En als je dan steeds iets meer vertrouwen krijg, doe je eens een experimentje met een ovulatietest. Het werkt dus echt.
Blijf t apart vinden dat ovulatietesten reageren op hcg maar wel heel mooi om te zien, dat t dus wel degelijk klopt
Ja, ik zag eerst alleen de bovenkant en dacht wuuuuht. Toch wel btje teleurstelling die onderkant. In het bevaltopic was iemand die wel hele mooie lijntjes had en zij gebruikt wondfo. Misschien zijn die nog wel van de oude kwaliteit. Maar het was mn laatste kv. Heb nog 1 predictor in huis, die bewaar ik voor woensdag. Wil nog wel graag een CB met 3+ maar die wil echt niet te vroeg doen dus haal ik nog niet in huis.
Ja, daar zat ik ook aan te denken. Als je google, zie je bij zoveel mensen dat hij lang (onterecht) blijft hangen op 2-3. Haha, jij schijt op die digitale testen of niet?
Ik haat ze. Te duur en er zit zo’n enorme Marge in dat er zo vaak mis gegokt wordt met die weken. In Amerika worden ze niet eens meer verkocht omdat ze zo vaak verkeerde uitslagen geven. Dus ja ik schijt er op. Bespaar me twee digitale testen en doe dan liever een echo a 30 euro
Thnx! Ga ik proberen. Ja klopt, precies op NOD. Maar ik had gewoon vroege innesteling. Gezien mn streepje op 9 dpo op de predictor, denk ik dat ik 7 of 8 dpo al wel een tuurstreepje zou hebben getest.
Wow, heb je alweer inseminatie gehad? Nu wel met echo enzo? Stuur anders even pbtje. Benieuwd naar je verhaal!
Geloof dat je t verkeerd begrijpt. Ik zei dat je al 2 kindjes hebt en het dus zeker kan. En dat ik ook 2x een miskraam achtereen heb gehad maar de keer erna wel goed was. Haha bedoelde niets met een 2ling hoor. Dat is bij mij gewoon toeval.geweest.
Mooie test zeg. Ik vond de kruidvat ook bagger maar de wondfo via zwanger en kids wel fijn. Verder een digitale zou ik pas doen met 5.5 week. Of als je bij de kruidvat een controle streep hebt die veel lichter is als je teststreep.!
Mijn kv testen liepen wel altijd netjes op...en de cb gaf op 5+2 de lang verwachte 3+. Koste me wel een extra cb want dat kreng gaf een tweede keer 2-3 hahaha Maar echt super voor je meid!!!! En natuurlijk GEFELICITEERD
Thnx, misschien dat ik dan nog ff doosje kv koop als referentiekader. Kan ik die eerst doen voordat ik weer 10 euro door de plee spoel .