Ik geloof het pas echt als ik morgenochtend ook een duidelijke test in handen heb. Heb nog 1 Predictor Early liggen en 4 KV 2v5 euro dus kan nog even testen.
Afgelopen weekeind best misselijk, sinds gister gaat dat beter gelukkig. Maar ik kan maar kleine beetjes eten, en mijn collega's valt het ook op dat ik echt wel wat gewicht lijk te verliezen nu. Ze weten al van de zwangerschap, dat wel. En heeeeeel moe... 16 maart de echo, dus ook wel spannend natuurlijk... Jaaaaa dat is positief hoor! Gefeliciteerd, en welkom bij "de club" haha
Scheelt wel als je collega's het weten. Hoef je niet zo geheimzinnig te doen hele tijd. Eigenlijk best krom dat je het in de zwaarste periode qua kwaaltjes nog niet echt kan delen. Naja kan natuurlijk wel maar weinig vrouwen doen dat. En dank je. Ik geloof het nog steeds niet hoor! Haha! Niet omdat ik denk dat het niet zo is want mijn lichaam heeft de afgelopen 2 weken echt geschreeuwd dat het wel zo is maar die streepjes zijn al zo duidelijk dat ik gewoon ga twijfelen of het wel klopt.
Dat hoop ik ook! Hier nu klachtenvrij... en nog geen rode duivels ma ik heb geen idee meer wat ik moet denken deze maand met allerlei klachten en rare testen
Ja snap ik. Hoop dat jij deze week ook alsnog gewoon een mooie test in handen hebt. Laat die duivels maar vooral wegblijven.
Spannend he! Op welke dag van je cyclus zit jij nu? Mijn NOD zou zondag zijn, uitgaande van de vorige cyclus.
Mijn NOD is aanstaande zaterdag en heb een cyclus van 27 dagen, dus ik zit nu op dag 25. Net weer getest met een Predictor Early en een Kruidvat en die zijn ook allebei positief. Zal straks nog even fotootjes plaatsen. Maar ik geloof het nu wel echt!
Dit is de Predictor Early en Kruidvat 2v5 van vanmorgen. Die KV komt ook wel overeen met de test die ik bij mijn dochter had 3 dagen voor NOD.
Mijn nod zou donderdag zijn, ook uitgaande van vorige cyclus ma ik geloof er deze maand niet meer zo in omdat allemaal heel gek was
Hier af en toe heel lichte krampjes. Nog geen menstruatie maar dat zou ook wel vroeg zijn gezien mijn vorige cyclus, die ongeveer 30 dagen was. Ik zeg ongeveer omdat het toen zo vreemd begon met een paar dagen bloed/dan was het weer weg/dan weer licht bloedverlies. Merk dat ik er nu steeds meer mee bezig ben nu het weekend dichterbij komt. Ik 'durf' mn early nog niet te gebruiken want ik heb er maar 1, en dat vind ik dan zo zonde als ik die te vroeg gebruikt heb, haha. Maar tegelijkertijd weet ik niet of die dipsticks van zwanger en kids wel goed zijn? Die gebruik ik makkelijker omdat ze zo goedkoop zijn.
Volgens mij word ik ongesteld. Net een heel klein streepje bloedverlies. Zou vroeg zijn, maar dan heb ik nu misschien een korte cyclus.
He shit, innesteling zal het dan ook niet kunnen zijn? Nee durf niet. Denk namelijk dat hij gewoon negatief is en twijfel enorm of ik afgelopen dinsdag eisprong heb gehad.... wel heb ik heel vaak oprispingen