Heb liever jou buik hoor , heb al last met vooroverbukken om schoenen van kids aan te doen , is ook niet alles
Zou het oké zijn als manlief en ik deze maand een keertje naar de sauna gaan? Ik wil misschien kort een sauna in (maar zoveel types, welke kan ik dan het beste doen?), lekker badderen/zwemmen en een gezichtsbehandeling doen. Massage zal wel lastig zijn met die dikkere buik? Iemand ervaring?
Als je sauna gewent bent kun je er prima in. Infrarood mag niet. Ik ga altijd wat korter en lager zitten. Massage wordt inderdaad misschien lastig. Wij gaan binnenkort ook weer, moet alleen nog oppas regelen.
Ja oké, kan ik me voorstellen idd... En zeker als je blijft groeien tot einde zwangerschap lijkt het me ook wel erg zwaar!
Thx voor jullie reacties, nog meer die wel eens zwanger naar de sauna zijn geweest? Wij gingen voorheen zo af en toe, maar zijn geen vervente saunagangers verder...
Gewoon lekker gaan maar zou de sauna zelf overslaan, zoveel lekker dingen die je daa rkan doen als ontspanning Even over massage thuis ! Als je zwanger bent laat je man of wie dan ook NIET je voeten masseren. Je voeten hebben bepaalde zones die miskramen en vroeggeboortes kunnen veroorzaken !
Ik laat Edward dat doen vanaf 37 weken hahahaha, maar daar moet je wel hard voor drukken op specifieke plekken hoor
Ja maar toch denk het zeg eventjes gehhehehe . Nou mijn moeder geeft voet reflex zone therapie en die druft zelfs niet aan zwangere vrouwen te zitten kwa massages hahhahah de voeten dan he ( geeft ook gewone massages ) Maar met 37 weken gaat ze dr gang maar whahhaha
nou Mn man heeft anders bij de eerste vanaf week 18 vaak Mn voeten gemasseerd omdat ze zo zeer deden maar hij drukte dan niet hard Mn dochter is met 41,2 geboren Dus ik denk dat t dan echt wen bepaalde tactiek en druk moet zijn om te zorgen dat t niet goed gaat.
Ja, vlieg er dan wel doorheen (en zelfs dan ben ik er aardig lang mee bezig). Maar ik wil altijd ff kijken of alles goed gaat met iedereen, of ik niks "groots" heb gemist. Gelukkig vooral goede berichten eigenlijk zag ik. Ik hou zelf helemaal niet van sauna, heb het wel eens geprobeerd, maar krijg dan het idee dat ik geen lucht krijg ofzo.. Ik denk dat je een beetje op de temperatuur moet letten, niet te warm en niet te lang. Net als met in bad gaan. Nee hoor, ik denk dat liters sterkte thee niet verstandig is, maar een normale hoeveelheid kan volgens mij geen kwaad. Ik drink zelf s`morgens een mok koffie (voor m`n zwangerschap meestal 2 en s`middags nog 1), verder meestal 1 mok thee, veel water en af en toe een glas fris of ranja. Hier zijn we nog altijd volop bezig met het huizen gebeuren. Deze week het koopcontract van ons huis en ons toekomstige/nieuwe huis getekend. Dus de hypotheekaanvraag is inmiddels ook in gang gezet. Op de een of andere manier voel ik me nu heel gespannen en heb ik een slecht voorgevoel. Echt irritant, ik voel me erg zenuwachtig en slaap ook slecht. Het gaat best krap worden en daardoor weten we niet zeker of het gaat lukken. Daarnaast heb ik een bagger 0-uren contract en wordt ik betaald door een goedkoop payroll bedrijf. Het zure is, dat als het allemaal door gaat, dat onze maandlasten een stuk lager worden (door de lagere rente, scheelt dik 150 euro per maand). Dus eigenlijk zou het heel suf zijn als het niet zou worden goed gekeurd. Maar ik heb het idee dat de regels in de afgelopen 8 jaar een stuk verscherpt zijn. We hebben de afgelopen dagen ineens enorm veel extra papieren moeten invullen m.b.t. dingen die we de vorige keer niet hoefden door te geven. We hadden toen bijv. ook niet onze studieschuld doorgegeven en dit staat er nu wel tussen (op de IB aangifte, die we ook moesten aanleveren). Ben zo blij als we duidelijkheid hebben. Deze situatie doet me niet echt goed heb ik het idee, vandaag ook veel harde buiken gehad en een paar keer moeten overgeven. Sorry voor m`n geklaag trouwens, moet het heel even kwijt..
Overgegeven? Jemig meis... Hopelijk dit weekend ook even wat leuks gepland? Ter afleiding? Want volgens mij duurt een hypotheekaanvraag wel even... snap goed dat het spannend is, maar probeer goed voor jezelf te zorgen! Je kunt er nu toch even niets meer aan doen Knuf!
Ik ben in de Ikea Utrecht! Net patat met balletjes op en zo commodes bekijken (lees: de Hemnes en de Songesand)
Heb je omstandigheden die het kunnen dwarsbomen? Anders zal er toch niet zoveel geks kunnen gebeuren lijkt me 150 euro per maand is wel nice haha
Hemnes is wel leuk he! Ben benieuwd hoe de hoogte is Die andere lijkt me erg smal? Mijn ervaring is dat je wel wat dingen naast het kussen kwijt wil
Dank je! We hebben op zich een fijn weekend voor de boeg. M`n man heeft morgen vrij (moet normaal gesproken werken op zaterdag), dus weer eens een echt weekend samen. Vanavond gaan we lekker film kijken op de bank met pizza. Morgen een rustige dag en zondag heeft ons dochtertje haar eerste zwemles en hebben we daarna `n familiebezoekje. Dus wel wat afleiding. Ik weet ook niet waarom ik zo enorm gespannen ben. Beetje zenuwen is normaal denk ik, maar dit is wat overdreven. Misschien dat m`n hormonen het allemaal `n graadje erger maken... Hopelijk dat de pizza-avond voor wat relaxed-heid gaat zorgen. We hebben die studieschuld die nu inzichtelijk is voor de bank. Hier maak ik me wel wat zorgen over, ik weet niet wat ze hier verder mee doen. Geen idee of ze bijvoorbeeld ook kijken naar het feit dat onze maandlasten lager zouden worden. Behalve de studieschuld zijn er geen zaken die roet in `t eten kunnen gooien.
Als je nieuwe hypotheek voor 2 ton wordt en je zou in theorie 3 ton kunnen krijgen, dan zal die schuld vast weinig uitmaken Meestal als je een lening of schuld hebt zetten ze daar een bepaald percentage tegenover, dat halen ze dan van je hypotheekbedrag af, wat je maximaal mag lenen Heeft je adviseur daar niets over gezegd?
Weet iemand hoe je een filmpje kunt oploaden ik heb een filmpje gemaakt net in bad. Je ziet alleen mijn buik , maar je ziet vooral beweging van mijn meisje! Nu al!