Uitgerekend: 16 t/m 30 November 2018

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door MotherOfAnAngel, 9 mrt 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. kikker1

    kikker1 Fanatiek lid

    22 jan 2011
    2.078
    879
    113
    Vrouw
    Waarom? Of ook gebruikelijk? Waar woon je ongeveer in Duitsland?
     
  2. madelief

    madelief Fanatiek lid

    18 mrt 2006
    3.125
    204
    63
    Vrouw
    fokker van Rottweilers en PRT
    Schopp, Duitsland
    @Shadow1987 nog een paar uur en dan is het zover, geniet ervan en zoals je ziet niet iedereen word teruggezet....het is een moment opname en omdat het nog zo klein is is meten echt knudde.....kijk gewoon naar het hartje! Denk aan je ;)
     
    Shadow1987 vindt dit leuk.
  3. madelief

    madelief Fanatiek lid

    18 mrt 2006
    3.125
    204
    63
    Vrouw
    fokker van Rottweilers en PRT
    Schopp, Duitsland
    @kikker1 ik heb bij beide zwangerschappen zwangerschapssuiker gehad... vandaar dat ik gelijk moet beginnen met meten zodat we er gelijk bij zijn als het weer de hoogte in gaat en ik weer insuline kan gaan spuiten. Ik woon in zuid-west duitsland, uurtje van Frankfurt en 15 km van frankrijk vandaan
     
  4. Krimpie

    Krimpie Actief lid

    18 mei 2015
    392
    148
    43
    NULL
    NULL
    @Shadow1987 ik werd ook niet terug gezet hoor! Klopte tot op de dag nauwkeurig!
    En zelfs mijn vk zei; als het niet helemaal klopt.... het is super moeilijk meten. Ik kreeg zowel inwendig als uitwendig en daar zat toch een verschil in qua scherpte! Dus kan me voorstellen dat metingen nog niet heel correct zijn nu.

    Ik had idd ook super vroege echo, ivm bloedverlies. Maar heb ook gewoon een kei lieve vk. Ze herkende mn stem direct (onze zoon is bijna 2). Ze vroeg; heette jij niet anders eerst? Klopt, want we zijn in september getrouwd (met ons eigen kleine bruidsjonkertje ❤️). En haar tweede vraag was; heb je al bloedverlies gehad? Jeetje wat een geheugen!
    Bevalling van mn zoontje was medisch maar toch was ze er bij, in haar eigen tijd! Wat een topwijf.

    Vorige week vroeg ze ook gewoon; termijn echo over 3,5 weken. Of hou je dat niet vol, dan doen we het eerder hoor!

    Shadow, veel succes zo! Komt goed!!
     
    Shadow1987, marb en Spoetnik vinden dit leuk.
  5. Eva2011

    Eva2011 Niet meer actief


    Ik heb bij de eerste ook zo'n topper gehad die op haar vrije dag naar het ziekenhuis kwam om als eerste te komen kijken ;) ze mocht meteen de mouwen opstropen want ik was nog niet zo ver. Als zij niet binnen was gekomen op dat moment had ik het echt niet meer gered. Wat een steun is zij geweest! Jammer dat ze inmiddels een andere richting binnen de verloskunde in is geslagen, maar de praktijk is overgenomen door twee super vrouwen waar ik vol vertrouwen nu voor de derde keer naar toe ga.


    @allemaal: ik ben niet te genieten. Zal het stress zijn voor de echo vrijdag? Arme man, die moet het zo ontgelden. Ik voel me er zo rot over... Zit mezelf zo enorm in de weg :(
     
  6. Yaraatje

    Yaraatje Actief lid

    19 dec 2015
    347
    201
    43
    NULL
    NULL
    @Shadow1987
    Heel veel succes vanavond! Ik vond het ook zo eng en echt huilen daar toen ik het hartje zag kloppen... Het is gewoon allemaal super spannend, en helemaal als je al een slechte ervaring hebt gehad.

    @marb Ik belde voor een eerste echo en verwachte ook dat dat rond de 10 weken zou zijn. Ze zei dat ze met 7/8 weken al de eerste echo doen, verwachtte dat helemaal niet, maar vond het wel heel fijn. Overigens staat op hun website ook wat anders, maar ik vind het wel best zo :’).
     
    Shadow1987, madelief en marb vinden dit leuk.
  7. Clueless01

    Clueless01 Fanatiek lid

    28 jun 2016
    2.362
    1.780
    113
    Ik ben echt onzeker, jeetje mina. Gisteren had ik dit ook al. Maar voor mijn gevoel ben ik dan vandaag minder misselijk en dan word ik echt gek in Mn hoofd, drama. Herkent iemand dit?

    Ben blij dat ik morgen aan de beurt ben al!
     
  8. Sharonneke88

    Sharonneke88 Actief lid

    1 aug 2017
    439
    381
    63
    Vrouw
    Zooooo wat een berichten! Ik was ff een paar dagen levensmoe hoor dames, ik kon ff niet typen hihi. Ik ben ook benieuwd maandag, dan ben ik 7.1 weken. Ik had zoooon dikke streep op mijn nod dat ik stiekem hoop dat ik ineens een week vooruit gezet wordt :roflmao:

    Ik ben vooral erg moe en mijn borsten doen zeer. Ik ben blij als ik 12 weken ben. Heb tijdens mijn vorige zwangerschap een doppler aangeschaft. Hebben jullie die ook? Ik ga me met 12 weken aanmelden voor die dozen. Lijkt me ook heel leuk!! Vanavond weer lekker vroeg naar bed hihi.

