**Februari / begin maart 2018 uitgerekend** Deel 2

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by Kimjoy, Feb 5, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Myhappyfamily

    Myhappyfamily Fanatiek lid

    Oct 28, 2016
    3,723
    1,218
    113
    Female
    Heb de geboortelijst bijgewerkt. Ik hoop dat het klopt. Zo niet dan hoor ik het wel. Moest ff veel terug scrollen of ik niemand hoop ik vergeten was
     
    Lammetje91, brocante and kimmmmmm like this.
  2. Meiske2015

    Meiske2015 VIP lid

    Sep 4, 2016
    7,734
    3,516
    113
    Balen dat het gezakt is @Yasmientje14!
    Hoe gaat het nu?

    @Baloo het is hier de eerste dagen lastig geweest qua temperatuur maar het gaat nu goed. Ook maatje 0 luiers hier haha.
    Ze ligt ‘s nachts met 2 kruiken en een mutsje. Overdag zonder mutsje en soms 1 kruik. Maar we hebben de kachel in huis ook op 22 graden staan en ‘s nachts op 19.

    @Pitahaya vervelend dat je je zo rot voelt. Zou toch ook eens vragen voor slapen in het ziekenhuis oid. Je voelt je zoveel beter na een goede nachrust.
    Sterkte!


    Wij gaan ons zo klaarmaken voor een wandeling buiten!
    Ben zo trots dat dat nu al mag. Ze zit van gewoon al 40gr over haar geboortegewicht heen ❤️
    Vanochtend van de vk groen licht gekregen om naar buiten te gaan dus dat laat ik me geen 2x zeggen. Wagen staat op te warmen en V kan elk moment wakker worden en dan gaan we met z’n viertjes lekker wandelen.
     
  3. Myhappyfamily

    Myhappyfamily Fanatiek lid

    Oct 28, 2016
    3,723
    1,218
    113
    Female
    @Jaly hoe gaat het met jou? Heeft het nog doorgezet vanzelf?

    @Yasmientje14 hoe gaat het bij jou?

    Al babynieuws :D
     
  4. Myhappyfamily

    Myhappyfamily Fanatiek lid

    Oct 28, 2016
    3,723
    1,218
    113
    Female

    Heerlijk he even eruit!!
    Geniet lekker van de wandeling in het zonnetje!!
     
    Meiske2015 likes this.
  5. Tann

    Tann Fanatiek lid

    Mar 25, 2015
    1,309
    682
    113
    Banner loopt op een of andere manier een dag voor. Ben op 26 februari uitgerekend en zo komt de banner eruit als ik die datum invul.
     
    Pitahaya likes this.
  6. Yasmientje14

    Yasmientje14 Fanatiek lid

    Jun 10, 2014
    1,442
    263
    83
    ballon heeft wel voor ontsluiting gezorgd maar niet voor verweekte BM

    vanochtend pilletjes gehad in de vagina die hebben BM tot twee derDe verweekt. Nu weer pilletje voor hopelijk de laatste keer. ctg laat alleen af en toe een flinke dip zien dus zit er inmiddels al 2 uur aan en moet in ieder geval een uur bij.. tja zit je dan. Maar ben al heel opgelucht dat het einde in zicht is!!
     
    kimmmmmm likes this.
  7. Boebels

    Boebels Bekend lid

    Jun 24, 2016
    826
    462
    63
    Hier ook 4 dagen overtijd and counting :D

    @Meiske2015 heerlijk. In zou ook al buiten staan. Het is ook heerlijk weer buiten als je je er op kleed.

    Slijmprop bij de eerste nooit verloren. Pas bij breken van ds vliezen. Maar het zegt niet heel veel. Soms groeit het ook weer aan. Je kan hem al weken daarvoor verliezen. Maar soms is het wel een teken van het begin.

    Hier lekker een wandeling met de hond gemaakt en gevoetbald met mijn mannen. Net een lading cupcakes gemaakt. Hoop dat t een goed recept is want Mn zoontje wil cupcakes op zijn verjaardag uitdelen maar heeft zelf een ei allergie. Beslag zag er lekker uit en de smaak was goed dus heb goede hoop!
     
  8. Tann

    Tann Fanatiek lid

    Mar 25, 2015
    1,309
    682
    113
    Ooow meis is frustrerend he dat wachten. Had ik bij de eerste ook die wilde echt niet haha. Zelfs niet toen ze eindelijk de vliezen konden breken. Pas na een flinke dosis weeopwekkers kwam er wat schot in de zaak. Succes meis. Vandaag gaat het wel gebeuren toch?? Ben benieuwd
     
  9. Babbelboxje

    Babbelboxje Fanatiek lid

    May 3, 2015
    1,940
    1,616
    113
    Heerlijk @Meiske2015 !!

