Hoi meiden, ik word voor de allereerste keer gestript vandaag, zaterdag, gister en nu weer pijnlijke voorweeën, maar het zet niet door en wil zó graag thuis bevallen. Denk dat ik niet anders kan dan inderdaad me proberen te laten strippen. Ben alleen heel bang, hoorde dat het erg veel pijn doet! Is dat zo? En hebben jullie tips voor me om wat rustig en minder pijnlijk dit te ondergaan? Hoop echt dat het daarna op gang komt, de andere 2 bevallen gingen zo anders, spontaan, thuis, dit is zo wennen even dat het zo ook kan gaan.. Gisteren al wel slijmprop verloren, dus er is al wel wat aan de gang..
Wat vervelend dat je er zo tegen pop ziet! Naar mijn mening echt niets nodig. Strippen is niet fijn maar ik vind het niet heel pijnlijk. Ik ben bij alle drie de jongens een (paar) keer gestript. Bij de 1e deed het nooit iets, bij de 2e de 2e keer en bij de 3e de eerste keer. Probeer te ontspannen en evt. te zuchten.Vertel je vk dat je er tegen op ziet. Succes!
Ik heb het zelf niet als pijnlijk ervaren, gewoon een beetje vervelend gevoel maar het hoeft echt geen enorme pijn te doen hoor! En als je bang bent van wel misschien iemand meenemen en in de hand knijpen als afleiding? Het strippen duurt ook niet enorm lang hoor! Raad je wel aan, als t kan, niet daarna naar huis te fietsen. Heb ik wel gedaan met mn eerste zwangerschap en dat zadel voelde nou niet echt prettig aan, maar ook dat was niet super pijnlijk, gewoon rustig fietsen dan. Heel veel succes! Hoop dat het na het strippen doorzet!
Bij mij was hebt ongemakkelijk maar njet pijnlijk, ja 1 momentje maar het was echt te doen. Probeer te ontspannen en goed door te ademen.
Ik ben na het strippen mijn slijmprop verloren en heb iets meer ontsluiting gekregen maar geen weeën, maar daarbij moet ik zeggen dat ik 39 weken zwanger was en vanwege de zware zwangerschap de volgende dag voor inleiding naar t ziekenhuis mocht. Voor de 40 weken heeft strippen minder snel het gewenste effect, voor zover ik weet, dus dat hoeft echt niet te betekenen dat het bij jou niets zou doen.
Mijn slijmprop ben ik al verloren en ik bloed nu ook nog steeds. Alle tekenen zijn er wel, maar t zet niet door!
Je zou aan je verloskundige kunnen vragen of, als t niet door wil zetten na het strippen, je binnenkort ingeleid mag worden. Maar aangezien je heel graag thuis wil bevallen snap ik dat dat niet je voorkeur heeft. Ik wil je wel even geruststellen: In het ziekenhuis bevallen is zeker niet vreselijk. In het ziekenhuis hebben ze ook hele lieve/kundige verloskundige en op mijn kamer had ik bijvoorbeeld een tv e.d. dus het was allemaal best huiselijk. En al zou je ingeleid worden breken ze waarschijnlijk je vliezen en wachten ze af om te kijken of het dan natuurlijk begint, wat vaak wel het geval is.
Klopt, VK gaat vandaag strippen en eventueel vrijdag, mocht ik dan lichte weeën krijgen, dan wou ze ook de vliezen breken inderdaad thuis. Het schijnt dan vaak snel te gaan?
Vaak wel inderdaad, toen ik ingeleid werd hebben ze bij mij wel gelijk zo'n infuus gedaan met weeënopwekkers (maar echt HEEL laag, zou eigenlijk weinig effect moeten hebben) en bij mij begonnen de weeën echt gelijk en binnen 3 uur was mn dochtertje geboren. Ook zonder weeënopwekkers gaat het bij de meeste mensen best snel dan hoor! =)
Hoop het ook voor je, komt vast wel goed! En vliezen breken, als dat thuis kan, is ook een hele goede optie als je thuis wilt bevallen. Daar voelde ik overigens echt helemaal niets van, behalve t vruchtwater wat naar buiten vloeide.
Ik vond het wel pijnlijk, maar heb sowieso een erg gevoelige baarmoeder. Iedereen ervaart het anders, net als bevallen eigenlijk Hou er rekening mee dat het rommelen na het strippen erger kan worden. Dat zei mijn vk en ze had gelijk. Mijn tip: probeer zo goed mogelijk te ontspannen en goed door ademen. Het is zo gebeurd. Ik ben bij beide zwangerschappen gestript en had bij beiden effect. Laatste keer startte de bevalling binnen 24 uur. Succes!
Ik ben vanochtend ook gestript. Het was iets van 1 minuut. Het is geen fijn gevoel maar doet geen pijn. Alleen daarna voelt het wat ongemakkelijk maar dat trekt redelijk snel weg.
Ik denk dat dat voor iedereen anders is. Ik heb een weeënstorm gehad vanaf het begin ongeveer, maar ik vond dit niet super heftig. Gelukkig lukte het goed om me er gewoon aan over te geven en zoveel mogelijk te ontspannen. Ik was heel blij dat ik na 3 uur al mijn dochtertje vast had en tijdens de weeën voelde het echt niet als 3 uur voor mij, voor ik het wist was t alweer over. (En zoals ik al zei was dat met infuus met weeënopwekkers, ook al was t maar heel weinig heeft t toch wel wat invloed gehad denk ik) Mijn grootste probleem was eigenlijk dat mensen mij vragen stelde of probeerde af te leiden en ik geen tijd had om te antwoorden voor ik een volgende wee voelde en geirriteerd werd daarover.