Bloedverlies bij 5 weken zwanger

Discussie in 'Miskraam' gestart door Astrid040, 6 feb 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Chelsey88

    Chelsey88 Bekend lid

    5 okt 2014
    505
    589
    93
    Wil je niet ontmoedigen.. hier ook 2-3 dagen zeer licht bloedverlies gehad rond de 5 a 6 weken zonder stolsels.
    Ook toen zeiden ze dat het waarschijnlijk gewoon goed was (gezien nog steeds een positieve test). Helaas toch niks te zien op de echo 2 weken later.

    Hopelijk voor jou beter nieuws, gun het je van harte. Maar houd ook een beetje rekening met de andere kant.
     
  2. Astrid040

    Astrid040 Bekend lid

    4 feb 2011
    652
    252
    43
    5+9 bestaat niet hè...

    Ik heb niet met ochtend urine getest.
    Was van donderdagmiddag, nadat ik een afspraak had gemaakt bij de gynaecoloog. Wilde zien of ik nog hcg in mijn urine heb, en dat is in ieder geval wel zo. Ik heb er nu geen meer, maar ga niet meer testen maar de echo afwachten. De gynaecoloog vond een bloedtesten nu nog niet nodig, alleen als het bloeden weer hevig terug komt doen ze dat.

    Mogelijk ben ik wat korter zwanger dan gedacht want het loopt wel op. (Dit is ook pas mijn derde cyclus na mijn bevalling. Heb nog tot half januari borstvoeding gegeven.)

    Mocht het toch mis zijn dan kan helaas niemand daar wat aan doen.
     
  3. Astrid040

    Astrid040 Bekend lid

    4 feb 2011
    652
    252
    43
    Ik moet begeleid worden door de gynaecoloog vanwege schildklier medicatie dus geen verloskundige. Eigenlijk wel jammer.
     
  4. Izzie7676

    Izzie7676 VIP lid

    18 dec 2017
    5.793
    6.474
    113
    Vrouw
    Houd in ieder geval goed in de gaten of je geen flinke buikpijn krijgt. Dat er hcg in je urine zit is duidelijk, maar de trage oploop is vaak geen goed teken. Als je het niet vertrouwd gewoon aan de bel trekken hè!
     
  5. Evi88

    Evi88 Niet meer actief

    Excuus, ik zat te slapen :rolleyes:
     
    Astrid040 vindt dit leuk.
  6. Astrid040

    Astrid040 Bekend lid

    4 feb 2011
    652
    252
    43
    Ja dat doe ik! Ik voel eigenlijk niks, alleen mijn borsten zijn voller.

    Fijn dat ik in ieder geval afspraken heb staan. Bij de gynaecoloog, maar als het onverhoopt toch niet goed is kunnen we direct door met iui. Deze zwangerschap is onverwacht “vanzelf” gelukt. Hopelijk blijft het goed gaan, maar we weten dat het ook kan zijn dat het niet heeft doorgezet.
     
  7. Astrid040

    Astrid040 Bekend lid

    4 feb 2011
    652
    252
    43
    Er was helaas niks in mijn baarmoeder te zien. Er volgen nu onderzoeken om een buitenbaarmoederlijke zwangerschap uit te sluiten. Hopelijk is dat niet zo, dan kunnen we nu weer verder met iui. We hielden er rekening mee dus de schok is niet zo heel groot.

    De gynaecoloog vond het heel positief dat deze zwangerschap spontaan was ontstaan. Op naar een volgende ronde dan maar.
     
  8. Littlegirl1989

    Littlegirl1989 Fanatiek lid

    2 aug 2015
    3.090
    2.175
    113
    Verdorie, ik had echt gehoopt dat het mee zou zitten voor je :( wat vreselijk waardeloos. Ik duim dat je snel een nieuwe positieve test hebt.
     
  9. MinnieM

    MinnieM Fanatiek lid

    8 dec 2017
    2.917
    1.093
    113
    Vrouw
    Hey meis,

    Heel veel sterkte gewenst! Dat er snel een mooie baby mag komen.

    Ik heb zelf een bbz gehad die mijn lichaam heeft opgeruimd. Mocht je vragen hebben dan kun je ze altijd stellen.

    Knuffel.
     
  10. Astrid040

    Astrid040 Bekend lid

    4 feb 2011
    652
    252
    43
    Dankjewel.
    We hadden ook op een andere uitkomst gehoopt. Het is wel echt raar dat je ongeveer 10 minuten later buiten staat, met een lege buik en heel veel vragen. Maar we gaan hoopvol verder.

    8-3 intake iui.
     

Deel Deze Pagina