Jammer dat het lastiger op de foto te krijgen is dan dat je het in het echt ziet Na vandaag weer licht positieve testen geloof ik et wel in. Hoop nu dat ze oplopen
1e Kruidvat test was 9 dpo. 2e vanochtend 6 uur. Maar had veel gedronken vannacht dus urine licht. S'chtends niet gedronken en nog even 3 uur geslapen en toen weer getest. Donkerdere urine en dat werd de actiontest
Wou eigenlijk de predictor early doen maar iemand raadde aan die beter morgen te doen dus doen we die morgen
Oké, ik wil echt geen azijnzeiker zijn. Maar ik heb de laatste tijd al vaker topics van je voorbij zien komen met vage testen voor NOD, de meerderheid ziet geen streepjes en jij wel. Ik denk dat je het testen beter even kunt laten tot je NOD, want dit zorgt alleen maar voor verwarring. Voor jezelf en misschien ook voor anderen. Sorry dat ik het zeg, echt waar, maar vind het ook een klein beetje voorbarig om al een banner te plaatsen bij deze niet zichtbare/onduidelijke streepjes.. Ik hoop niet dat je je nu aangevallen voelt, want zo bedoel ik het echt niet. Maar het valt me gewoon op.
Ik vond het lastig om ditzelfde netjes te verwoorden dus hield m’n mond maar. Maar ben het hier dus helemaal mee eens.
Ik vind dat je het netjes verwoord. Mij was het ook al opgevallen. @TS; ik hoop dat je testjes op gaan lopen & zo niet dan hoop ik dat je niet weer compleet uit het veld geslagen bent zodra je op je NOD ongesteld wordt. Ik duim voor je!
Ik heb ook lang nagedacht of ik het zou posten, je wilt namelijk niet de partypooper zijn. Ik heb je me al voorbereid op een bak met stront wat ik over me heen ga krijgen door deze constatering. Dus ik ben al blij dat iemand het met me eens is.
Ook helemaal eens met bovenstaande. Daarbij vind ik 1 ding altijd vreemd. De keren dat ik vrij duidelijk maar licht positief testte stond die streep er echt niet binnen een minuut. En hier zie ik altijd mensen die een praktisch onzichtbaar streepje bij het doorlopen al zien staan. Of nog gekker: eerder dan de dikke vette controle streep.
Volgens mij zijn er ook veel reacties die het wel zien. Waaronder ik. Hopelijk morgen een duidelijkere test ts
Ik plaats altijd de testen als ik iets Zie, ik zoek graag (dubbele) bevestiging of andere hetzelfde zien Dat stelt me meestal gerust. Ik ben te nieuwsgierig om niet voor nod te testen, maar vind het wel fijn om te weten of er iets zat de ja of de nee, ik heb afgelopen keer (december en januari) Maar de streepjes staan er echt! In het echt veel duidelijker dan de vorige 2x en duidelijker dan een foto zegt. Ik hoop niet dat ik andere in verwarring breng hiermee. Ik wil gewoon zo graag dat andere zien wat ik zie ♡ Van blijdschap zou ik ze zo aan iedereen laten zien, ik ben een open boek. Ik weet dat 50 tot 70 % voor NOD nog mis gaat. Zondag is mijn nod. Je bericht kwam wel een beetje vervelend over, maar vind het goed dat je gewoon wilt zeggen wat jij vind. De volgende foto die ik plaats zal een digitale zijn of een duidelijke streep ♡ Als deze mooi op gaan lopen Als het mis gaat is het gewoon jammer , knoppie om en weer volop ervoor gaan♡
En tsja dat ik de banner al plaats , dat vind ik gewoon leuk Het zal wel niet zijn wat de meeste doen. Maar ach. Gaat het mis dan zoek ik weer een cyclusbanner op
Wil hier dan even op inhaken dat ik dit echt een topreactie vind! Super eerlijk en ieder mag voor zich weten hoe vroeg en hoe vaak diegene test. Ik zie de streepjes ook zeker wel maar niet beter dan gister, dus ik trek het geheel ook btje in twijfel.
Ik snap dat je mijn reactie vervelend vindt. Daarentegen vind ik wel dat je het sportief oppakt! Neemt niet weg dat je ik je geen mooie test gun, ik duim dat je zondag een duidelijke test hebt.
Snap ik hoor joh vervelend terug reageren , daar bereiken we beide niks mee. We zitten hier om elkaar te steunen , soms even om iemand terug te brengen naar de realiteit, en om samen blij te zijn en elkaar te helpen. Omdat jouw reactie niet is wat ik wil horen ligt dan toch eerder aan mij dan aan jou, dus iets gemeens terug zeggen zou nergens op slaan