Ohhh zout!! Dat herken ik wel! En dan liefst paprikachips hahaha. Hoop niet dat de baby er oranje uitkomt in oktober
Ja ik dacht het al wel! Nog even geduld tot maandag dan hoor ik het nog eens bij gyn en kan ik vergelijken
Ik eet trouwens ook veel van die Maoam snoepjes, die zijn een beetje zuur, dat helpt tegen de misselijkheid. En aardbeienveters! Helpt ook eventjes tegen die vieze smaak in mijn mond. Vandaag 9 weekjes! Jeej! Gaat de goeie kant op.
Hahah hier ook vieze smaak in me mond. Eet veel zuurtjes. Of fruitsnoepjes. De rest is allemaal vies. Een kwark met cruseli gaat wel. Of wat soep. En beschuit met muisjes! De koelkast stinkt bah bah!! En ruik alles zo sterk dat ik veel dingen vind stinken iewww!! Buiten rook het gistere naar gebakken spek. My God dacht dat ik over me nek ging Bleh!
Ohja dat is wel een goede! Ga ik ook halen straks haha. Ik merk dat ik sinds de 9 weken grens echt op een hoogtepunt zit qua misselijkheid.
He volgens mijn banner ben ik vandaag 10 weken Al denk ik dat het iets minder lang is.... Nog 2 dagen tot de termijn echo ♡
Me dochter dacht ik toen ook gevonden te hebben met 10+5 en was achteraf ook mijn eigen hart. Hoorde het echt pas bij 12 weken.
Verschrikkelijke kiespijn hier. En de tandarts kan nu niks beginnen, omdat het baby nog te klein is. Liefst laat ik helemaal niks doen tijdens de zwangerschap, maar weet niet hoe lang nog volhou.
Ow poeh vreselijk! Vorige week voelde ik een gaatje.nu gelukkig geen last meer maar laat ook niks doen hoor en zeker geen verdoving.pfff
Bale!! Weer zo rot dag gaan hebben. Dacht je er vanaf te zijn en dat je verderr kon. Heel veel sterkte!!
Lieve dames, helaas slecht nieuws. Vanochtend had ik een heel klein beetje bruine afscheiding maar ben toch naar het zkh gegaan. Het hartje klopt helaas niet meer, paar dagen geleden nog wel. Ik ben verdrietig, gebroken en op. Ik ga het forum verlaten want het is teveel voor me. Ik wens jullie heel veel succes en gezonde zwangerschappen! Liefs