Ik vind het echt een duidelijke jongensnub. Die zal niet meer veranderen nee, maar het blijft een theorie hé!
Ik denk een meisje hoor. Alleen door de bol lijkt hij omhoog te staan maar de rest staat parallel aan de ruggegraat. Voor 13 weken had ik hem veel meer omhoog verwacht. Door wie is de echo gemaakt? Vk?
Ja ik wilde net zeggen... dat streepje vertekend je beeld maar kijk ik naar het stokje van de nub zou ik niet tot een jongen komen.. Ben nu wel benieuwd wat het uiteindelijk blijkt te zijn haha
Bedankt dames .Ja daarom plaats ik m hier nieuwsgierig .iets in me zeg .dat ze niet gelijk heeft .Ja vk heeft dat gezegt.bij me zoon hadden ze t ook verkeerd!ik wacht de 20wk echo af!Is op 18 april .ik laat juli het weten wat het word!
Wat is jullie oordeel over deze foto? De echo was gisteren, toen was ik 12+1. Ik weet eerlijk gezegd niet eens of hier wel een nub op te zien is, of dat dat witte lijntje iets anders is. Alvast bedankt voor het meekijken!
Hoi meiden, vandaag geslachtsecho gehad en ons kleine frummeltje is toch roze na 3 tegen 1 team blauw hihi ! @Meiske2015 volgens mij had je het goed