Uitgerekend: 16 t/m 30 November 2018

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door MotherOfAnAngel, 9 mrt 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. madelief

    madelief Fanatiek lid

    18 mrt 2006
    3.125
    204
    63
    Vrouw
    fokker van Rottweilers en PRT
    Schopp, Duitsland
    Volgens het lijstje 23 ☺️ Voel me geen oma hoor
     
  2. Never lose hope

    Never lose hope Fanatiek lid

    4 feb 2015
    1.314
    308
    83
    Haha klopt! Was ook een grapje maar dat woord zag ik voorbij komen:p
     
  3. madelief

    madelief Fanatiek lid

    18 mrt 2006
    3.125
    204
    63
    Vrouw
    fokker van Rottweilers en PRT
    Schopp, Duitsland
    Snap ik :D
     
  4. B3ngel

    B3ngel Actief lid

    2 sep 2013
    433
    161
    43
    NULL
    NULL
    Wat een naar bericht @Daan3 :( Heel veel sterkte gewenst.

    Hier nog steeds bloedverlies, dag 6 inmiddels. Soms rood en dan denk ik hier houdt het op dit keer, terwijl het daarna bijv weer bruin of lichtroze is, of helemaal niets.

    Wat zouden jullie doen? Nog een keer testen? (Ik heb in tegenstelling tot de meesten van jullie alleen 1 test gedaan op 16dpo :p) of hcg laten prikken bij de huisarts?
    Echo is volgende week maandag maar dat vind ik nog wel lang om zo in onzekerheid te zitten.
     
  5. marb

    marb VIP lid

    21 okt 2007
    11.070
    4.729
    113
    @madelief : wat leuk, gefeliciteerd! Hoe denk je dat je man het gaat vinden? En je dochters? Grappig trouwens: je zei iets als 'ik heb een dochter van 11 en een dochter van 7' en hun geboortejaren zijn '11 en '07 :p

    @Daan3 : och nee, wat jammer! :( Hopelijk snel blijvend zwanger...

    @Never lose hope : ach, het is allemaal relatief. Ik voel me niet heel oud hoor, maar het lijkt zó lang geleden dat ik in hetzelfde schuitje zat met de eerste (2), en dat is natuurlijk ook zo :p Ik voelde me toen ook vaak erg jong op ZP trouwens. Maar nou ja: bij een derde ben je nou eenmaal ouder dan bij de eerste :D

    @kikker1 : enorme buik? Present! Gelukkig is hier niemand die me kent, ik kan gewoon mijn buik uitsteken en de mensen denken dan dat ik 5 maanden zwanger ben. Geeft niet :)


    Ik ga straks de verzekering maar eens bellen om te vragen hoe het gaat met echo's enzo hier. Anders laat ik een pret-echo maken. Voor de termijn hoef ik het niet te doen, ik heb getemperatuurd deze keer, dus ik kan er niet ver naast zitten. Maar ik wil wel babygluren natuurlijk :D En dan even overleggen wat we met de NIPT gaan doen. Ik kan natuurlijk ook met 16 weken nog de NIPT laten doen, maar dat vind ik wel heftig... :oops:
    Ivm een genetische afwijking bij mijn oudste wil mijn man echt graag de NIPT deze keer (bij vorige twee geen combinatietest laten doen, NIPT was er toen nog niet) en ook afbreken bij een afwijkende uitslag. Snap ik wel, het zou voor ons gezin echt wel heel heftig zijn om dat er ook bij te hebben. Hij weet wel dat er altijd wat anders kan zijn (juist wij weten dat goed: de afwijking van onze oudste zou ook niet opgespoord zijn), maar hij is van het 'testen wat je kunt testen'. Maar goed, ik zou het wel heel moeilijk vinden om een zwangerschap van 16 weken af te breken (niet dat een zwangerschap van 11 weken niet lastig is, maar nou ja... Jullie snappen me wel... ). Nou, lang verhaal. Eerst maar eens verzekering bellen haha.
     
