Haha heel herkenbaar, naar slaapt dat bed he. 2 dagen na de keizersnede had ik het ook wel gehad en wou ik ook naar huis. Geniet lekker van je kraamtijd!
Ik op verjaardag toch deel van mijn slijmprop met afvegen. Heeft t strippen iéts gedaan Wachten het weer rustig af
GEFELICiTEeeeeeeeEEEErRD!!!!! Aan alle recente mama's !! Ben zo blij voor jullie !! Hoe gaat het met jullie kindjes? slapen drinken krampjes? En hoe is het inmiddels met jullie? bijgekomen nog ziek? Hier een beetje nieuws. Na een opnAme van een maand ben ik ontslagen en op de verjaardag van mijn dochter moest ik alweer opgenomen worden vanwege koorts... krijG nu antibiotica en koorts is weg. Ik heb aangegeven ingeleid te worden want mijn hart brak toen mijn dochtertje vroeg of ik ajb naar huis kon terugkomen... Ik kan dit niet meer.. huil... om 18 uur wordt de ballon katheter geplaatst heel spannend. Iemand ervaring ermee? Ik zie er enorm tegenop omdat ik als ik naar mijn hart luister niet ingeleid wil worden maar mijn verstand vertelt wat anders vooral na gisteren...
Oh jeetje, wat tegenstrijdig... Snap je gevoel. Maar denk dat dit wellicht wel het beste voor jullie is. Waarom word er zo'n ballon geplaatst? Wel ooit van gehoord maar geen ervaring mee. Wat doet die dan? Waarom niet meteen inleiden dan? En wanneer word je dan ingeleid? Sterkte en succes meid!
Het is moeilijk inderdaad je verstand en gevoel zeggen wat anders. Maar na een maand in het ziekenhuis snap ik ook dat je er klaar mee bent en vooral als je dochtertje je weer zo graag thuis wil hebben lijkt me dat ook heel moeilijk. Hopelijk heb je snel je kleintje in je armen zodat jullie thuis met zijn 4en kunnen genieten!!
Ooow meis wat een ellende en wat wil je juist nu graag bij je andere meis je zijn!! Ik heb bij de eerste ook eerst ballon gehad. Heeft 24 uur gezeten en toen viel hij er uit en had ik 4 cm.ontsluiting. ik zat wel nog helemaal dicht tien hoor. Na de ballon hebben ze mijn vliezen kunnen breken en dan is het kijken of weeën zelf komen. Ik ben een ingeleid met wee opwekkers maar ik had zwangerschapsvergiftiging dus was te verwachten dat het niet vanzelf ging aangezien ik 38 weken was en ze er nog niet klaar voor was. Heel veel succes meis hopelijk valt de ballon er snel uit en komt het goed op gang na het breken van de vliezen
mijn baar moeder mond is nog helemaal niet verweekt dus dan is de eerste fase in dat geval de baarmoeder verweken dat kan met ballon pillen in je mond of vaginaal dezelfde pillen en er bestaat ook nog gel. Als de ballon eruitvaLt is hij verweekt en en anders de andere opties. Daarna kan je pas inleidenDoor het breken van de vliezen en /of infuus mijn dochter vroeg net aan de telefoon of ik ajb weer naar huis kwam.... Dat was voor mij de bevestiging dat ik de juiste keuze heb gemaakt want in die maand heeft ze dat nooit zo expliciet gevraagd..
Man heeft net lekker slaptabletje opgehaald in het ziekenhuis. Na het eten straks eerst lekker in bad en dan lekker naar bed met een slaappil. Ben gelukkig wel gerust gesteld en heb nu even geen verwachtingen dat ik ga bevallen aangezien alles nog helemaal dicht zit maar ik denk dat alles er ineens een stuk beter uitziet na een goede nachtrust. Doxhter bij mijn ouders dus ik kan knock out
@Yasmientje14 spannend!! Succes Hier een kraamtranen op dag 4 maar wel trots. Ze was van 2690gr naar 2480gr gezakt (meer dan 7%) dus twee flesjes gekolfd en bijgevoed gisteren en nu alweer op 2550gr. Iedereen is alleen mega ziek hier. Zoontje zit al vanaf afgelopen zondag met griep (40*c koorts elke dag) en man ook. Ik begin nu ook op te raken maar hoop dat het geen borstontsteking is want ik heb mega stuwing. Gelukkig kon mn zoontje bij oma logeren die 3 dagen incl bevalling. Maar nu is het wel zwaar. Ik ben de enige in het gezin die zich nog oke voelt en ik ben net bevallen?!
jullie zijn zo lief!! Ik zit nu aan het ctg als die goed is komt de ballon... erggg spannend. @Tann ik verwacht dat mijn meisje er ook nog niet klaar voor is om te komen beviel namelijk van mijn eerste dochter met 41 weken... nou inmiddels bovenstaande verouderd ballon is geplaatst. lichte menstruatiekrampen verder niks aan het handje. Ik had net geen 2 cm ontsluiting.
Fijn dat je zoiets hebt dat je de goede keuze hebt gemaakt. Je dochter mist je natuurlijk heel erg. Ahh dat is al fijn dat je iets van ontsluiting hebt. Dat hoef je al niet meer. Hopelijk gaat het een beetje snel allemaal. Succes!!
Maar als je al ontsluiting hebt, dan hoeft die ballon toch nog niet?? Of heb je die pas gekregen na de ballon? Oooh ik heb echt voor je dat het allemaal goed gaat en je je kleine snel in je armen hebt! Ik denk aan je!!
Verschrikkelijk! Alsof je op en in een vuilniszak slaapt! Voelde me zo smerig, was er helemaal chagerijnig van, hahahaha.
@Yasmientje14 logisch hoor dat je hiervoor kiest. Al lang zat van huis nu. Succes! @Tann welterusten!
Succes @Yasmientje14!! Hopelijk heb je een goede bevalling. Ik vond het eigenlijk heerlijk dat slapen in het ziekenhuis. Bed wat ik toen had lag prima, had goede verzorging, lieve verpleegsters, eten was lekker en vond het heerlijk dat ik 24/7 op de bel kon drukken als er iets was.
ahhh hopelijk blijven jij en de kleine bespaart!! Wat sneu voor jou en een baby en de kleine ziek. De weeen nemen toe in sterkte en frequentie maar die heb ik de dagen met hoge koorts ook gehad dus ik wacht nog af.... Zou het??