Hallo alle. Ik zit 10 dagen na iui pregnyl 11 dagen geleden gezet. Al wit getest 2x. Ik had sterk het gevoel dat t wel eens raak kon zijn. Predictor duidelijke streek wondfo heel vaag. Zit er zo'n verschil in?of is de predictor vals?
Zie op beide een streepje hoor! Predictor is toch ook gewoon gevoeliger? Je bent nog vroeg, ze gaan vast prachtig oplopen. Alvast een voorzichtige gefeliciteerd!
Predictor is een hele betrouwbare test. Op basis van die test zeg ik dat je zwanger bent. Gefeliciteerd
Wat fijn voor je, ik zie ze hoor. De predictor is wel echt duidelijker het is misschien nog wat te vroeg voor knallers maar zwanger ben je, van harte!
Met welke test heb je de pregnyl eruit getest?? Want de predictor is heel gevoelig, dus als je met een minder gevoelig merk de pregnyl eruit hebt getest, dan kan de predictor nu nog wel op pregnyl reageren.
Ook de wondfo heeft een streep en die was 2 dagen geleden wit. Dus pregnyl zal het niet meer zijn. Dankje voor je reactie