Uitgerekend 1-15 september

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Nikki15, 28 dec 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lykke

    Lykke Actief lid

    3 jan 2018
    127
    165
    43
    Vrouw
    Hey ladies, moest even 10 pagina's bijlezen hoor. Was een weekje weg maar sinds donderdagavond ineens koorts en flink beroerd... vanmiddag toch maar even ziekenhuis geweest maar - zul je altijd zien - toen zakte de koorts voor het eerst in 4 dagen. Vind het wel nog steeds een akelig idee, hoop zo dat het geen kwaad gedaan heeft... :( Heb verder ineens minder kwalen en ben eigenlijk ook heel zenuwachtig voor dinsdag als we de echo hebben.

    Doet me wel goed om zoveel mooie nieuwe echo's te zien!!
     
  2. Frummels

    Frummels Fanatiek lid

    31 mrt 2015
    4.475
    2.835
    113
    Vrouw
    Er is inderdaad ook een kleinere groep speciaal voor vrouwen uit alleen dit topic. Als je er bij wilt moet je mij even een pb sturen.
    Je kan of je mailadres geven, dan krijg ie een link. Of je volledige naam en dan voeg ik je even tijdelijk toen fb als vriend zodat ik je toe kan voegen aan de groep.
     
  3. Frummels

    Frummels Fanatiek lid

    31 mrt 2015
    4.475
    2.835
    113
    Vrouw

    He wat rot meis...beterschap.
    Ik snap je onrust, nog twee nachtjes slapen. Hopelijk komen je kwaaltjes snel terug. Al moet ik zeggen dat mijn kwaaltjes ook veel minder zijn en dat ik dat best vaak lees! En daarna is de kans dat het mu nog fout gaat heel erg klein.
     
    Lykke vindt dit leuk.
  4. Frummels

    Frummels Fanatiek lid

    31 mrt 2015
    4.475
    2.835
    113
    Vrouw

    O meis toch, dat is wel en bizarre droom, al lijkt het me helemaal niet lekker wakker worden! Ons hoofd kan gekke dingen doen!
     
  5. sannekrul

    sannekrul Fanatiek lid

    9 jan 2012
    1.542
    1.106
    113
    Vrouw
    Frummels heeft die kleinere Facebook pagina opgericht
     
  6. Lykke

    Lykke Actief lid

    3 jan 2018
    127
    165
    43
    Vrouw
    Dankjewel, ik ben ergens ook wel even blij om niet zo misselijk te zijn de hele tijd, ben gewoon een stresskip

    Wel iets te vroeg gejuigd, de koorts komt weer terug dus ik denk dat ik morgen toch nog even naar de huisarts ga als het aanhoudt, al heb ik geen idee wat hij eraan kan doen. Hoeveel paracetamol mag je eigenlijk op 24 uur? Is 3x 2 acceptabel?
     
  7. Frummels

    Frummels Fanatiek lid

    31 mrt 2015
    4.475
    2.835
    113
    Vrouw

    Volgens mij mag je er inderdaad max 6 per dag. Hopelijk voel je je snel beter!
     
  8. Raket78

    Raket78 Fanatiek lid

    7 dec 2011
    3.002
    1.139
    113
    Vrouw
    Canada
    Het ligt aan het aantal mg werkzame stof per pil. Je hebt 200, 400 en volgens mij zelfs 600. Dat maakt nogal verschil. Kijk eens wat er op de verpakking staat, dat is de dosering die je moet aanhouden. Beterschap!
     
  9. Lykke

    Lykke Actief lid

    3 jan 2018
    127
    165
    43
    Vrouw
    Dank je wel!
     
  10. Sterreke

    Sterreke Fanatiek lid

    26 aug 2009
    4.091
    93
    48
  11. Frummels

    Frummels Fanatiek lid

    31 mrt 2015
    4.475
    2.835
    113
    Vrouw

    Het ligt ook een beetje aan de snelheid van de groei. Een vriendin van mij temperatuurt en doet ovulatietesten en haar uitgerekende datum ligt nu vijf dagen voor de eisprong die ze zelf berekend had.
    Een andere vriendin heeft ivf gedaan en weet dus exact hoe oud haar embryo was en toch is zij ook vijf dagen vooruit gezet, de gyns vonden het ook vreemd maar haar zoontje groeide extra hard.

