IVF of ICSI februari / maart

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Vally85, 28 jan 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Vally85

    Vally85 Fanatiek lid

    21 jun 2016
    2.119
    977
    113
    9 dagen later al testen? Het ziekenhuis waar ik zit heeft 18 dagen... bijzonder dat het zo'n groot verschil is, maar wat spannend zeg! Hoe voel jij je verder?

    Ik ben nou net een week bezig met injecties en vandaag mijn eerste fm gehad. Vrijdag is de 2e meting.
     
  2. Vally85

    Vally85 Fanatiek lid

    21 jun 2016
    2.119
    977
    113
    Waarom moet jij dat bij het UWV informeren? Lijkt mij logischer als je werkgever dat doet.
     
  3. svlok

    svlok Fanatiek lid

    28 mei 2017
    1.364
    1.300
    113
    Vrouw
    @Pimpelmeesje wat goed dat je baas is langs geweest ik heb er helaas geen ervaring mee, maar vind het wel gek dat jij het uwv moet informeren. Als werkgever ben je verplicht om dat voor je werknemer te regelen. Pas wanneer je geen werk hebt regel je dit soort zaken zelf.
    Haha, misschien wel een goed idee om met zijn alle in één groep te gaan.

    @nadin Ik denk dat het nu wellicht nog te vroeg is, niet iedereen test direct positief. Wacht toch nog even af en zolang er geen bloed is, is dat positief! Ik vind wel dat je al snel mag testen, ik moet echt tot minimaal 14 dagen wachten.

    Ik ben blij dat ik zo naar huis mag, ben behoorlijk ingestort en heb toch best last van mijn buik :(
     
  4. Pimpelmeesje

    Pimpelmeesje Fanatiek lid

    12 apr 2015
    2.769
    2.145
    113
    Vrouw
    Docent Na&Sk
    Ik weet t ook niet. Hij begon er over dat ze besproken hadden dat dat misschien een goed idee was, en wat ik er van vond..
    Ik denk dat ze er gewoon niet zo veel verstand van hebben. Duurde ook vrij lang tot ze door hadden dat ze mijn ziekte-uren kunnen claimen bij uwv. Nou ja, ik vind t geen probleem om even een bericht naar uwv te sturen, maar ik betwijfel of ze er mee akkoord gaan en dan voel ik me toch wel een beetje bezwaard denk ik de volgende keer dat ik me ziek moet melden. Maar school is over t algemeen heel erg meegaand en begripvol dus ik moet mss ook niet fiepen :rolleyes:
     
  5. Pimpelmeesje

    Pimpelmeesje Fanatiek lid

    12 apr 2015
    2.769
    2.145
    113
    Vrouw
    Docent Na&Sk
    Even tussendoor.. Hebben jullie ook zo'n honger de hele tijd?
     
  6. Vally85

    Vally85 Fanatiek lid

    21 jun 2016
    2.119
    977
    113
    Dat is denk ik het belangrijkste. Misschien ergens ook fijn dat je een soort van pauze hebt nu je bezig bent net dit traject.
     
  7. Pimpelmeesje

    Pimpelmeesje Fanatiek lid

    12 apr 2015
    2.769
    2.145
    113
    Vrouw
    Docent Na&Sk
    Ja nu ik er wat langer ook nagedacht heb, denk ik toch wel dat t heel lekker zou zijn - als uwv akkoord zou gaan. Ben gek op m'n werk maar de emotionele en fysieke achtbaan die hierbij komt kijken is natuurlijk niet niks, dus n pauze zou niet zo erg zijn. En dan kunnen we tussendoor een keer buiten de schoolvakanties weg, ook fijn :roflmao:
     
    Vally85 vindt dit leuk.
  8. Vally85

    Vally85 Fanatiek lid

    21 jun 2016
    2.119
    977
    113
    Haha, precies! Rustiger en scheelt een hoop geld!
     
  9. Clueless01

    Clueless01 Fanatiek lid

    28 jun 2016
    2.362
    1.780
    113
    Pff ik heb t echt moeilijk vandaag. Continu misselijk, als ik honger heb niet, en als ik net iets heb gegeten ook niet, maar tussendoor dus wel. En zo moe omdat ik (net als de rest hier :p) echt zo slecht slaap.
    *Nou klaagmodus uit*

    Nog 10 dagen tot ik mag testen van het ziekenhuis officieel :roflmao:
     
  10. svlok

    svlok Fanatiek lid

    28 mei 2017
    1.364
    1.300
    113
    Vrouw
    @Pimpelmeesje Zo kan je het ook bekijken ;) een keer weg zonder dat het je veel geld kost :p Het hongergevoel valt mee.

    @Clueless01 oei dat klinkt toch niet al te best :( hopelijk heb je snel minder last van je misselijkheid, zou het echt nu al kunnen? Je had een super embryo, dus wellicht dat ie al snel is gaan hechten en nu toch wat lichamelijke klachten geeft.

    Ik ben inderdaad kapot, het liefst lig ik nu al op bed
     
  11. Clueless01

    Clueless01 Fanatiek lid

    28 jun 2016
    2.362
    1.780
    113
    Laten we t hopen, ik ben nu alleen weer lekker pessimistisch. Heerlijk, die moodswings :roflmao:.

    Ik ben ook helemaal kapot. Net nog uit eten geweest, dat ging gelukkig wel met t kindje waar wij vrijwilliger van zijn.

