jullie kletsen nu zoveel dat ik het even niet kan bijhouden en reageren op iedereen haha. Hoop dat voor iedereen die gestript en waarbij het rommelt dat de bevalling snel op gang komt!
Ik lig te wachten op een ballon en morgen word ik ingeleid, ze heeft te weinig vruchtwater en ik voel te weinig leven naar hun zin.. Echt best wel spannend vind ik.
Oh jeetje! Wat heftig. Maar je voelde wel leven? Was er al eerder te zien dat je niet zoveel vruchtwater had? Mag je dan straks nog naar huis? Sterkte meis!
Spannend meis!! Lekker proberen te slapen en energie opdoen voor morgen! Dan heb je die kleine lekker in je armen heerlijk!! @brocante hoe zou het gaan? Hopelijk al lekker die kleine bij je?? Hopelijk gaat alles goed
@brocante spannend hoor!! Benieuwd hoe het gaat. @Jaly spannend zeg. Als het goed is de kleine in je armen. Probeer vannacht wat te slapen zodat je wat energie morgen hebt!!
Ik ben ook geen voorstander van inflacol Ik gebruikte bij mijn eerste restore Dat was op aanraden van de kraamhulp dat is probiotica dat zijn goede natuurlijke bacteriën en ik ben er na zo door alle kraampjes heen gefietst
Spannend! Veel succes en sterkte! Ik ben ook heeeel benieuwd naar @brocante !!!! Ik had vandaag controle en moeten dinsdag naar de gynaecoloog over af spreken wanneer inleiden en misschien gaan ze dan daar al strippen en vrijdag verloskundige en dan word ik daar ook gestript. Hopelijk doet het wat
Ik heb vandaag eens aan mijn verloskundige gevraagd of zij mij ook eerder kon de strippen en ze zeiden dat dat wel kan maar meestal Zorg je dan voor slapeloze nachten en niet iets wat doorzet als je stripped na 40 weken heeft dat vaker meer zin.... is wat ze mij vertelde Nou ben ik bij de vorige bevallen met 40.6 Dus Deze zal echt niet ineens komen met 38.3 ofzo zei ze.... jammer!!! Je hoeft echt niet nu al gelijk te komen maar paar dagen eerder mag wel dan hoeven we niet meer zo lang te wachten mag wel dan hoeven we niet meer zo lang te wachten
Oh spannend meiden!! Kan gelukkig niet lang meer duren!! Hier gaat alles heel goed! In het begin moest ik echt even aan de kleine wennen. Het voelde niet eigen. Vond haar wel heel lief en gaf haar kusjes en lekker kroelen maar .... Ja ik kan het niet zo goed uitleggen, het was gewoon echt even wennen.. en het voelt nu wel echt eigen, een 2de kind. Sommigen zullen me misschien voor gek verklaren maar dat had gewoon even tijd nodig. Had ik bij de eerste ook dat het echt even wennen was voordat het als mijn kind voelde, maar dat lag misschien ook wel aan de bevalling (keizersnede onder narcose) Hadden meerderen dat? Of ben ik gewoon een beetje gek Maargoed, alles gaat goed hier. Ze is ontzettend lief en knap en mijn oudste is heel lief voor haar. Dat is zo leuk om te zien!!
Klopt word ook nog steeds door iedereen aangeraden omdat niemand het haast weet dus zeg het maar voort dan komt er snel een eind aan en inderdaad lekker blijven eten hoor je kindje is wel wat gewend! Krampjes horen er een beetje bij hoe naar het soms ook kan zijn! Met een maand of 3 hebben de meeste kindjes geen kramp meer tenzij er andere dingen spelen!
Ik had het dan bij mijn zoontje niet maar dit hoor je echt veel vaker hoor!! Dus zeker niet raar of gek. Neem je tijd.
Wij raadden de mensen dit tot vorig jaar ook gewoon aan tot dat we een bijscholing bv kregen en we dit dus te horen kregen (scheen al jaren bewezen te zijn dat het "slecht is) daar schrokken wij ook wel een beetje van!
Ik had hetzelfde bij de eerste hoor wel gewoon bevallen maar de eerste 6 weken vond ik gewoon mega heftig en moest heel erg wennen. Ook gewoon van de pijn die ik na de bevalling had en bv die niet lukte en tepelkloven. Kon niet echt genieten. Pas na een aantal dagen zie ik mezelf lachend met mijn dochter op foto's terug. Geniet lekker van je gezinnetje meis en dat het gevoel nu begint te groeien. Niet gek ook toch? Komt ineens een nieuw kindje bij.
Heel veel succes @Jaly! Hopelijk verloopt de inleiding voorspoedig. Heftig nieuws even dat het vruchtwater te weinig is. Nog even lekker slapen vannacht! @Popidepi ik snap je helemaal. Heb ik ook hoor. Ben super blij met m’n meisje en vind het geweldig dat ze er is maar het voelt zo anders dan een eerste kindje vind ik. Vind het ook pittig met twee kids in huis.
Nou echt!! Het is echt even je draai vinden. En dan ook nog eens die ellendige hormonen in die kraamweek. Op de dag van de kraamtranen heb ik dus ook in tranen gezegd "ik vind haar gewoon niet zo leuk" nouuu m'n hart breekt als ik daar nu aan denk. Zo naar om je zo te voelen. Die roze wolk heb ik ook niet gehad bij beide kindjes, dat verliefde trotse gevoel kwam echt pas na die 6 weken wat jij zegt @Tann Het is echt zoveel wat er bij de eerste op je af komt en de pijn en het herstel en die prikkels en dan ook nog is al het kraambezoek haha. Merk dat ik nu ook veelste snel ga dat mijn lichaam mij terug fluit.