Sorry pimpelmees, maar dat is niet waar. Hier zit wel melk in. Ik mag het namelijk niet hebben i.v.m. allergie. Het kan zijn dat je de lactose vrij bedoelt, maar dit is vloeibaar. Niet echt creme fraiche. Zit overigens wel karnemelkpoeder in.
Had m nog staan, je hebt helemaal gelijk! Ik had plantaardige oliën zien staan maar niet goed opgelet, het is een mix. Excuses!
Voor pannenkoeken en havermout gebruik ik amandelmelk, verder geen vervanger - ik dronk bv graag melk in mijn thee, maar plantaardige melk vind ik echt heel anders smaken en niet lekker door thee en koffie. Met koken gebruik ik kokosroom (zo’n klein pakje dus), we eten vaak curries en daar past dat heel goed bij natuurlijlk.
Soja schijnt niet zo gezond te zijn door onder andere de fytinezuur en hormonen, ben er wel mee opgegroeid en vond het erg lekker. Zelf gebruik ik nu altijd ongezoete amandelmelk maar dat moet je zelf even proberen welke plantaardige melk je het lekkerst vindt en je eventueel qua voedingswaarde het meeste aanspreekt. Goed dat je meer plantaardig wil leven, succes!
Of bananenpannenkoekjes maken! Ook heel erg lekker! 1 banaan, 2 eieren en wat baksoda. Beetje havermout als je dat lekker vindt. Bakken en kaneel/fruit erover
Voor pannenkoeken gebruik ik amandel of soja en voor chocomelk en koffie vind ik soja toch het lekkerste. Verder heb je ook plantaardige boter wat heel goed smaakt.
Hier ook overgestapt naar (bijna) volledig veganistisch eten. Voor veel dingen vervang ik de melk voor alpro ongezoete amandelmelk. Mijn vriend gebruikt de oatly haver barista melk voor in de koffie (klopt dit op). Als ik weleens chocomel wil dan neem ik de alpro amandelchocomel. Er zijn zoveel verschillende mogelijkheden om recepten aan te passen. Ik kijk vooral op pinterest voor tips en op fb in vegan groepen
Er gaat een wereld voor me open, zelf drink ik geen melk maar eet ik wel kwark en pannenkoeken. Maar pannenkoeken met spa rood? Echt smaakt dat?
Ik gebruik vooral Amandelmelk, havermelk, Sojamelk en heel soms kokosmelk. Kokos vind ik niet voor alles even lekker Alpro yoghurt is trouwens ook erg lekker! Je moet gewoon even uitproberen wat jij het lekkerste vindt.
Wat goed van je! Ik eet inmiddels bijna een jaar veganistisch, bevalt me erg goed. Qua melk ben ik fan van havermelk. Amandelmelk vind ik ook lekker. Voor door de pannenkoeken maakt het niet uit, kijk gewoon wat je lekker vindt. Wel koop ik altijd de versies zonder suiker, sojamelk 'naturel' vind ik mierzoet. En er staat dan naturel, maar dat is dus met suiker en 'ongezoet' is uiteraard zonder suiker. Als je cappuccino wilt maken kun je Oatly barista gebruiken, die kun je opschuimen en is heel lekker! En voor de kinderen kopen we wel eens chocomel enzo van Alpro, dat vinden ze ook erg lekker.
Havermelk van oatly gebruik ik altijd. Ze hebben verschillende, de barista voor mijn capucino. De chocomelk is ook ontzettend lekker en ze hebben nog meer, gewoon te koop bij AH en jumbo. Kokosmelk krijgt mijn zoontje ivm kma. Ook ben ik lid van verschillende vegan facebook groepen. Zo zag ik gister dat ze melkvrij en glutenvrije cornetto verkopen bij de AH.