Hoi! Waarschijnlijk zijn hier al meerdere topics voor geopend, maar bij deze nog 1! Ik zou mijn tanden graag wat witter zien. Veel thee drink ik niet, koffie lust ik niet en ik rook al 8 jaar niet meer. Wie heeft haarzelf laten verleiden om de zwarte poeder te kopen en heeft dus ervaring? Deel je ervaring hier! Ik ben zeer nieuwsgierig
Het is houtskoolpoeder! Dat breng je aan met een tandenborstel. Schijn je wittere tanden van te krijgen. Maar voordat ik zoiets aanschaf vind ik het wel fijn om wat recensies of ervaringen te lezen
Ik denk dat je beter even een afspraak kunt maken met de mondhygiënist met deze vraag. Dat is geen vreemd verzoek, en hij/zij kan je dan advies geven hoe dit het best te bereiken.
Poeder lijkt mij nooit goed, daar schuur je glazuurlaag mee weg. Om die reden is ‘smile’ uit de handel gehaald.
Bij expeditie robinson doen ze dit ook met houtskooltjes, het is meer een manier om je tanden te poetsen dacht ik? Ik heb wel eens whitening strips gebruikt maar dat kan ik je echt afraden. Er zit gewoon bleek in die dingen en zijn nu ook uit de handel genomen. Het beet mijn hele tandvlees kapot, erg gevaarlijk spul. Als je echt wittere tanden wil zou ik dit bespreken met je tandarts. Zij kunnen dan een bitje op maat maken en dan krijg je een soort pasta voor erin. Ik weet even niet meer of je dit dan thuis kunt doen of bij de tandarts. Mijn zus heeft het laten doen en het heeft bij haar een heel mooi resultaat gegeven! Is wel prijzig overigens.
Grappig dat ken ik nog! Poetsten mijn ouders vroeger hun tanden altijd mee Ik zal eens navraag gaan doen bij de tandarts of mondhygiëniste.
Ik denk niet dat je veel effect zult zien en geloof ook niet dat het goed voor je glazuur is. Denk dat je bij de tandarts op een beter adres bent.
Was dat niet dat doosje groene poeder wat SmokersSmile heette? Heb ik vroeger ook nog wel een tijdje gebruikt. Het hielp wel.
Klopt! Werkte super, ik heb het ook gebruikt. Maar door regelmatig gebruik is mijn glazuurlaag helemaal naar de kloten gegaan. Allemaal gaatjes in mijn voortanden . Gelukkig zie je er niets van want de vullingen zie je niet. Maar tja .. als ik de tijd kon terugdraaien.... dan had ik het natuurlijk nooit gebruikt. Ik had namelijk voor het gebruik nooit gaatjes.
Oh dat is echt niet cool! Gelukkig heb ik het maar een aantal keer gebruikt. De Beverly Hills tandpasta hielp ook fantastisch. Nu moet ik echter aan de sensodyne vanwege extreem gevoelige tanden. Edit; ik zie dat BH tandpasta ook een zwarte whitening variant heeft.
Ik heb geen ervaring met de houtskool tandpasta/poeders. Wel poets ik altijd met oral b 3D white of de luxe varianten. Als ik dan een tijdje met een ander merk poets, zie ik gewoon verschil. Ik zou dus gewoon de oral b aanschaffen Oh ik rook niet, maar drink wel thee en koffie.