ik word vanmorgen wakker met een mega griep gevoel.. maar ik wil zooo niet ziek worden! Nee niemand dat snap ik.. maar ik heb aankomend weekend een suprise party voor mijn man geregeld. Plus ik ben morgen zelf jarig! Iemand DE TIP?!
Ik ben net ziek uit het werk weggegaan en lig op bed. Geen tips dus maar Blgh wat voel ik me ellendig
Beterschap. Geen tips helaas Mijn zoon is al vanaf zaterdag ziek (notabene op zijn eerste verjaardag) Koorts blijft aanhouden en hij lijkt alleen maar zieker te worden dus wij gaan zo naar de huisarts.
Helaas kun je er niet veel tegen doen, zeker als je al symptomen hebt van een beginnende "griep". Wat natuurlijk altijd goed is bij griep is fruit eten (citrusvruchten) en veel rusten (niet perse in bed). Sterkte en ik hoop met je mee dat het niet doorzet.
Wat je nog kan proberen is die oscillococcinum. Ik ben er toen behoorlijk van bekomen, maar je hoort ook mensen waarbij het niet werkte. Ik heb het toen tijdens de 1e griepverschijnselen genomen en daarna iedere week 1 buisje. Toen ik daarmee stopte kreeg ik plots weer griep. Dus ik heb het idee dat het echt werkt
Vooral niet door blijven lopen. Dat heb ik dus gedaan en nu lig ik plat met een dubbele longontsteking en 5 soorten medicijnen. (2 antibiotica, ventolin, codeïne en pijnstillers)
Codeine word erg afgeraden bij een longontsteking. Hoesten is een reflex om de bacterie uit je longen te krijgen. Codeine stopt dat juist. Maar beterschap. Hopen dat je zo opgeknapt bent.
Om half 5 mijn bed uitgekomen en er nu alweer in met een enorme zetpil. En morgen krijgen we nieuwe voegen in de badkamer dus mag ik ook nog eens niet douchen, grrrr Ik haat ziek zijn
Als er een wondermiddel zou zijn om griep tegen te houden zaten de ziekenhuizen niet vol met griep patiënten! Beterschap
Of het tegen de griep werkt weet ik niet (ik ben eigenlijk nooit ziek) maar als ik een verkoudheid op voel komen drink ik hete chocomel met een flinke scheut bruine rum erin. Daarna meteen naar bed en hopen dat je goed slaapt. Verder gezond eten, veel fruit, water drinken en frisse lucht. Het virus heb je waarschijnlijk al dus je moet proberen je lichaam en je weerstand zo sterk mogelijk te maken.
Hier ook griep... incl de fijne diarree. Zo weinig gegeten gisteren dat de diarree vandaag kleurtje stopverf is. Hopelijk is het snel weer over.
Ik heb niet zo heel lang geleden wat ribben gebroken gehad. De kans dat ik er schade van krijg met veel en vooral hard hoesten is daarom groot. Noem het een pechjaar haha