    Ik denk dat het het meest handig is de datum vd termijnecho aan te houden omdat ze daar ook vanuit gaan als ze gaan rekenen wnnr 20 weken echo, wnnr inleiden enz. Maar dat moet je natuurlijk zelf weten :)
     
  12. Pink06

    Pink06 Fanatiek lid

    21 nov 2016
    1.308
    693
    113
    Vrouw
    @Raket78 jij moet engelengeduld hebben zeg! Hou je het nog vol?
    Wat een droom! Is ook echt een kwaaltje he die gekke dromen. Inleiden met 12 weken.. :o::D
     
  13. Sterreke

    Sterreke Fanatiek lid

    26 aug 2009
    4.091
    93
    48
    Maar ik zou het dus heel erg klote vinden om “4 dagen te vroeg” te worden ingeleid... want ik vond dat geen prettige ervaring en geloof dat mijn lichaam uiteindelijk wel zelf begint Dat was vorige zwangerschap ook namelijk maar toen gingen ze toch de hele inleidingskermis van voor tot achter opstarten.
    Dus wil even met de vk overleggen hierover
     
  14. Lizzy16

    Lizzy16 Bekend lid

    28 apr 2014
    848
    799
    93
    NULL
    NULL
    @Lykke beterschap. Naar dat je zo ziek bent.

    Afgelopen tijd had ik al pijn aan mn rug, billen en benen maar vanavond is het ineens heel erg. Ook bekken voel ik. Kan wel huilen zo'n pijn. Lig nu even in een warm bad. Ook veel stress gehad, helpt ook niet mee. In mijn vorige zwangerschap had ik spit, hoop niet dat het terug komt. Iemand nog tips??
     
  15. Raket78

    Raket78 Fanatiek lid

    7 dec 2011
    3.002
    1.139
    113
    Vrouw
    Canada
    Ik zal wel moeten he ;). En hier is het normaal om zo lang te moeten wachten, als je geen combinatietest doet moet je zelfs tot 18-20 weken wachten op je eerste echo. Pretecho's zijn niet gebruikelijk.
    Ik hoop over 10 dagen eindelijk bewijs te zien van een levend kindje in mijn buik!
    De droom is wel weer erg typish; hoezo zenuwachtig voor de echo? ;)
     
  16. Raket78

    Raket78 Fanatiek lid

    7 dec 2011
    3.002
    1.139
    113
    Vrouw
    Canada
    Oh nee! Hopelijk helpt het warme bad. Krijg je fysiotherapie/bekkentherapie?
     
  17. Lizzy16

    Lizzy16 Bekend lid

    28 apr 2014
    848
    799
    93
    NULL
    NULL
    Ja loop bij fysio en chiropractor. Bij laatste ben ik vrijdag geweest. Ging even beter en nu hakt het erin
     
  18. Frummels

    Frummels Fanatiek lid

    31 mrt 2015
    4.475
    2.835
    113
    Vrouw
    Ik snap het maar uiteindelijk is de datum die zij in het systeem hebben staan leidend en niet je eigen datum...Je zou misschien nog een keer een meetecho/termijnecho kunnen aanvragen? Al is je kindje wellicht dan nog steeds groter dan je zelf dacht qua termijn. En als je kindje sneller groeit dan ben je theoretisch ook al eventjes verder toch? Volgens mij willen ze ook vooral dat een kindje niet te groot wordt en de risico’s van complicaties voorkomen door in te leiden en als je kindje dan groter is, lijkt mij die stap ook passend? Heb er weinig verstand van hoor. Kan je alles vertellen over zwanger worden en miskramen, maar er gaat een hele nieuwe wereld voor me open nu ik zwanger ben/blijf!
     
  19. Pink06

    Pink06 Fanatiek lid

    21 nov 2016
    1.308
    693
    113
    Vrouw
    Ik snap je goed hoor. En wij maar zeuren dat de volgende echo lang duurt! Ben onderhand net zo nieuwsgierig naar jouw ukje als naar die van mijzelf :rolleyes:

    Hou vol hé!!
     
  20. noukie 1992

    noukie 1992 Fanatiek lid

    4 feb 2016
    4.940
    3.654
    113
    Vrouw
    Aan de Dames die zich even wat minder voelen, beterschap gewenst ❤️
    Probeer het hier ook nog steeds wat bij te houden maar loop altijd maar achter de feiten aan :p dus lees ik wat diagonaal over de pagina`s heen :oops:

    Het wordt druk op 7 sept :thumup: ik kan me nog herinneren dat ik me in het begin maar eenzaam en alleen voelde op 7 sept :D:rolleyes:
     
    Pink06 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina