Kleding van je kind(eren)

Discussion in 'Mama en gezin' started by Glimmer, Feb 16, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. DastyQueen

    DastyQueen Niet meer actief

    grappig hier zeggen de juffen kleding die kapot of vies mag worden. Bij mij mag dat met alle kleding. Oud en nieuw. Duur en goedkoop. Mag jouw kind in nieuwe kleding niet vies worden? Ook zielig! Een kind moet toch kind kunnen zijn? En daar hoort vies worden en kleerscheuren oplopen bij toch?
     
    Neilia and Glimmer like this.
  2. DastyQueen

    DastyQueen Niet meer actief

    @Damay77 en dan komen we dus tot de conclusie dat iedereen koopt wat hij zelf mooi vind. En dat geld dus ook voor de ouders die hun kind gestyled naar school sturen en wel van de laatste mode houden. Ik vind kleding van 2 seizoenen geleden ook vast nog leuk, maar de kleding van het huidige seizoen leuker en daarom koop ik het nieuw en niet 2e hands. Mazzel voor mensen zoals jij dat ik die dure kleding van 2 seizoenen geleden voor een prikkie weer verkoop!
     
    Glimmer likes this.
  3. DastyQueen

    DastyQueen Niet meer actief

    Dat is toevallig dat krijg ik nou ook altijd :thumup:
     
    Glimmer likes this.
  4. SDonya

    SDonya Niet meer actief

    Maar kan een hippe sweatpants volgens jullie dan ook niet aan naar school? Ik heb een paar super hippe skinny sweatpants van Ninni Vi voor mijn oudste. Staat zo leuk met bijpassende longsleeve en dat krijgt ze dus ook aan naar school. Vind dat ook niet echt sportbroeken met die glimmende stof maar misschien zien anderen dat anders :D
     

    Attached Files:

    Liekje81, KleineLai and Youtan like this.
  5. Glimmer

    Glimmer Niet meer actief

    Gelukkig veroordeel jij niet net zo erg als ik. Iets met de pot en een ketel..
     
    Hopsatee and DastyQueen like this.
  6. DastyQueen

    DastyQueen Niet meer actief

    Die vind ik erg leuk en zou ik mijn dochter wel naar school aantrekken! Ik doelde meer op de vormloze jogging en trainingsbroeken zoals je die vast wel kent uit de sportzaken.
     
    Hopsatee and SDonya like this.
  7. DastyQueen

    DastyQueen Niet meer actief

    Bijna lachwekkend alsof ze zelf wat te bewijzen heeft :roflmao:
     
  8. SDonya

    SDonya Niet meer actief


    Ah oké ja dat dacht ik al maar was wel benieuwd of dat klopte. Lola Meis heeft namelijk ook van deze hippe skinny sweatpants en wilde er daar ook nog een paar van kopen:D Begon te twijfelen! Vind het juist super hip staan met Dr Martens of leuke sneakers. Maar dit kan dus gelukkig wel:p
     

    Attached Files:

    Youtan and DastyQueen like this.
  9. Shakes

    Shakes VIP lid

    Apr 2, 2013
    14,132
    5,874
    113
    Female
    Vlaanderen
    Van klimmen en spelen gaan broeken hier ook niet kapot. Van op handen en voeten over de betontegels op de speelplaats kruipen wel. Laat dat nu net favoriet zijn van mijn dochter en haar vriendjes... En dan kunnen ouders wel zeggen: ik laat ze niet met kapotte broeken naar school gaan, ik kan toch écht niet wekelijks nieuwe broeken betalen. Of moet ik dan hun spel verbieden?

    Dus in plaats van te zeggen dat je (niet jij, @amdaa , ik bedoel het algemeen) dat niet zou toestaan, misschien gewoon blij zijn dat je kind dat niet doet?
     
    KleineLai, DastyQueen and amdaa like this.
  10. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,279
    36,142
    113
    Ja, ik geloof dat wel. Maar jij duidelijk niet, dus ik ben bang dat jij gelijk hebt, wat heel jammer zou zijn.
    Hier heeft de oudste (zoon) ook een fase gehad dat hij het liefst in prinsessenjurkjes rondliep en roze nagellak droeg. Mocht ook wel eens naar school, gelukkig nooit opmerkingen over gehad, maar blijkbaar vinden sommige mensen het toch nodig om daar wat van te vinden.
     
  11. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,279
    36,142
    113
    Ja, die grijze is zo leuk! En goedkoop nu.
     
