Uitgerekend 1 t/m 15 november 2018

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Dominique1991, 24 feb 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. laurazoey

    laurazoey Fanatiek lid

    20 mrt 2015
    4.485
    2.225
    113
    Vrouw
    twente
    van 3 tm 7 cm ontsluiting met onregelmatige flinke weeën duurde 116 uur. het laatste stuk was met 4 uur klaar want meneer had het toch wat moeilijk na 5 dagen weeën.
    1 ding is zeker... deze zal sneller gaan! hahaha
     
  2. BabyLady87

    1 mrt 2018
    72
    146
    33
    Vrouw
    Oooh wat verschrikkelijk die lange bevallingen
    Mijne duurde vanaf de eerste wee totdat hij geboren is 2 en half uur
    Heerlijk hoop zo dat ik dat geluk weer heb
     
    qwerty123, Spoetnik en Stampertje1 vinden dit leuk.
  3. Triesje91

    Triesje91 Bekend lid

    9 apr 2014
    925
    1.228
    93
    Vrouw
    Twente
    Bij mij van de eerste wee tot bevalling 9 uur. Had veel sneller gekund als de vk mijn vliezen thuis had gebroken. Ben lang blijven steken op 5cm.. dus ik ga er van uit dat het nu ook wel goed moet komen.

    Hoe is het met jullie buikjes?
     
    qwerty123 vindt dit leuk.
  4. rissie10

    rissie10 Fanatiek lid

    19 mrt 2015
    3.526
    2.020
    113
    Pff hier echt boos! Het halve dorp weet alweer dat ik zwanger ben! Mensen kunnen echt hun mond niet houden.. vind het echt niet leuk en wil wachten tot week 12. Ben gewoon zo onzeker en wil weten dat alles goed is voor ik het vertel!
    Me oma’s weten het ook nog niet! En me halve familie ook niet. Toch stom om dan van anderen mensen wel te horen dat ik zwanger ben!
     
  5. Stampertje1

    Stampertje1 Niet meer actief

    Hebben jullie een gevoel wat jullie krijgen?
    Ik denk heel sterk een jongetje
     
  6. Stampertje1

    Stampertje1 Niet meer actief

    Vervelend
    Maar misschien had je het dan helemaal niet moeten vertellen als je nu zo boos bent?
     
  7. Stampertje1

    Stampertje1 Niet meer actief

    Die heeft vannacht een groeispeurt gehad ofzo
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Amelie vindt dit leuk.
  8. Lila8

    Lila8 Bekend lid

    8 mrt 2018
    602
    689
    93
    Vrouw
    Jemig, wat naar! Ik vertel het altijd maar direct aan iedereen, om dit te vermeiden.

    Ik heb een sterk meisjes gevoel...na vijf jongens hartstikke welkom. Voel me eindelijk weer een mens... jemig die eerste weken zijn toch altijd zwaar.
     
    qwerty123 en Spoetnik vinden dit leuk.
  9. rissie10

    rissie10 Fanatiek lid

    19 mrt 2015
    3.526
    2.020
    113
    Ik heb het me ouders verteld en schoonfamilie. Dat is toch niet meer als normaal. Met de mededeling dat ze hun mond moeten houden! Blijkbaar heeft er toch eentje zitten lullen! Kan er gewoon niet tegen dat ze het toch stiekem door vertelln
     
    qwerty123 en laurazoey vinden dit leuk.
  10. Spoetnik

    Spoetnik Fanatiek lid

    8 jun 2013
    4.365
    4.422
    113
    Vrouw
    Ik denk ook een jongetje. De rest om me heen denkt een meisje.
     
    qwerty123 en Stampertje1 vinden dit leuk.
  11. Spoetnik

    Spoetnik Fanatiek lid

    8 jun 2013
    4.365
    4.422
    113
    Vrouw
  12. Spoetnik

    Spoetnik Fanatiek lid

    8 jun 2013
    4.365
    4.422
    113
    Vrouw
    Weet je wie t verteld heeft? Kan je de volgende keer degene beter eerst overslaan.
     
  13. Stampertje1

    Stampertje1 Niet meer actief

    Misschien is het wel helemaal niet expres gebeurt
     
  14. Dansprinsesje

    Dansprinsesje Fanatiek lid

    15 mrt 2014
    2.913
    3.417
    113
    Ik denk een meisje
    maar het zou mij helemaal niet uitmaken
     
    Stampertje1 vindt dit leuk.
  15. wiedeltje

    wiedeltje Fanatiek lid

    2 apr 2012
    1.497
    1.851
    113
    Leuk die gedachtes. Ik denk een jongetje. Waarom? Geen idee. Misschien omdat ik een meisje hoop (en de kinderen met mij) en ik nooit bevallen ben van wat ik hoop. Wat mijn man wenst is altijd uitgekomen, maar nu maakt het hem niet uit. We hebben van allebei wat, dus ja. Ik hoop alleen op een meisje trouwens omdat dat zolang geleden is en voor de Namenstress. Jongetjesnaam is drama trouwens. Jongetje zou ik eigenlijk ook wel leuk vinden. 2 meisjes en twee jongens zou het dan zijn.

    Lekker lang verhaal trouwens weer..
     
  16. Stampertje1

    Stampertje1 Niet meer actief

    Het maakt ons echt niet uit
    We weten wel dat dit de laatste zwangerschap zou zijn
     
  17. Vie87

    Vie87 Fanatiek lid

    17 sep 2012
    2.802
    1.646
    113
    Ik heb echt geen idee. Had na de echo heel even het gevoel 'meisje' maar is nergens op gebaseerd. Het maakt mij echt niks uit. Vind het allebei leuk. Praktisch gezien is een jongen handig.
     
  18. Amelie

    Amelie Fanatiek lid

    8 okt 2013
    3.652
    3.240
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    Jees wat irritant zeg! Je mag er toch vanuit gaan dat die het niet verder vertellen inderdaad. Maar het kan ook per ongeluk eruit gefloept zijn omdat diegene zo blij is. Moet zelf ook echt opletten tegen wie ik wel of niet iets kan zeggen.
     
  19. laurazoey

    laurazoey Fanatiek lid

    20 mrt 2015
    4.485
    2.225
    113
    Vrouw
    twente
    wij hebben ook echt geen idee of voorkeur.
    jongen idd meest praktisch ook hier.

    qua namen zoiezo lastig

    we plannen lekker een geslachtbepalingsecho als de termijnecho goed is. doe het met 15 weken want als ze niks zien mag je dan gratis nog eens terug komen :)
     
  20. Amelie

    Amelie Fanatiek lid

    8 okt 2013
    3.652
    3.240
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    Ik heb het idee dat wij weer een meisje krijgen. Deels door het moment van de bevruchting en deels doordat deze zwangerschap heel erg op die van mijn dochtertje lijkt. Qua namenstress zou het inderdaad beter zijn om een meisje te krijgen want daar zijn we het redelijk over eens, jongensnamen is een heel ander verhaal. Maar wij moeten sowieso beide namen gaan bedenken omdat we het een verrassing houden tot de geboorte. Dusja, wat doe ik mezelf aan he?! :p

    We houden sowieso beide opties open, hoe sterk het gevoel ook is. Vorige keer dacht ik echt een jongen omdat ik inderdaad toch hoopte op een meisje maar dat ik mezelf meer als jongensmama zag ofzo en toen was het een meisje dus wie weet is mijn gevoel nu ook wel helemaal verkeerd en is het toch een jongen. :D Zou ik wel heel leuk vinden, van allebei 1, maar vind 2 meisjes denk ik ook heel leuk.
     

Deel Deze Pagina