Ben net zo verslaafd aan t forum als aan testen geloof ik... @Pln rood is geen goed nieuws. Spijt me om te horen @Pitaa91 denk dat t wel mee valt, hoe moet dat anders met de nesteldrang straks? @Kimmetjuh90 gewoon bellen hoor! Wie weet kan je eerder terecht! @Krimpie nee, kan je niet om heen @Ddtje dat gglen is echt zo verkeerd maar kon niet meer in slaap komen en zocht afleiding. Volgende keer maar een spelletje spelen ofzo... @Dielle niet leuk! @bijnamama1988 37. Valt op zich nog wel mee maar alles boven de 35 wordt al weer in een hogere risicogroep geplaatst Meiden met bloedverlies: hopelijk snel een ei of toch nog een positieve test. wat een onzekerheid... leef met jullie mee!
Uitstekende negatief met predictor early! Ik vertrouw op predictor dit geeft mij sowieso 100% bevestiging. Ik voel ook misselijkheid en menstruatiepijn (bijna pijnloos) vandaag dus mijn menstruatie komt er bijna aan!
Ik heb een mailtje terug gekregen met de mededeling dat mijn arts met griep op bed ligt, en dat ze het dus niet hebben kunnen vragen aan hem.. nu gaan ze proberen om t bij een andere arts voor te leggen en dan hoor ik zo snel mogelijk. Dus ik wacht gewoon weer geduldig af hoop maar dat mijn arts de 20ste wel beter is, wil niet nog langer wachten op een gesprek.
Iedereen met positieve testen, gefeliciteerd! Iedereen op rood, sterkte . De klap komt elke maand weer zo hard aan (bij mij tenminste). @Dielle Ik duim voor je dat alles gewoon goed is, en er gewoon een bloedvaatje is gesprongen of iets in die richting. Sterkte met het afwachten . @Kimmetjuh90 Goed dat je weer gemaild hebt! Gewoon er bovenop zitten, elke maand dat er niets gebeurd is weer een gemiste kans en nog langer wachten. Alsof het al niet moeilijk genoeg is allemaal. Hier verder geen nieuws, 10 dpo pas, duurt lang!
JAAAAAAAAAAAAAA dames ik ben zo blij!!!!!! Ik he mail gehad en ik mag in de tussentijd nog een inseminatie hebben, heb even terug gemaild omdat ik dan waarschijnlijk op CD 9 of 10 zit.. dus eigelijk er net voor.. maar ik denk dat t geen probleem zal zijn. Oh ik ben zo blij!!! Laat de ongesteldheid maar gauw komen dan
Ik heb nog steeds veen beetje hoop.. Vanmiddag eens teruggekeken naar vorige zwangerschappen en toen testte ik ook pas na 3 weken positief (3 weken na vermoedelijke eisprong).
Ik heb er hoofdpijn van.. Geen bloed of buikpijn te bekennen, testen negatief.. Ben er verdrietig van en weet niet zo goed wat ik nog moet denken.
Gekke opmerking waarschijnlijk maar wat zal jij blij zijn als je ongi doorbreekt! Super voor je kimmetjuh!