Ik voel hem ook vaak net boven schaambot. Maar als ik plat op bed lig zie en voel ik wel heel duidelijk dat mijn baarmoeder qua grootte een stuk hoger ligt. Hij ligt denk gewoon lekker laag.
Oei! En au! Waarschijnlijk niets aan de hand, maar snap je gevoel. Ik zou de verloskundige even bellen..
@Espoir Wat vervelend ! Snap je ongerust zijn wel en als je ongerust bent gewoon bellen hoor!! Opzich kan het niet zo veel kwaad denk ik! Je buik kan wel wat hebben is alleen gevoeliger nu!
Vanmiddag lekker naar de prenatal wil zo n baby nestje gaan kopen ! Ziet er zo schattig uit! Zag het laatst bij een vriendin en dacht ja die wil ik ook!
Ik wil er ook graag 1! Heb er 1 van sleepyhead op het oog. Kleine tip om even de bezwaren (gevaren) te lezen. Dan kun je daar rekening mee houden bij het gebruik.. Ik vond het persoonlijk niet overtuigend genoeg om er geen aan te schaffen, maar wel fijn om te weten waar op te letten. ----- Hier heeft vl gisteren de kast en commode opgehaald en in elkaar gezet. Het is maar een klein kamertje maar nu lijkt het helemaal opgehokt. Dus maar even puzzelen hoe we het fijn vinden. Bedje komt in april pas, die hadden ze nog in gebruik (en baby komt hier eerst in de wieg/cosleeper). Maar goed ik kan nu wel gaan inruimen enzo dochter heeft nu een 5x5 kallax kast die vol staat met alle spellen en speelgoed enz. Blij mee! 28 maart de 20 weken echo en 29 maart controle bij de vk. Baby voelen: ik word er wat onzeker van soms, merk ik. Ik voel het geregeld maar nog net zo (on) duidelijk als weken terug. Ik had verwacht dat het sterker zou zijn nu. En soms doet het ook zeer (soort steken) en dan denk ik zie je wel het zijn mn darmen. Dus echt heel fijn gevoel vind ik het nog niet. @Espoir ik zou ook de vk even bellen.. gewoon voor de zekerheid.
Wat zijn jullie al veel aan het kopen, hier had ik dat vorige keer ook pas met 24 weken dat ik erover na ging denken en nu ook nog niet echt. Eigenlijk hebben we ook het meeste wel, zeker als het nog een meisje wordt. Hebben jullie ook dat je op zaterdag zo mega moe bent na een week werken . Zaterdag is ook mijn mamadag dus dat vind ik wel extra pittig merk ik.
@Insomniac ik heb ook mijn twijfels over de baby voelen. Sinds denk ik het zeker te weten en de volgende dag voel ik weer niks. Denk dat t over n paar weken wel duidelijker wordt. @theeleut55 hier ook nog weinig gekocht. Maar dat ligt meer aan ons budget nu. Ik ben me wel aan t oriënteren op n bedje en commode, want ons dochtertje heeft t voorlopig nog wel nodig. Kleertjes komt straks wel.... heb n paar pakjes gekregen een n paar zelf gekocht. Zijn jullie aan hevig aan t namen verzinnen??
Wij zijn ook al uit met de namen!! Denk ik Haha maar voor nu vinden we de naam leuk ! Mischien veranderd dat ook nog wel
Wij zijn er nog lang niet uit.. voor het andere geslacht hadden we een hele lijst. Voor dit geslacht blijkt het moeilijker om op één lijn te liggen. We maken al grapjes dat baby, baby gaat heten @lavenderblush je stelt me echt gerust, thanks! Ben blij dat ik niet de enige ben. Hoera 18 weken dansje!
Wij hebben voor beide geslachten nu twee opties, misschien krijgen we ineens een ingeving, anders wachten we tot 'baby' geboren is denk ik...
Hier ook nog niet veel gekocht. Heb nog heel veel leuke kleertjes van onze dochter dus dat binnenkort eerst maar eventjes uitzoeken. Zit wel te twijfelen wat we met de kamer van onze dochter gaan doen. Ze slaapt nu in nog in een ledikantje maar hier hebben we een aantal spijlen uitgehaald omdat ze uit haar bedje klom. Dit gaat al een poosje heel goed dus ik denk dat we binnenkort een peuterbedje voor haar gaan kopen en dan de commode bij ons op de kamer samen met een co-sleeper (welke nog gekocht moet worden) voor de kleine. Dan wellicht nog een grotere kledingkast zodat de kleren van beide dames er in kunnen. Ik voel de kleine ook nog niet echt, soms denk ik wel was dat het nou? Maar dat zal vast vanzelf komen komende weken. Namen vindt ik echt lastig deze keer, bij onze dochter waren we er zo uit maar deze keer lijken we het nog niet eens te worden haha.
ik denk dat ik wel de baby al voel, van die lichte vlindergevoel. Ik herken het van mijn vorige zwangerschap. wij zijn wat de naam betreft er ook al uit
Hier hebben we 1 naam die we allebei mooi vinden, maar wie weet komen we nog een leukere tegen... Mijn dochter van 3 wil zelf nog heel graag in haar ledikant blijven liggen en ze klimt er ook niet uit (thank god!)
Ggrr krijg ik weer geen meldingen, zo vervelend Van andere topics krijg ik ze wel! Wij hebben over een dikke 1,5 week onze 20-wekenecho. Ik merk dat ik er zoveel spanning voor heb. Ben zo bang dat er iets gevonden zal worden , net nu ik vertrouwen durfde te hebben in een goede afloop (na 2 miskramen). Herkennen jullie dit ook, die angst? Verder zijn we druk bezig met wat uitzet kopen, de box, ledikant en commode zijn inmiddels binnen .