@Kimmetjuh90 en @BlueEyedSoul88 Heel begrijpelijk dat het confronterend is! Een knuffel en heel veel succes.
Meiden op rood... dikke knuffel❤️ Ik snap het wel als jullie je even terugtrekken... doe ik ook altijd nadat ik ongi word! ❤️❤️❤️❤️
Goedemorgen dames Vanmorgen werd ik weer misselijk wakker. Mijn temp is gestegen en dacht : ik moet toch plassen zal ik dan nog een keer een test wagen met die misselijkheid? Toch maar gedaan hihi. En dit is het resultaat
Hallo dames, Hier nog geen rood, maar zit er wel aan te komen vrees ik.. Gister en vanmorgen weer buikkrampen en lage rugpijn! Hopelijk breekt het snel door.. Dan is het klaar voor nu.. Indien donderdag nog geen rood, dan een nieuwe test..
Goeiemorgen meiden! Net getempt, 37,0.het is nog boven mn basale temp, maar een flinke daling tov gisteren. Nu had ik gisteren erg onrustig geslapen en veel wakker geweest snachts. Kan hij daarom zo hoog geweest zijn? Kan iemand eens meekijken? Hij staat in mn handtekening als ‘my ovulation chart’ Ik heb die van gister en eergister op discarted gezet omdat het dus erg onrustige nachten waren... heb ik dat goed gedaan? Of moeten ze wel meetellen? Morgen zou mijn NOD zijn volgens FF... ik durf niet zo goed te hopen maar zoek toch houvast... gek he?
Dat had ik dus gisteren ook heel erg waardoor ik dacht: nee ik word ongesteld tot vanmorgen de test ineens dat strepen aangaf. Ik dacht echt: huh? Het teststreepje kwam al voor de controle streep er stond hihi. Geef de moed aub niet op .
Mijn kaartje maakt ook van zulke sprongen. Ik zal hem er zo ff bijpassende. Ook 2 dgn een daling en vandaag weer omhoog. Ik vind je kaartje er goed uitzien hoor. Bij mij was hij 2 dgn wat lager en vandaag dus weer wat hoger. Wat kunnen die temperaturen schommelen he?
Dit is mijn ff kaart. Ook met pieken en dalen. Dacht ook het is einde verhaal maar nu toch weer gestegen.