Wat heftig van je vader @Kokkie27 ! Snap dat je dan wat meer zekerheid wil tot je het gaat vertellen. Ja van die antibioticakuur is ook wel handig. We gaan het misschien toch wel vanavond al aan mijn schoonouders en zwager en schoonzus vertellen. Mijn zwager en schoonzus wonen niet in de buurt en zijn vanavond er voor het feestje. Anders duurt het waarschijnlijk wel even voordat wij het ze persoonlijk kunnen vertellen. Dus ben nog even gauw wat in elkaar aan het frutselen. En @Kokkie27 het is idd fijn dat je hier al af en toe wat kwijt kan. Ik heb tijdens mijn vorige zwangerschap niet op het forum gezeten en had toen veel meer de drang om het te vertellen aan iedereen. En jeetje, bij sommigen dus al broeken die strakker zitten! Kan niet wachten tot ik straks buikje weer zichtbaar wordt en dat gezellige getrappel in je buik!
@wish01 Wat fijn dat de echo goed was! Gefeliciteerd! @hmwd Altijd lastig, die feestjes tijdens je zwangerschap! Wij hebben het nog niemand verteld. We hebben wel al slabbetjes met tekst erop gekocht om het bekend te maken. Dinsdag vertellen we het aan mijn ouders en zus, kan echt niet wachten! Zal zo blij zijn als ik het eindelijk wat mensen kan vertellen. Gisteren waren er vrienden van ons bij ons, en toen vertelde ze dat ze 11 weken zwanger zijn. Hoe moeilijk het dan is om niet te vertellen dat je ook zwanger bent... @Kokkie27 Wat vervelend van je vader. Ik hoop dat het goede nieuws hem inderdaad goed zal doen! Wat zou het mooi zijn als hij de geboorte van jullie wondertje nog mee kan maken. Sterkte, in ieder geval! Mijn buik lijkt ook al iets 'harder en boller', maar mijn broeken kunnen nog wel makkelijk dicht gelukkig. Ik ga aankomende week wel even flink winkelen voor wat wijdere kleren, want met een strak shirt zie je nu al iets... Hoe gaat het nu met jullie kwaaltjes? Veel last? Ik eigenlijk alleen van duizeligheid en pijnlijke borsten, verder voel ik me prima. Af en toe voel ik wat gerommel in mijn buik en steekjes, maar dat stelt me alleen maar gerust dat er iets gaande is.
Thanks meiden,ik was er een hele poos helemaal kapot van.maar heb het nu een plekje proberen te geven.vooral omdat ik zie dat mijn vader heel sterk is.hen diep respect voor hem Hier ook weinig kwaaltjes.ene dag pijnlijke borsten andere dag weer weg of minder.wel opstart problemen.en dan zon gevoel dat je ziek bent.zo lamlendig.en ik had vd week al een druppeltje vocht uit mijn borst.dan had ik bij de eerste ook al heel vroeg.en moe na een lange dag hard werken(horeca)
Pfff net ineens een flinke klodder slijm met oud bloed en iets rood. Is nu opgehouden...... bah voel me ineens zo onzeker Verloskundige maakt zich nog niet druk, kan van alles zijn. Ik heb sinds paar dagen minder last van mijn borsten. Ben ineens zo bang Op het internet staan zoveel verschillende verhalen over miskramen. Maandag echo......
Dan schrik je idd.miss helpt de geruststelling van de vk.ik zou niet teveel googlen.wordt je gek van.makkelijker gezegd dan gedaan.dan duurt maandag wel heel lang nu he
Jakkes schrikken inderdaad! Maar het hoeft helemaal niks te betekenen. Ik ga duimen voor een prachtige echo maandag!
Het hoeft ook niets te betekenen. Maar het maakt het allemaal wel een stuk spannender. Lieve berichtjes. Ik heb nu niets geen bloed meer, ook geen krampen. Verloskundige gaf aan dat het ook door gemeenschap kan komen, toevallig gisteravond gehad. Pfffffffff hoop t zo
Ach wat schrikken! Zou ook niet gaan googlen, daar wordt je alleen maar onzekerder van! Hopelijk is het snel maandag voor je!