    SDonya likes this.
  12. maliro

    maliro Niet meer actief

    Hahah ik heb bij zoonlief nog nooit meegemaakt dat een broek heel blijft
    Daarbij kauwt hij op zijn truien dus die zien eruit alsof ze zijn aangevallen door een kudde knaagdieren.
    Ik koop voor zoonlief dus vooral wat hij comfortabel vindt zitten en wat niet duur is.
    Hij heeft een hele periode gehad dat dit joggingbroeken waren, nu zijn het spijkerbroeken. Ik kies voor hem want het maakt hem weinig uit.

    Dochterlief draagt geen broeken en mailloits. Ze heeft 4 winterleggings die we afwisselen, we kiezen samen de setjes voor school. Op zaterdag heeft ze vrije keuze.
    Dochterlief betrek ik juist wel bij de aanschaf van kleding want ze heeft een uitgesproken smaak. Zowel qua uiterlijk van de kleding als hoe het zit/voelt.
     
  13. MadeInUSA

    MadeInUSA VIP lid

    Dec 27, 2011
    9,188
    10,780
    113
    Ik vind dit soort broeken dan weer ontzettend lelijk. En dat andere plaatje is al wat beter, maar ik vind met name die grote gouden letters erg trashy. Merk of niet.

    Maar ik ben niet van de modepolitie en vind dat mijn dochter er beeldig uit kan zien in een h&m jurkje van 6 euro en vind printjes (met hier en daar zelfs een Disney of minion) voor jonge kinderen wel leuk. Dus ik zal wel geen smaak hebben.
    Ik ben blij dat ik in een volkswijk woon en niet in een wijk waar ouders elkaar hierop aankijken.
     
  14. SDonya

    SDonya Niet meer actief

    Ja zeker! Wil er ook de panterprint blouse met navy longsleeve bij nemen. Ben benieuwd hoe het gaat staan... Lekker fout maar toch modieus :roflmao: Heb jij de sweatpants al? Er staat op de site dat hij smal valt? Als ik de eigen maat neem zit hij dan mooi skinny of moet je echt 1 maat groter nemen?
     
  15. Nescio

    Nescio Niet meer actief

    Sorry maar mijn kinderen gaan niet in kapotte, vieze of sloeberige kleding naar school. Ik ben echt niet onzeker en veroordeel niemand die dat wel doet, maar vind jouw manier van redeneren apart en eigenlijk heel veroordelend.

    Hier dragen ze een mix van duur en goedkoper. Van tweedehands (jurkjes van Catimini blijven gewoon mooi) tot helemaal nieuw. Op winterjassen en schoenen bespaar ik niet.

    Je hoeft mensen niet te veroordelen alleen omdat ze andere keuzes maken.
     
    Glimmer likes this.
  16. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    Apr 13, 2008
    23,141
    8,872
    113
    Hier dus ook dat soort broeken. Ik vind het dus prima kunnen. ;)
     
    SDonya likes this.
  17. SDonya

    SDonya Niet meer actief

    Grote gouden letters? Je bedoeld die grijze letters? Mijn dochter word binnenkort 7. Die gaat echt niet meer een Disney of Minion jurk aandoen. Dan heb ik ruzie met haar:roflmao: Ik zie echt niet in wat er trashy aan Ninni vi is eigenlijk..
     
    DastyQueen likes this.
  18. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    Dec 30, 2017
    14,280
    28,399
    113
    Dit vind ik erg leuk. Comfy en toch modieus!
     
    SDonya likes this.
  19. MadeInUSA

    MadeInUSA VIP lid

    Dec 27, 2011
    9,188
    10,780
    113
    Oh ja grijs, ik keek niet opnieuw terug. Maar ook in grijs vind ik t niks. Het merk ninni vi zegt me niet Veel. Ik heb het over deze broek. Of ik iets mooi vind of niet, hangt niet af van het merk.
     
  20. SDonya

    SDonya Niet meer actief

    Ah oké. Als ze daadwerkelijk goud waren dan had ik me nog enigszins kunnen vinden in je trashy opmerking. Maar met die mat grijze letters snap ik het niet.. Het is gewoon een normale sweatpants wat goed past voor een meisje dat in groep 3/4 zit. Geloof mij maar, die willen echt geen Disney meer aan. Niet de mijne in iedergeval :roflmao:
     
    DastyQueen likes this.

Share This Page