    Balen jullie ook zo als jullie op Facebook kijken? Iedereen is verder! Kunnen het al lekker met foto’s en al plaatsen en wij moeten nog twee maanden geheim houden! Wat naar he??
     
  9. Spoetnik

    Spoetnik Fanatiek lid

    8 jun 2013
    4.365
    4.422
    113
    Vrouw
    Welke fb groep zit je dan?
     
  10. B3ngel

    B3ngel Actief lid

    2 sep 2013
    433
    161
    43
    NULL
    NULL
    Pff vanmiddag migraine aanval gehad. :confused: Voor het eerst sinds ik zwanger ben overgegeven. Toen ging het wel iets beter. Heb van 1 tot 5 (met een kleine tussenpauze) op bed gelegen.
    Arme manlief moest eruit, terwijl hij in zijn nachtdiensten zit en gisteren ook al weinig geslapen heeft. Hij ligt nu nog paar uurtjes te slapen.
    Ik moet eigenlijk nog even opruimen in huis (vaatwasser inruimen, speelgoed in de kist, even vegen) maar ik heb er echt geen fut meer voor. Denk ik ook maar naar bed ga. :rolleyes:

    @Sharonneke88 je ‘moet’ niets he? ;) Als jij het heel graag met 8 weken aan iedereen wil vertellen houdt niemand je tegen. Er is geen regel dat het pas met x weken op fb ‘mag’.

    Wij willen het eerst een aantal mensen persoonlijk vertellen en het dan pas op fb zetten voor de rest van de familie en vrienden. Dus waarschijnlijk zetten wij het er ook pas met een week of 12-13 op maar dat komt dan eerder doordat we tegen die tijd waarschijnlijk pas iedereen gesproken/gezien hebben die we het persoonlijk willen vertellen.:p
     
  11. Sharonneke88

    Sharonneke88 Actief lid

    1 aug 2017
    439
    381
    63
    Vrouw
    Hahha nee dat bedoel ik niet, ik wil ook zover zijn en een buikje krijgen! Ik ben ongeduuuulddiiiggg. Hihi we zetten het
    Pas met vier maanden op fb. Met mijn verjaardag doen wij een taart met of het jongen of een meisje is. Wij en onze ouders weten het dan al. Maar lijkt ons een leuke verrassing
     
  12. kikker1

    kikker1 Fanatiek lid

    22 jan 2011
    2.078
    879
    113
    Vrouw
    hihi, ik ben vanavond aan het werk en komt mijn lieve (zwangere) collega naar me toe; ben jij heel toevallig misschien zwanger?
    Ja...ik werd overvallen en daarbij kan ik echt heel goed met haar dus ik ben maar eerlijk geweest...ook wel lekker hoor, om even met iemand te kunnen kletsen...
     
    Sharonneke88, Shadow1987, Eva2011 en 3 anderen vinden dit leuk.
  13. marb

    marb VIP lid

    21 okt 2007
    11.070
    4.729
    113
    Waarom dacht ze dat dan? Wel leuk hoor!

    @Sharonneke88 : haha ja... Nu is het voor veel mensen nog niet echt zwanger ofzo :p
     
  14. marb

    marb VIP lid

    21 okt 2007
    11.070
    4.729
    113
    @B3ngel : oef, migraine is verschrikkelijk. Heb ooit één aanval gehad en dat was echt zo naar...
     
  15. Shadow1987

    Shadow1987 Niet meer actief

    Jazeker hebben wij dat gezien!!!!!!
    Zo blij en mijn termijn van 7 weken rond klopt wel!
     
    madelief, Surprisebaby en Eva2011 vinden dit leuk.
  16. marb

    marb VIP lid

    21 okt 2007
    11.070
    4.729
    113
    Wat heerlijk, gefeliciteerd!
     
    Shadow1987 vindt dit leuk.
  17. Ise

    Ise VIP lid

    28 okt 2007
    5.163
    436
    83
    Wat fijn!!! Hoe groot is het vruchtje?
     
    Shadow1987 vindt dit leuk.
  18. Eva2011

    Eva2011 Niet meer actief

    Super van alle mooie kloppende hartjes vandaag!!!




    En hier een nutteloos feitje:

    Uit een onderzoek van The Hospital of Sick Children in Toronto blijkt dat zwangere vrouwen die last hadden van zwangerschapsmisselijkheid vaker kinderen kregen die hoger scoorden op een intelligentietest. Gelukkig is die misselijkheid dan nog ergens goed voor.
     
    Shadow1987 vindt dit leuk.
  19. Eva2011

    Eva2011 Niet meer actief

    Als ik elke drie uur iets eet, gaat het redelijk. Duurt het langer, dan weer kotsmisselijk. Snachts ook crackers naast me...

    Wat een enorme opgave als je gewend bent om je ontbijt te skippen en op fruit voor lunch en een bordje avondeten te leven. Ben een luie eter en nu moet ik eten. Nu weet ik weer waarom ik bij de vorige zwangerschappen ook zoveel aankwam... Sommige dingen 'vergeet' je zo snel ;)

    Eet nu steeds droge Melba toast. Wat eten jullie om die misselijkheids vlagen weg te eten ??
     
  20. Shadow1987

    Shadow1987 Niet meer actief

    Ja hoor heel erg super herkenbaar!!!!
    Veel succes morgen!
     

Deel Deze Pagina