@wish fijn dat je echo goed was, op naar de volgende nu! @Klinker83 jeej bijna echo! Spannend he?! Ik heb geen last meer van de val gelukkig. @Kokkie27 wat vreselijk van je vader! Hopelijk kan hij jullie kleinste nog ontmoeten! Hier weten mijn moeder, zusjes en beste vrienden het al. Als het mis gaat vertel ik het ook aan hun. Oh en mijn baas, omdat ik bezig ben met een sollicitatie procedure en ik het niet netjes vind om het te verzwijgen. @Justbelieve2 het kan nog van je innesteling zijn oid. Daarnaast is alles veel beter doorbloed, dus kan het idd van de gemeenschap komen. Ik denk niet dat je je direct zorgen hoeft te maken. Al snap ik heel goed dat je er zenuwachtig van wordt. Kwaaltjes komen en gaan, dus dat is gelukkig niet erg!
Heel spannend. Zo gek. Hoewel we echt moesten wennen aan een gezin van 5....en ik soms ook denk van....hoe dan?!? (Ik vind 2 op bed brengen al heavy shit ) en alle andere onzekerheden word ik steeds heen en weer geslingerd van het is vast niet goed tot...hij gaat echt komen tot straks zijn het er 2 . Heb jij dat ook? Of zijn jullie er bewust voor gegaan? Volgende week woensdag 1e echo. En jij?
@Justbelieve2 ach jee. Dat is zeker schrikken. Van mijn zoontje heb ik tot 16 weken onverklaarbaar bloedverlies gehad. Gemeenschap, obstipatie zijn allemaal dingen die dat kunnen vergroten. Je bent beter doorbloed. Kwaaltjes/symptomen komen en gaan. Maandag al de echo. Op naar een goede echo!
Ja is echt zoooooo herkenbaar! Wij zijn wel heel bewust voor een derde gegaan. Maar zeiden ook steeds dat ons gevoel en verstand erg ver uit elkaar lagen. Uiteindelijk heeft het gevoel gewonnen . Ah wat fijn dat je woensdag al je eerste echo hebt! Ik heb 16 maart de echo, dus moet nog even geduld hebben. Alleen vanavond al de hele avond wat weeengevoel in m’n rug. Word ik toch onzeker van!
Lastig he? Het blijft een onzekere tijd. Ook al weet ik dat je er niets aan kunt veranderen. 16 maart duurt nog even inderdaad, maar ook jij hebt dan een redelijke vroege echo toch? (Ik ook hoor, volgens eigen berekening ben ik net 6+1. Dus volgende week nog niet eens 7 weken). Wat vervelend dat gevoel in je rug. Misschien banden/organen die wat verplaatsen? Veel getild of gedaan? (Ik merk echt buikpijn op na een dag kinderen die in bad moeten, in de auto tillen, noem maar op. En ik hoest me suf)
@NdNk ja ik heb ook best veel getild vandaag. Misschien komt het inderdaad daar wel door! Ja ik mag ook eerder komen omdat ik tussen de eerste en tweede een missed abortion heb gehad bij 12 weken. Ik ben dan 7,5 week. Kan niet wachten! Ik ben erg benieuwd naar jouw echo! Laat je weten hoe het gegaan is?
Alweer thuis vh feestje.een vriendin vertelde dat ze zwanger is dus de aandacht ging daarnaartoe en niet dat ik niet drink.nu heerlijk op bed.ben redelijk moe.en heb echt last vd verkoudheid.ook omdat je niks mag gebruiken.en ik echt een xylometazoline junk ben heb ik het echt zwaar nu.
Ik laat het wel weten hoor. Hier ook een ma gehad. Maar dat was de 1e zwangerschap. Hierdoor nooit onbezorgd zwanger geweest. Mijn vk biedt standaard een vroege echo.
Wanneer krijg je dan de eerst echo of bij hoeveel weken.hier verschilt dat ook per praktijk.bij mij in de praktijk met 8 weken.maar van een vriendin met 10 weken pas
Volgens mij verschilt dat. Ik zou mijn afspraak pas in week 9 hebben, maar omdat ik op wintersport ga en daarover iedereen het wil vertellen mocht ik toch een week eerder. Daar ben ik nu wel blij mee, geen bloed meer gehad. Ik krijg weer vertrouwen, morgen zal ik het weten. Zij jullie ook steeds zo vroeg wakker?? Haha
Ooh gelukkig meid.we duimen met zijn allen voor morgen,ja ben ook zo vroeg wakker.en dan ook gewoon klaar wakker.heel apart