Ik werkte vroeger als pedicure. Ik had een klant die ik al even niet had gezien en al even last had van een schimmelnagel/kalknagel. Nu was die nagel aardig genezen en ze gaf aan dat Thea Tree (echt op zijn Nederlands uitgesproken) haar zo goed had geholpen hierbij. Ik was al een beetje teleurgesteld dat ze naar een andere pedicure was overgelopen, dus ik vroeg verder naar die Thea. Bleek ze dus tea tree olie te bedoelen .
mijn prenatal pareletjes deze week bindy hivda (HIV daar? ) (jaylinn) Elisabe (th paste niet meer? hoop ik dan) jonne skye daley gianluca steijn (konden niet kiezen welke ei/ij zeker. Had steijyn beter geweest ) ave
Ah nee, mijn kat heet Skye haha . Wij vonden het zo'n leuke naam omdat haar vachtkleur officieel 'blauw' is.
Gelukkig maar dat smaken verschillen, 1 van mijn dochter haar namen is Skye En Jonne vind ik ook een hele gewone naam.
Makoony (meisje) Tatjana Manolito Beer Jayden/Jayson en alle variaties daar op. Luciano Abe Ole Merel
Ja dat wordt vaak gezegd, maar eigenlijk heeft hij Axl als naam gekozen omdat hij in de band AXL speelde, voordat hij Guns N’ Roses oprichtte.
Die zag ik op Instagram een keer voorbij komen. Totaal niet mijn smaak ook, had ook geen idee hoe ik dat moest uitspreken. Het was overigens wel een knap kind
Ik ken iemand die heeft haar dochter Cherity genoemd. Vind het nou niet bepaald een leuke naam. (Wie noemt zijn kind nou een goed doel )