Goedemorgen lieverds, Wat zijn jullie rustig! Ik zit vandaag op dag 9, woensdag dag 11 een follikelmeting. Ik heb deze morgen steeds soort van kleine prikjes in mijn onderbuik. Heel apart. Herkenbaar voor iemand?
@Rozeline hier gaat t goed hoor, en hoe is t met jou? Nog iets gevoelt? @Frou81 succes met de follikel meting woensdag!! Ik heb altijd echt vlak voor ovulatie echt kramp.. misschien voel je t groeien van je eitje wel?
@Frou81 Succes met de follikel meting Miss het groeien van je follikel? Hier gaat het verder prima. Gister een ‘early action’ zw-test gedaan, heeeeeel licht nog een streepje te zien. Dus vrijdag zal de pregnyl er wel zijn. Dan zit ik op 11 dpo als ik reken dat de dag van IUI ook m’n eisprong was @Rozeline Hoe gaat t met jou? Wanneer ga jij testen?
Gisteren wat steekjes en ik me een beetje misselijk maar dat heb ik elke keer. Verder redelijk rustig... En jij?
@Brondy spannend! Test jij om te zien wanneer de pregnyl uit je systeem is? @Rozeline voor jou ook spannend! Gebruik je utrogestan? Die zorgt ook voor kwaaltjes is mijn ervaring... Ik ben lekker aan de granaatappelsap. Nu in de bonus bij appie. Met €2,99 voor een fles tikt dat lekker aan!
Denk dat ik vrijdag ga testen, dan zit ik op 11 dpo en 2 dagen voor vermoedelijke NOD (FF) Vorige x had ik toen al spotting, dus als dat weg blijft is er heeeeeel veel goede hoop
Nergens laat van (kan ook niet, is veel te vroeg haha) denk dat t bij mij pas volgende week ofzo begint .. of helemaal niet zou ook fijn zijn
Ja deze x wel gedaan, was even benieuwd en wil natuurljk niet vals positief testen straks Domme vraag miss, maar waar is granaatappelsap goed voor?
schijnt de innesteling te bevorderen. Dus onder het mom van “baadt het niet, dan schaadt het niet” drink ik iedere ochtend een glas jnt
Oh dat had ik moeten weten, had ik dat kunnen doen. Net wat je zegt het kan zeker geen kwaad en nog gezond ook
Utrogestan was is dat precies? Ik krijg alleen van die menopur spuiten voor het groeien van het eitje. Verder niets...
Dat zijn een soort zetpilletjes met progesteron die je 3x per dag moet inbrengen na de IUI. Ook vanwege de innesteling.
Dames, Vandaag 2 dpo, heb toch een pak granaatappelsap gekocht, heeft t voor mij nog nut ermee te beginnen?