Hier kleine update.... Eergister afspraak cb, heb echt een super fijn gesprek gehad met 1 vd oude garde en veeeeel ervaring wat babys betreft. Zowel in holland als Afrika. Zoonlief... die voor mn gevoel zoveel mopperde heeft echt een dik half uur relaxt bij haar gelegen tijdens t onderzoek. Ik keek mn ogen uit! Mevr. Heeft mij een meeeega spiegel voorgehouden en aangegeven dat ik te perfect wil.... en waardoor ik dus zelf onbewust mn zoontje zo "ontevreden" maakte. Auwts!!!!! Dat deed exht mega zeer en toen ik de o zo relaxte zoon van haar over nam en direct begon te mopperen, was het me meer dan duidelijk!!!! Sindsdien gaat het eigenlijk alleen de goede kant op! Ofwel: je kunt zeggen dat niet alles perfect hoeft en t niet belangrijk is... maar je je wel druk maakt om bijv. Een huilbui..... krijgen ze alleen t laatste mee . Dus hoe pijnlijk deze ervaring was, zo ongelooflijk blij ben ik met deze ervaring met deze vrouw!! En na aantal dagen echt met tranen in de ogen te hebben gelopen vanmorgen gebeld, en kan ik morgen ochtend al terecht bij bekkenfysiotherapeut! Nu hopen dat ze me wat kan geruststellen! !
Wij gingen ook al vrij snel op visite. Was het binnen zitten zo zat. Was toch wel lekker om even de deur uit te zijn. Bleven niet lang. Is het een optie om lopend te gaan? @kimmmmmm Als de baby dan slaapt lekker laten liggen. En je kunt gaan wanneer je wilt. Dus ja ik zou gaan haha. Maar als jij je er niet prettig bij voelt niet doen.
@roever dat zal best even een klap in het gezicht zijn geweest ja! Maat wel super dat je open stond voor haar en dat het nu beter gaat. Goed dat je de fysio hebt gebeld. Hopelijk gaat het snel beter.
Nee ik had het graag gedaan maar van Berkel naar Zoetermeer is mij een beetje te ver haha Nou ik was pertinent tegen maar ik begin nu toch wel te twijfelen want met dit weer ga ik ook niet lekker naar de markt of winkelen
Haha dat is wel erg ver ja Anders op de dag zelf pas beslissen wat je doet. Voelt het goed, gaan. En anders lekker thuis blijven. Je man kan ook even alleen gaan
Laat vooral je gevoel spreken, je komt er sowieso niet graag? (je tekst tussen haakjes) Als je het nog te vroeg vind kan je dat aangeven. Voor mij zo ook meewegen hoever het rijden is. Als het vlakbij is kan je na uur à anderhalf uur makkelijker zeggen we gaan weer dan dat je heel ver moet rijden, dan is het wel heel intensief. Edit : Lees net dat het niet ver is, dus als je het zat ben kan je weer gaan. Als je maar even wil spreek dat van tevoren af met je man en laat je toch je gezicht even zien #paasgedachte Ook is het niet onbelangrijk dat je ook nog op je eigen rust let, je bent nog herstellende van bevalling.
@roever confrobterend maar wel goed. Fijn dat het je geholpen heeft. @Babbelboxje hoe is het nu? @kimmmmmm ik zou gaan. Maar ik ben geen binnen zitter. Ik ben graag de hort op en mijn kids gaan daar gewoon in mee. Vooral met een baby is het nog zo makkelijk. Die slapen overal. Net bij het consultatiebureau geweest. 4040gr en 53 cm, hoofdje wel onder gemiddeld maar dat was op de echo’s al gezien. Ze vonden haar alert en sterk. Thuis leg ik haar op haar buik en ze rolt zich gewoon terug naar rug. Denk toevallig haar hoofd goed gelegd en de zwaartekracht die de rest deed. Wel erg snel met nog geen 4 weken haha.
Wat fijn dat je een prettig gesprek hebt gehad. Hopelijk helpt het wat rust te vinden. En perfect willen doen is geen zonde, het is altijd even zoeken in een nieuwe situatie, dat is nu, maar ook tijdens onrust in een sprong, of als ze gaan peuter puberen... Nu gun ik je nog een geruststellend gesprek bij de bekkentherapeut.
Ja, had haar nu gevonden idd. Wel handig aan huis. En viel het mee achteraf? Las dat ze in ieder geval ruim de tijd neemt, wat ook wel moet met zulke fotografie. New born fotografen zijn altijd wel heel relaxed. Heb je al zelf met de telefoon paar fotos gemaakt terwijl ze bezig was?. Ik kon het niet laten haha, dacht moet twee weken wachten dus wio alvast een foto
Net bij CB geweest; 5250 gram en 56,5 cm.. Ze groeit zo hard en geloof dat ze dat zelf moeilijk aankan. Oogt ongelukkig. Vreselijk. Al die pijntjes in darmen en slokdarm. Hele dag met dr op mn arm...
Vanmorgen eerste afspraak op cb gehad, Bente is nu 53,3 cm en 4309 gram. Bij de geboorte was ze 48 cm en 3274 gram. Wat gaat het toch snel,
Vandaag voor het eerst weer in het normale ritme! Oudste naar school boodschappen doen, oudste uit school, naar zwemles enzo door! Hihi!!! Ik zal vanavond wel verrot zijn! Maar goed straks voor het eerst alleen op pad zonder kids een borrel van de zaak! Mijn manager neemt afscheid dus ja.... Hoe is het bij jullie meoden
Het is gewoon een wonderbaby, draaien met 4 weken . Is haar hoofdje heel veel kleiner? Is dat iets wat risico kan geven of gewoon fijn bolletje.
Oké, dat is aardig verschil ja. Maar voedingen gaan goed? Van mij mag ze wel minder snel groeien hoor, . Geef blijkbaar slagroom.
We zijn weer zonder kind naar huis. Hij doet het goed maar ze willen hem nog 24 uur aan de monitor en dan nog zonder monitor dus als alles zo gaat zoals het nu gaat mag hij vrijdag, na de visiteronde van de arts, naar huis dus vrijdag in de middag