Spoiler: Spoiler aflevering 10 aarghhh die Tim, wat een loser! Hij heeft het over trouwen, lacht Megan uit dat Josh haar gewoon heeft gebruikt voor het programma maar hij ziet nog niet aankomen dat zijn allerliefste nieuwe vlam dit ook met hem doet. Ik hoop dat hij het deksel echt KEIhard op zijn neus krijgt!
Ik denk ook dat dat gaat gebeuren als ik de voorstukjes van 11 zie. En dan lach ik me een ongeluk Dit jaar nog komt er een nieuw seizoen op videoland
Spoiler: afl 10 Arme Fabri Ik vind Tim echt veeel te hard van stapel lopen. Ik hoop echt dat ie de deksel net zo hard op zn neus krijgt als Megan. En Mezdi, Mezdi is zo nep. Volgens mij manipuleert hij als een malle.
Spoiler: Spoiler aflevering 10 Aflevering laadde inderdaad uiteindelijk toch! Thanks voor de tip. Wat een bizarre tv toch. Die Tim, een droeftoeter is het. Sneu om te zien hoe verdrietig Deborah is. En hoe cliché het ook klinkt: gelukkig is ze op tijd van hem af. Ik ben benieuwd of Mezdi duidelijk de mist in zal gaan, voor de camera's. Waarschijnlijk niet omdat ie daar 'te slim' voor is.
Spoiler: Spoiler afl 10 Hoop dat het goed gaat zo, Waarom lijkt het alsof deborah op het strand helemaal niet eens echt huilt? misschien mankeer ik was aan mijn ogen, maar ik zie geen tranen....?