ook echt op te vreten. Muziek aan zetten, veel praten en af en toe even weglopen helpt hier aardig. Maar als ik moe ben, dan is de sfeer aan tafel ver onder het vriespunt....
99% van de keren alles aan de eettafel. Maar in het weekend mogen de kinderen 1 avond kiezen en dan willen ze in het "restaurant" eten en mogen ze dus aan de salontafel.
Helaas erg herkenbaar, hoewel in mindere mate dan jij. In stilte eten kan ik al jaren niet meer, de radio staat altijd aan en ik praat veel (of ik vraag m’n man dingen zodat hij aan het woord is). Heb het bij de ene persoon ook erger dan de andere, bijv mijn schoonvader kan ik echt zowat letterlijk wúrgen. Ik eet alleen in rumoerige restaurants met hem, anders lukt het gewoon echt niet zonder ruzie te maken... Mijn man is natuurlijk op de hoogte van de situatie dus hij houdt er rekening mee. Ben als de dood dat ik het straks ook bij m’n dochter krijg... Super knap dat je het blijft proberen met je gezin!!
Precies dit dus. Het is niet alleen voor mij irritant maar ook voor de rest van het gezin. Mijn twee kids vinden het heerlijk om aan tafel te eten, lekker meuterig een beetje kletsen over de dag maar soms kan ik het gewoon niet en voel ik mij heel schuldig Ontbijten doen we trouwens nooit aan de eet tafel, dan moet ik wakker worden, heb ik koffie nodig en laat ik ze lekker rustig wakker worden op de bank met Nickelodeon op
Alle maaltijden aan de eettafel, maar ook drinken na school aan tafel, dit is zo gekomen omdat mijn dochter ontlasting problemen had toen ze klein was, aan tafel drinken was handig omdat ik dan kon zeggen " je mag spelen als je drinken op is" zo had ik meer controle over wat ze dronk op een dag. Daarbij heb ik het ook nooit nodig gevonden dat kinderen met een drinkbeker of eten door het huis sjouwen. Als mijn dochter mag opblijven mag ze wel lekker met drinken en een chippie lekker op de bank, als er meerdere kinderen zijn (neefjes en nichtjes die werkelijk alles onder smeren ) moeten ze aan tafel eten en drinken.
Altijd aan tafel, dat wordt al vies genoeg. Alleen bij hele uitzonderlijke gevallen (voetbalwedstrijden van het Nederlands elftal tijdens een EK of WK) of iets anders heel speciaals, dan eten we heel soms op de bank voor de tv. En als ze ziek zijn mogen ze ook eten op de bank, dan ben ik meestal allang blij als er iets in gaat. Ik vind gezamenlijk eten heel belangrijk en prettig, een fijne manier om de dag op te starten en af te sluiten. Lunch is hier vaak niet thuis ivm werk en school, maar als we thuis zijn eten we aan tafel, maar niet altijd tegelijkertijd.