Girls, Volgens mij heb ik mijn ei gehad. Eerder dan verwacht. Ik denk cd17. Wat denken Jullie? Ik gooi hem zo ook nog even in het temp topic. Temp zal nu hoog moeten blijven. Ik heb vandaag extreem erge mensteuatiekrampen. Dit herken ik helemaal niet tijdens/na ovu alleen van menstruatie. Iemand die dit ook herkent?
Jup, daar ziet het er zeker naar uit. Om nog even terug te komen op je andere verhaal. Zo donker waren die van mij ook ongeveer.
ik zie eerlijk gezegd geen eisprong. Zou hem even plaatsen in het temp.kaartjes topic. Heb je meerdere rondes getempt? Tip: ken je FF? Die is heel overzichtelijk af te lezen. en zet meestal op de juiste dag een kruis.
@MinnieM @Meisje93 Nee ik zie het dus ook niet.. Hij zegt CD15 ovulatie. Heb 2 rondes hiervoor ook getempt en toen klopte het wel. Heb een LF van 11-12 dagen. Ga hem even plaatsen in een ander topic.
Weer geen meldingen gehad... Wordt hier drukker met zen allen op het hatelijke wachtbankje... momenteel 3/4DPO, nog een weekje tot ik van mezelf mag testen, mijn ongeduld valt nu nog mee maar vanaf maandag ga ik helemaal los want vanaf 7DPO beginnen de wonder verhalen van vroege testers haha maar ik probeer me te beheersen tot vrijdag.. momenteel beetje ongi achtige krampen in mijn lies, maar iets voelen van een innestelling zo vroeg kan helemaal niet dusja haha
Ja vind ik ook. Hou trouwens de keren dat we sex hebben gehad niet zo goed bij maar deze maand was t diep triest. Vriend grieperig dus dan weet je het wel he, bijna doodervaring.