    Ik duim zo hard voor ons. Dat we over 2 weken lekker kunnen verhuizen naar een topic voor zwangeren..
     
  12. Vally85

    Vally85 Fanatiek lid

    21 jun 2016
    2.119
    977
    113
    Ik hoop wel dat als jullie zwanger zijn ook nog hier blijven kletsen hoor ;)! Het wordt hier steeds stiller
     
    Kimibi vindt dit leuk.
  13. 78Sandra

    78Sandra Fanatiek lid

    16 feb 2013
    2.167
    364
    83
    Vrouw
    Zuid-Holland
    7/8 eitjes is toch een mooi begin zou ik zo zeggen....ik denk dat ik er een stuk minder heb haha.....en wie weet komen er nog een paar meedoen, die vandaag niet zichtbaar waren op de echo...ze kunnen net ergens achter zitten oid....op naar vrijdag!

    Ik heb net weer een injectie gezet, en nu rammelen mijn darmen zowat mijn buik uit....man wat een activiteit daarbinnen zeg.....ik kan ze gewoon luid en duidelijk horen :roflmao: en voelen pffff

    Morgenochtend om 10.00 uur heb ik mijn eerste echo......kan niet wachten haha....ben zo benieuwd of de hormonen wat effect hebben.....denk dat ik dan zaterdag de 2e echo heb.....die moet waarschijnlijk in Dusseldorf.....denk dat het ziekenhuis hier op zaterdag geen echo's doet......hopelijk heb ik mazzel en doen ze dat wel......we shall see.
     
  14. Vally85

    Vally85 Fanatiek lid

    21 jun 2016
    2.119
    977
    113
    Jouw situatie is ook wel anders dan die van mij ;) IK hoop dat jij morgen heel goed bericht krijgt!!!

    Het ziekenhuis waar ik zit kan je elke dag terecht voor een echo, waarom zou die van jou dat niet doen?
     
  15. 78Sandra

    78Sandra Fanatiek lid

    16 feb 2013
    2.167
    364
    83
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Yep, mijn situatie is completely the opposite ;)

    Het ziekenhuis waar ik de echo's doe is een streek ziekenhuis, die zelf geen ivf mogen doen. Ze doen wel iui's dus wellicht dat ze dan dus ook wel op zaterdag echo's doen.....zou mij wel beter uitkomen.....de appie komt zaterdagochtend de online bestelling brengen en die kan ik niet meer annuleren haha....ik hoor het morgenochtend wel....

    Op naar morgen, hopelijk slaap ik vanacht beter dan de afgelopen nachten.....lijkt wel of ik slechter slaap van die hormonen...of ik verbeeld het me.
     
  16. svlok

    svlok Fanatiek lid

    28 mei 2017
    1.364
    1.300
    113
    Vrouw
    @Clueless01 dat zou toch geweldig zijn als we mogen verhuizen :D Hoe heb je geslapen? Ik gelukkig weer iets minder onrustig.

    @78Sandra Succes vandaag met je eerste meting!:thumup:
     
  17. Clueless01

    Clueless01 Fanatiek lid

    28 jun 2016
    2.362
    1.780
    113
    Pff ik heb echt amper geslapen. Moet wel echt iets veranderen want dit breekt me een beetje op. Volgens mij voel ik zelfs in Mn slaap aan Mn borsten of ze nog sel gevoelig zijn. Terwijl ik echt probeer aan andere dingen te denken. Jullie nog tips?
     
  18. Vally85

    Vally85 Fanatiek lid

    21 jun 2016
    2.119
    977
    113
    Als ze IUI doen verwacht ik wel dat ze ook in het weekend een meting doen. Zou iig wel fijn zijn.

    Zelf slaap ik ook steeds slechter, alleen of het door de hormonen komt of de spanning weet ik niet ;) Denk een combinatie van beide.

    Heel veel succes straks!!! (heb je nog een beetje geslapen?)
     
  19. Pimpelmeesje

    Pimpelmeesje Fanatiek lid

    12 apr 2015
    2.769
    2.145
    113
    Vrouw
    Docent Na&Sk
    @78Sandra succes vandaag!

    Ik heb een paar nachten moeilijk kunnen slapen door de pijn in m'n borsten (buikdrager..) maar de laatste paar nachten eigenlijk goed geslapen. Tot vannacht pffffff.. Heet, steeds wakker en om 6 uur klaarwakker. Later nog eventjes in slaap gevallen maar superdruk gedroomd, dus dat schoot ook niet op :roflmao: maarja voor mij is t niet zo'n issue natuurlijk. Sterkte vandaag @Clueless01
     
  20. Pimpelmeesje

    Pimpelmeesje Fanatiek lid

    12 apr 2015
    2.769
    2.145
    113
    Vrouw
    Docent Na&Sk
    Buikslaper bedoelde ik.. Stomme autocorrect..

    Ik zat te denken, vriendlief mocht wat later beginnen met werk vandaag dus we hadden t vanmorgen gezellig gemaakt.. Maar zou de utro dan nog wel goed werken? Er spoelt natuurlijk wel t eea uit :confused:
    Het was ongeveer een uurtje na t inbrengen.. Zal ik anders 1 extra inbrengen? Aan de andere kant zouden ze dat toch wel gezegd hebben als t invloed had?
     

Deel Deze Pagina