Budget kleding kids?

Discussie in 'Mama en gezin' gestart door Manolito, 5 apr 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.262
    36.099
    113
    Ja, ok, maar dat geluk heb je niet altijd natuurlijk. Ik had dit jaar voor zoontje ook 2 paar met veel korting en dochter 1 paar, maar de oudste zit in maat 39 en dan heb je niet echt meer dat soort mazzeltjes.
     
  2. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    30 dec 2017
    14.275
    28.361
    113
    Maar als ik geen mazzeltje vind dan ga ik ook geen schoenen van 100 euro kopen. Ik vind rond de 40 euro voor winterschoenen prima, zeker voor kinderen.

    Voor volwassen voeten (maat 39 bijv.) is het logisch dat het budget omhoog gaat.
     
  3. Novastar

    Novastar Fanatiek lid

    9 jan 2014
    4.538
    1.171
    113
    Vrouw
    Pedagoog
    Noord-Brabant
    #23 Novastar, 5 apr 2018
    Laatst bewerkt: 5 apr 2018
    Ik heb tot nu toe schoenen gekocht bij Ziengs, Nelson en Durlinger (geen idee of die landelijk zitten). Van het merk Jochie/Freaks en Ikke. Prima schoenen en rond de 65 euro. Ook al een keer bij de Scapino Hush Puppies gehaald. Hele goede leren schoenen voor 45 euro. De sandalen van de oudste waren ook van Hush Puppies, afgeprijsd naar 25 euro.:thumup: Goede leren schoenen onder de 80 euro kan dus makkelijk. Ik moet er wel bij zeggen dat onze zoon redelijk makkelijke voeten heeft.

    Afgelopen herfst voor de oudste een prachtige winterjas van Noppies gekocht. Was afgeprijsd van 89 naar 70 euro. Ik had eerst een jas van 32 euro bij de prenatal gehaald maar die was binnen twee weken zo lelijk en gepluisd dat ik hem terug heb gebracht. Toen was die Noppies jas inmiddels in de sale. Ik heb toen wel besloten om niet meer persé voor het goedkoopste te gaan als het een kledingstuk betreft dat dagelijks gedragen wordt zoals een jas of schoenen.
     
  4. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    25 jun 2007
    15.255
    6.152
    113
    Oh ja hier zelden dat hier iets nog een seizoen meekan. Schoenen zijn binnen een week al niet meer om aan te zien, broeken gaan vaak kapot, jassen komen scheuren in en knopen eraf. En daarnaast groeien ze vaak weer een maat.
    Bijna alles wordt gedragen trouwens, een enkele keer doe ik een miskoop.
     
  5. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    25 jun 2007
    15.255
    6.152
    113
    Oh en als iemand ‘goedkope’ (onder de 100 euro) schoenen mt 34/35vind met breedtemaat 2,5 hou ik me van harte aanbevolen :thumup:
     
  6. Manque

    Manque Niet meer actief

    http://www.kinderschoenenwebwinkel.nl/outlet/
    Verschillende breedtematen in de sale. Ik koop hier ook heel vaak voor onze zoon, die heeft breedtemaat 6 ;)
     
  7. 2littlemonkeys

    2littlemonkeys Fanatiek lid

    27 feb 2015
    4.563
    2.765
    113
    Vrouw
    Noord Nederland
    Ik koop van de kinderbijslag voor beide kids kleding en schoenen, maar ook tussendoor....
    Geen idee wat dit per seizoen/jaar is. Denk dat ik al wel rond de 1800-2000,- zit per jaar voor 2 kids, inclusief de kinderbijslag.

    Lekker bedrag zo :O Schrik me wild....
     
    Biny vindt dit leuk.
  8. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.262
    36.099
    113
    Hihi, hij is 10... Dus dat kan sneller gaan dan je denkt. Maar ik ga dan wel voor de 100 euro. Ik wil goede leren schoenen en ze moeten breed genoeg zijn, dat is vaak erg lastig. De oudste 2 hebben allebei brede voeten.
     
  9. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    Ik koop wanneer nodig. Koop altijd 7 setjes die ook met elkaar te combineren zijn. 3 setjes duurdere merken en 4 setjes goedkoper.
    Zoonlief groeit als kool...wat ik 5wk geleden kocht past nu qua bovenkleding niet meer. Binnenkort dus weer shoppen!
     
  10. Glass

    Glass Fanatiek lid

    29 mei 2017
    2.197
    1.055
    113
    Vrouw
    Ik heb echt geen flauw idee wat ik uitgeef. Ik koop het meeste op onze uitjes, we gaan 2 keer per jaar met het gezin winkelen. Dan voor lente/ zomer en herfst/ winter. Verder koop ik tussendoor gewoon wat nodig is. Ik koop nooit merk en ook wel eens tweedehands behalve schoenen. Koop vaak Hema, zeeman, h en m, c en a.
     