    Lees net een topic met de vraag of de 2e bevalling sneller ging. Bij bijna iedereen vele malen sneller :o:

    Wat is de ervaring van degenen die nu bevallen zijn van de tweede, of die al 2 kids hebben?
     
    Meiske2015 likes this.
  10. Pitahaya

    Pitahaya Niet meer actief

    Nou, die voor weeën had ik bij zoontje niet dus vind het nu al zwaarder. Maar wie weet gaat de bevalling straks heel snel.

    Het is vrijdag volle maan en hier kun je 2 dagen van te voren al last van hebben dus ik hoop op woensdag dan. Het is maar goed dat het geen schrikkeljaar is want dan zou ik natuurlijk geheid weer op de 29e bevallen. Haha.
     
    kimmmmmm likes this.
  11. Babbelboxje

    Babbelboxje Fanatiek lid

    May 3, 2015
    1,940
    1,616
    113
    Hahaha daar was ik 2 jaar geleden bang voor. Toen 24 feb uitgerekend
     
    Pitahaya likes this.
  12. Pitahaya

    Pitahaya Niet meer actief

    Hopelijk word het bij jou dan nu geen 5 maart!
     
  13. Meiske2015

    Meiske2015 VIP lid

    Sep 4, 2016
    7,734
    3,516
    113
    Eerste 9 uur
    Tweede 6 uur
    :)
     
    Myhappyfamily, Pitahaya and Sjors84 like this.
  14. Powerwoman

    Powerwoman Actief lid

    Jun 24, 2017
    453
    569
    93
    Female
    De eerste 5 uur en 25 persen.
    De tweede 2 uur en 15 min persen.
    Allebei ingeleid.
    Stel hè stel bij een 3e zou het dan nog sneller gaan?
    Ik vond wel bij de tweede dat de naweeen heftiger waren. Maar ja ik was ook sneller klaar met bevallen.
    Oh en beide bevallingen waren erg mooi. Zonder pijnbestrijding zodat ik het voor m'n gevoel helemaal onder controle had.
     
    Pitahaya and Babbelboxje like this.
  15. Boebels

    Boebels Bekend lid

    Jun 24, 2016
    826
    462
    63
    Hier kan de tweede bijna niet langer gaan duren. Vond 28/29 uur waarvan 50 min persen wel zat en ben niet van plan er overheen te gaan. Dan trekken ze dr maar uit ofzo :rolleyes:
     
    Babbelboxje likes this.
  16. Babbelboxje

    Babbelboxje Fanatiek lid

    May 3, 2015
    1,940
    1,616
    113
    Grappig, ik had bij de 1e voor mijn gevoel pas weer controle na pijnbestrijding.

    @Boebels: mijn 2e kan ook bijna niet langer duren.
     
    Powerwoman likes this.
  17. Pitahaya

    Pitahaya Niet meer actief

    Pfff. Hier was de eerste in 6.5 uur. Ben benieuwd hoe de 2e gaat...
     
    kimmmmmm and Babbelboxje like this.
  18. mams1

    mams1 Fanatiek lid

    Oct 16, 2013
    3,121
    800
    113
    Eerste 2u en tweede 1,5 ;)

    Slijmprop denk wel helemaal kwijt nu.

    Gewoon naar verjaardag geweest en toen nog gaan lunchen in t bos. Even gewandeld, misschien helpt t ;)
    Ben nu wel kapot haha!
     
  19. Pitahaya

    Pitahaya Niet meer actief

    Ben zo benieuwd wie de volgende gaat zijn!

    Hier is het eigenlijk de hele dag vrij rustig geweest. Ben benieuwd wat de nacht weer gaat brengen.
     
    Babbelboxje likes this.
  20. Yasmientje14

    Yasmientje14 Fanatiek lid

    Jun 10, 2014
    1,442
    263
    83
    Ik weet niets vanaf wanneer jullie tellen maar ik telde vanaf eerste echte pijnlijke weeen en deed er 36!!!! uur over na kunstmatig breken van vliezen duurde het nog 6 uur tot ze kwam.

    En ja vanaf wanneer moet ik nu tellen? BM nog steeds niet verweekt nu 3e pil erin... om 10 uur weer toucheren ze hoopt dat de pillen weeen geven maar daar heb ik een hard hoofd in hoor.... Ik wil mijn vliezen ook niet meer laten breken na 8 uur dus hopelijk morgen dan echt een schattig maar vooral gezond meisje...!
     

Share This Page