Thnxx! Gelukkig zijn er mensen die het wel snappen. De wereld is al zo serieus maar goed ieder z'n mening natuurlijk.
Ik vind het niet heel grappig, maar ik denk dat je er bij had moeten zijn. Maar om nou te zeggen dat het personeel niet integer is vind ik ook wat overdreven.
Ik heb echt wel (harde) humor en ik kan om heel veel dingen ontzettend lachen, alleen snapte ik ( en meerdere met mij ) het hele verhaal niet en dat had denk ik te maken met het gebrek aan achtergrond informatie en de manier van schrijven .
Dit was de vraag Halen jullie wel eens grappen uit bij familie, collega's, vrienden? Of is er hier echt geen humor
Ja, vooral onze kinderen moeten het weleens ontgelden Zo kom ik de kamer binnen en vraag bloedserieus aan de kinderen wie die troep gemaakt heeft in de keuken: Dan kijken ze allemaal met grote ogen en roepen door elkaar; "ikke Níet!", waarop ik dan toegeef dat dat klopt, omdat ik het zelf gedaan heb ; heel heel flauw
Kan moeilijk alles neerzetten dus dacht wel voldoende. Ging mij er alleen om of er meer mensen zijn die wel eens een leuke grap uithalen. Of het leuk is of niet gaat om het idee
Mijn moeder heeft een gruwelijke hekel aan tattoos. Ik heb een keer een panty tattoo sleeve gekocht, zag er echt heel echt uit. Heb ik mijn moeder mooi even mee gefopt. Ze kreeg bijna een hartverzakking en tranen in haar ogen. Ik fop mijn moeder altijd met vanalles en nog wat, wel met als gevolg dat ze mij bijna niet meer geloofd. Toen ik een half jaar geleden belde bijvoorbeeld om te zeggen dat ik in het ziekenhuis lag met een inwendige bloeding, dacht ze dat het weer een grap was. Pas toen de radioloog de telefoon overnam om te zeggen dat ik daadwerkelijk opgenomen was, geloofde ze het .
Cliënt heeft er geen hinder van ondervonden hoor en als ik dat had verwacht dan was ik naar diegene gegaan. Sturen meer mensen Valentijnskaarten.
Haha dat vind ik leuk met die tatoeage. Heb je die ook voor kinderen? Kan ik Mn schoonvader in de maling nemen
Tja, ik haal eigenlijk nooit grappen uit bij mensen, ik vind dat nl geen humor. Ik hou bijv ook niet van die zogenaamde humoristische filmpjes op tv waar mensen bijna hun nek breken, of kinderen die lelijk vallen. Not my cup of tea.
Haha zover hoeft het ook weer niet te gaan Ik zou bijv nooit een stoel achter iemand wegtrekken echt never.
ik heb ook niet gezegd dat ik geen humor heb, alleen is mijn humor vaak wat anders dan anders. Mijn man houdt niet van mijn humor en die van hem vind ik maar domme mannengrapjes, die ik echt niet kan waarderen. ach, elke gek zijn gebrek.
Ik heb wel eens samen met mijn beste vriendin (toen nog collega) wat grappen uitgehaald. We hebben bijvoorbeeld alle klokken uit de klassen omgewisseld, iedere groep had toen een andere klok hangen. Ook die van ons zelf natuurlijk. Wat een gedoe leverde dat op!! En we hebben een keer de inhoud van twee keukenkastjes omgewisseld, iedereen die een kopje wilde pakken greep dus mis, inclusief wij zelf( daar hebben we misschien wel het hardst om gelachen) We hebben ook eens plakbandjes onder alle computer muizen geplakt. Daar zaten toen nog balletjes onder en met een plakbandjes werkte ze niet meer. Ook hebben we een keer een hele lange rij van stoelen in de gangen gemaakt door de hele school, je had de gezichten van mijn collega's moeten zien toen ze op school kwamen En een super leuk gedicht gemaakt voor de bouwvakkers die weken lang onze school aan het verbouwen waren, wat een lol hebben we met die lui gehad , maar ze wisten niet dat wij dat gedicht gemaakt hadden, onze collega's ook niet dus iedereen gissen naar van wie het kwam. Denk dat het samen met haar de leukste tijd was op mijn werk, en we werden vriendinnen voor het leven terwijl we zo ongelooflijk verschillend zijn. Is allemaal al zeker 20 jaar geleden hoor