  11. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    25 jun 2007
    15.255
    6.152
    113
    Ja die had ik ook al gevonden ja, helaas zit haar breedtemaat-schoenmaat combi er niet tussen, in de sale dan. Maar ik hou die site zeker in de gaten, Thanks.
     
  12. RoBiJe

    RoBiJe Niet meer actief


    Heel herkenbaar. Ik ben niet zo’n shopper, dus als de oudste begint te mekkeren dat dr kleren te klein worden, is dat voor mij een teken om weer de stad in te gaan. Geen idee hoeveel we uitgeven dan. Ik heb niet echt een totaalbudget, maar wel een budget voor kledingstukken zelf (ik koop bv geen spijkerbroeken of jurken van 50€ of duurder)
    De jongste kan en wil de oude kleding van de oudste graag dragen, voor haar koop ik dus een stuk minder dan voor de oudste die alles nieuw krijgt.

    Tussendoor krijgen ze echt nog wel wat, maar ze hebben beiden geen uitpuilende kledingkasten.
     
  13. Glimmer

    Glimmer Niet meer actief

    Ik ben meer van het mijn kop in het zand steken. Maar denk zo’n 1000-1750 per kind per jaar? Inclusief alles dan, dat wel.
     
    Youtan vindt dit leuk.
  14. Kletskoek

    Kletskoek VIP lid

    7 jan 2013
    5.719
    477
    83
    Ik koop liever kleding en schoenen voor de kinderen dan voor mezelf. Er is zoveel leuks te koop. Ik ben per maand, dus ik tel niet per seizoen €100-€175 kwijt. De ene keer zijn dat spijkerbroeken, jurkjes, schoenen of truien. Net waar ik tegen aan loop.
     
  15. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    30 dec 2017
    14.275
    28.361
    113
    Dan is het ook weer anders. Als je moet dan moet je.
    Mijn zoontje heeft tot nu toe normale voetjes dus hij hoeft geen speciale schoentjes met bijbehorend prijskaartje. Maar mochten zijn voetjes anders gaan groeien dan gaat uiteraard het budget voor schoenen omhoog.
    Leer voor mij ook geen eis, kunststof vind ik ook prima.
     
  16. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.068
    3.862
    113
    Laatst hadden ze bij Nelson 25% korting op de hele collectie, dus ook al schoenen van komend seizoen op een paar merken na. Nou, dat scheelt ook weer.
    Verder kun je bij Scapino enzo ook goede leren schoenen vinden die niet zo duur zijn, je moet alleen zelf weten waar je op moet letten in zulke winkels.
    Makro heeft soms ook aardige aanbiedingen of goedkope schoenen in de koopjeshoek vanaf maat 36.
     
  17. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.068
    3.862
    113
    Ik heb een doorgezakte voorvoet en pas ook geen smalle of normale schoenen meer. Laatst voor 18 Euro leuke Puma’s met van die memoryfoamzolen bij de Makro gehaald. Puma valt ook breder, hebben kunststof, maar ook leer.
     
  18. pietje1987

    pietje1987 Niet meer actief

    Ik heb niet echt een budget, geef uit wat ik wil of nodig acht. Ik heb wel een budget per kledingstuk. Een jurkje is max 35, legging max 10-15 , spijkerbroeken van de Hema voor max 15 etc.
    Schoenen zijn vaak duurder (80) hoewel ik die de laatste keer voor een betere prijs in de uitverkoop bij Nelson kon kopen!

    Ik shop per seizoen en tussendoor nog wat ik leuk vind. Zomer garderobe wordt al erg leuk, nog wel wat shirtjes en broekjes nodig.
     
  19. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.655
    5.697
    113
    Poeh ik zou het eigenlijk niet precies weten. Ik koop 2 keer per jaar een hele boel, ook kijkende naar leuke aanbiedingen. Dus voor lente/zomer en herfst/ winter. Ik gok dat ik rond de 500 euro kom per jaar maar kan meer zijn Maak de kbs altijd al op voordat het er is en probeer dan per seizoen wel rond de 200 te blijven. Nu voor lente/zomer ben ik er overheen gekomen want ze moest ook schoenen hebben weer. En straks in de zomer zelf ook sandalen. Tussendoor krijg ik wel eens wat van oma of koop ik wat maar niet heel veel meer.

    Ik heb trouwens niks tegen krijgertjes enzo maar ik heb niemand die wat door kan geven.
     
  20. Nic1976

    Nic1976 Fanatiek lid

    27 okt 2009
    4.545
    732
    113
    We kopen alles tweedehands en krijgen nog steeds heel veel. Ik denk dat we in 8 jaar tijd nog geen 500 euro uit hebben gegeven. Overigens is dit uit milieu bewust zijn leven er zijn kleren voldoende en we zijn niet zo van in de laatste mode of in een bepaald merk lopen.
     
    Mery en Blijdorp vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina