Uitgerekend 1 t/m 15 november 2018

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Dominique1991, 24 feb 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. laurazoey

    laurazoey Fanatiek lid

    20 mrt 2015
    4.485
    2.225
    113
    Vrouw
    twente
    nipt niet gedaan bij de eerste en nu weer niet denk ik :)
     
    qwerty123 vindt dit leuk.
  2. Elletje

    Elletje Fanatiek lid

    Wel al een paar keer op het punt gestaan om het te doen, maar durf nog niet zo goed.
     
  3. Vie87

    Vie87 Fanatiek lid

    17 sep 2012
    2.802
    1.646
    113
    Gratis dozen bestel ik pas in de safe zone. Straks gaat het fout en krijg je al die rot dozen.

    Nipt ga ik wel doen. Vorige keer niet, maar ik heb nu al een kind om rekening mee te houden. Als je nou zeker weet dat het ee goed functionerende is... Maar zwaar gehandicapt heeft zoveel impact op je gezin. Maar dat is mijn persoonlijke keuze :)
     
  4. Elletje

    Elletje Fanatiek lid

    Jah ik denk dat ik de dozen op zijn vroegst ga bestellen na de eerste echo, en misschien zelfs pas na 12 weken.
     
  5. laurazoey

    laurazoey Fanatiek lid

    20 mrt 2015
    4.485
    2.225
    113
    Vrouw
    twente
    ik vraag ze ook pas aan na de echo :)
     
    qwerty123 vindt dit leuk.
  6. Elletje

    Elletje Fanatiek lid

    Pff ik probeer al de hele week verder te komen met mijn scriptie, maar focus is echt overal behalve daar. Maak er dinsdag maar een volledige dag Friesland van, ik woon in brabant maar mijn opleiding zit in Leeuwarden. Misschien dat als ik mezelf verplicht op school in een lokaal opsluit ik me wel kan focussen en een flinke slag kan maken.
     
  7. Triesje91

    Triesje91 Bekend lid

    9 apr 2014
    925
    1.228
    93
    Vrouw
    Twente
    @Vie87 Oh wat en hel die gebroken nachten! Ik ben zo blij dat wij dat gelukkig niet mee hebben gemaakt. Ik denk niet dat ik dat aan zou kunnen :$ Dus we gaan maar duimen dat wij weer een makkelijke baby mogen krijgen.

    Mijn gevoel is ook nergens op gebaseerd maar ik dat wij ook weer een jongetje mogen krijgen. Ik ben denk ik ook echt een jongetjes mama haha. Geen "gedoe" met strikjes en prinsessenjurkjes maar lekker onbezorgd smeren in het zand en crossen met auto's. Hoewel meisjes dat ook erg goed kunnen hoor, daar niet van :rolleyes:

    @Elletje Moet je daar niet "dik" voor betalen? Voor die NIPT test? Volgens mij wordt dat namelijk niet vergoed vanuit de (aanvullende) verzekering. Dat zou voor mij al iets zijn dat mij erg zou tegen houden..

    @laurazoey Ik heb mij nog niet aangemeld voor allerlei gratis dozen. Ergens vind ik dat nog te vroeg, dat durf ik nog niet zo goed. Heb er inderdaad al wel over na zitten denken maar stel je voor dat het alsnog mis gaat zo vroeg en dan heb ik al wel zo'n doos aangevraagd.
     
  8. Elletje

    Elletje Fanatiek lid

  9. Vie87

    Vie87 Fanatiek lid

    17 sep 2012
    2.802
    1.646
    113
    Je moet er wel voor betalen, maar ik heb het er wel voor over. Je hebt natuurlijk nooit helemaal zekerheid over alles, maar wel voor een groot deel.
     
  10. Elletje

    Elletje Fanatiek lid

    @Triesje91 ik was ook niet van strikjes en de jurkjes hoor als kind. Lekker bomen klimmen besjes schieten naar de voorbij komende trein. In de modder spelen. Liever dinkey toy's dan Barbiepoppen.
     
    Triesje91 vindt dit leuk.
  11. Cyd

    Cyd Bekend lid

    28 jul 2016
    917
    494
    63
    België
    Vorig jaar 390 voor de nipt betaald, zou nu maar 9euro zijn in belgie :)
     
  12. Triesje91

    Triesje91 Bekend lid

    9 apr 2014
    925
    1.228
    93
    Vrouw
    Twente
    @laurazoey Dat is wel een goeie, om de dozen na de echo aan te vragen.

    @Elletje Ai dat vind ik inderdaad wel veel.

    Haha ik was ook altijd in bomen te vinden en op het voetbalveld. Verstoppertje spelen op het verlaten treinspoor of samen met mijn ouders in de tuin aan het 'werk'.

    @Vie87 Ik heb het er wel voor over maar ik moet zeggen er is ook niets wat erop wijst dat wij een verhoogd risico hebben op een afwijking. Bij de vorige zwangerschap kregen wij ook de vraag of wij mee wouden doen aan een onderzoek op zoiets maar kregen wij ook te horen dat gezien onze situatie, en er is gekeken naar ontzettend veel factoren, dat het risico bij ons niet zo groot zou zijn dat er iets mis is. En natuurlijk, je bent er nooit helemaal zeker van dat alles goed is maar toch.. Ik denk niet dat wij zo'n onderzoek zullen gaan doen. Kindje is hoe dan ook welkom.
     
  13. Amelie

    Amelie Fanatiek lid

    8 okt 2013
    3.652
    3.240
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    Wow ladies! Ik let even niet op en we zijn 2 pagina's verder. Welkom @miemie79! Spannend zo onverwachts.

    Ik ben echt veel misselijk vandaag en het bruinverlies en krampen zijn zo goed als weggebleven tot nu toe, alleen wel bandenpijn. En ook snel duizelig en buiten adem als ik langere stukken loop bijvoorbeeld. Dus de kwaaltjes zijn nu volop aanwezig, jeej! Zeg ik nu maar over een paar dagen ben ik er alweer helemaal klaar mee. :p

    Ik heb de dozen al wel aangevraagd. Ik verveelde me en had afleiding nodig. Mocht het nog mis gaan dan haal ik ze gewoon niet op. Vorige keer ook al vroeg aangevraagd.

    Ik denk dat wij geen combinatietest of NIPT laten doen. Hebben we vorige keer ook niet gedaan. We hebben het er nog niet over gehad maar ik sta er nog steeds hetzelfde in als vorige keer.

    En ik heb het voorgevoel dat we misschien toch weer een meisje krijgen. Maar dat weten we pas over 8 maanden. :rolleyes: Ik grap steeds dat ik hoop dat we een meisje krijgen omdat we dan nog wel voor een 3e zullen gaan zodat we misschien ook nog een jongen krijgen. Ik zou graag 3 kindjes willen, mijn vriend opzich ook maar dat ligt er ook heel erg aan hoe het met dit kindje zal gaan. Onze dochter is vrij temperamentvol en zit op dit moment al vol in haar peuterpuperteit en dat is best zwaar.
     
  14. Cyd

    Cyd Bekend lid

    28 jul 2016
    917
    494
    63
    België
    Net gebeld voor de uitslag:
    op 26/02 stond mijn hcg 1208
    en nu op 06/03 rond de 18.200 (precieze getal weet ik niet meer, was te enthousiast :p )
    Dus het is genoeg verdubbeld :D

    Bedankt voor al jullie duimen ! :D
     
    Dansprinsesje, qwerty123, Triesje91 en 7 anderen vinden dit leuk.
  15. Elletje

    Elletje Fanatiek lid

    Wauw, dat is echt het beste nieuws wat je nu zou kunnen krijgen. Ga nu dan ook echt genieten. Dat heb je verdiend. ;)
     
    qwerty123 en Cyd vinden dit leuk.
  16. Amelie

    Amelie Fanatiek lid

    8 okt 2013
    3.652
    3.240
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    Oh wat ontzettend fijn!! Dat is wel een geruststelling toch?
     
    Cyd vindt dit leuk.
  17. Amelie

    Amelie Fanatiek lid

    8 okt 2013
    3.652
    3.240
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    Hoe gaat het nu met jou @Celes?
     
  18. Cyd

    Cyd Bekend lid

    28 jul 2016
    917
    494
    63
    België
    Inderdaad, een hele geruststelling :)
    Lijkt wel of mijn hcg een week verder is iedere keer, zou volgens de waarde al 6 weken zijn.
    Maakt niet uit, zo lang het maar goed gaat :)
     
  19. Celes

    Celes Lid

    10 nov 2015
    58
    27
    18
    NULL
    NULL
    Jeetje wat goed!!
     
  20. Cyd

    Cyd Bekend lid

    28 jul 2016
    917
    494
    63
    België
    Hoe gaat het met jou?
     

Deel Deze Pagina