  6. Ise

    Ise VIP lid

    28 okt 2007
    5.163
    436
    83
    Vervelend het bloedverlies. Ik zou persoonlijk nog wel een keer testen
     
  7. marb

    marb VIP lid

    21 okt 2007
    11.070
    4.729
    113

    Ik zou niet testen dek ik. Test op 16 dpo zal wel heel duidelijk zijn geweest, dan geeft een test nu alleen maar onzekerheid. Kan zelfs zijn dat ie lichter wordt!
    HCG laten prikken zou kunnen, maar ook dat zegt niet alles. Ik kan me echt voorstellen dat het heel naar is zeg... :(
     
  8. Never lose hope

    Never lose hope Fanatiek lid

    4 feb 2015
    1.314
    308
    83
    Precies dat heeft mijn zus ook een tijdje gehad. Oorzaak hebben ze nooit gevonden. Hopelijk valt het dus mee! Nog een keer testen kan idd voor meer onzekerheid zorgen. Ze zeggen toch wel dat de testen lichter kunnen zijn omdat er te veel hcg is? Hoop dat het toch goed zit bij je en dat je volgendeweek een mooi kloppend hartje ziet :)
     
  9. madelief

    madelief Fanatiek lid

    18 mrt 2006
    3.125
    204
    63
    Vrouw
    fokker van Rottweilers en PRT
    Schopp, Duitsland
    Hahaha jullie gebruiken allemaal afkortingen die ik niet ken :oops: wat is NIPT? En bijv. 16 dpo?

    @marb nu je het zegt met die geboorte datums :roflmao: had ik niet eens door! Woon jij ook in het buitenland?

    @iedereen: Nou kon niet Wachten tot vanavond en heb een rompertje ingepakt met I love papa en de test erbij. Ben toen naar ons bedrijf gereden en heb hem het pakje gegeven :D zijn eerste reaktie was , nee dat is niet waar´ ik dus van echt wel :roflmao: moet even aankomen maar hij was natuurlijk wel blij. Nu eerst even donderdag afwachten want dan heb ik de afspraak bij de gynakoloog en die avond vertellen we het ook de kinderen. Vrijdag is namelijk mijn schoonvader jarig en dit leek ons wel een leuk kadootje :)
     
    Eva2011, Spoetnik, Ise en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  10. marb

    marb VIP lid

    21 okt 2007
    11.070
    4.729
    113
    Komt ie!

    NIPT = niet invasieve prenatale test --> bloedonderzoek om te kijken of het kindje Down- (of Edwards- of Patau-syndroom) heeft

    dpo = days past ovulation


    Ik woon niet in het buitenland, maar ik zit wel voor 6 maanden in de VS. Dus eventjes puzzelen hier. Ohra was niet zo enthousaist over de kosten :p


    Wat leuk dat hij enthousiast reageerde!
     
    Spoetnik vindt dit leuk.
  11. Never lose hope

    Never lose hope Fanatiek lid

    4 feb 2015
    1.314
    308
    83
    Ik woon wel in het buitenland dus moet ook nog even kijken hoe en wat.

    @madelief leuk bedacht! Die schrok dus wel een beetje Hihi
     
  12. madelief

    madelief Fanatiek lid

    18 mrt 2006
    3.125
    204
    63
    Vrouw
    fokker van Rottweilers en PRT
    Schopp, Duitsland
  13. Never lose hope

    Never lose hope Fanatiek lid

    4 feb 2015
    1.314
    308
    83
    Spoetnik vindt dit leuk.
  14. madelief

    madelief Fanatiek lid

    18 mrt 2006
    3.125
    204
    63
    Vrouw
    fokker van Rottweilers en PRT
    Schopp, Duitsland
    Leuk spanje! Daar wonen mijn ouders ook al 12 jaar :) ik woon al 16 jaar in zuid —West Duitsland bij frankrijk
     
    Spoetnik en Never lose hope vinden dit leuk.
  15. Spoetnik

    Spoetnik Fanatiek lid

    8 jun 2013
    4.365
    4.422
    113
    Vrouw
    Wauw wat leuk, allemaal vrouwen die in het buitenland wonen!
    Ik ook, woon in Friesland :roflmao:
     
    Sharonneke88, Ise, marb en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  16. Never lose hope

    Never lose hope Fanatiek lid

    4 feb 2015
    1.314
    308
    83
    Haha waar?
     
  17. madelief

    madelief Fanatiek lid

    18 mrt 2006
    3.125
    204
    63
    Vrouw
    fokker van Rottweilers en PRT
    Schopp, Duitsland
    Ik ben geboren in Leeuwarden en heb er 11 jaar gewoond ☺️☺️☺️
     
    Spoetnik vindt dit leuk.
  18. Eva2011

    Eva2011 Niet meer actief

    Ik ook :p als import
     
  19. Eva2011

    Eva2011 Niet meer actief

    Ik ben nu in lwd hahaha (school)
     
    Never lose hope vindt dit leuk.
  20. Eva2011

    Eva2011 Niet meer actief

    Saaie les dus whahaha
     
    Never lose hope vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina