Ik scheld, van mijn vader geleerd, heb het mezelf wel deels afgeleerd toen de kinderen kwamen, maar als ik mijn teen stoot roep ik echt geen "chips". Ben nooit agressief, maar laatst werd mijn zoontje bedreigd door een enorme vent met tattoo's en stond ik toch binnen een seconde op het veld, klaar voor de strijd. Schrok er zelf van haha. Laat me soms ook wel een beetje meeslepen bij het voetbal haha (nooit negatief, maar flink juichen lukt wel).
Afgelopen vrijdag in de voortuin om 1 uur smiddags een wijntje en broodje gegeten aan een geïmproviseerd tafeltje van bierkratten. (achter nog geen zon en het was mijn verjaardag)
Dit heb ik ook. Ik moet mij echt inhouden als mn kinderen erbij zijn. In de auto is het het ergste. Gelukkig zit ik vrijwel altijd alleen in de auto.
Als ik weer in mijn home town Rotterdam ben Heerlijk bij mijn familie en dan niet op hoeven te letten op mijn taal gebruik, lekker boeren, lachen, zuipen, voeten op de tafel, Feyenoord wedstrijden kijken, Toos Make up loos spelen en lekker gek doen. I love it! Als ik dan weer in mijn eigen huis kom moet ik altijd weer even de knop terug draaien en '' normaal '' doen .Mijn kinderen doen hier ook aan mee trouwens, ze weten heel goed dat ze lekker '' los '' mogen gaan als we bij opa en oma in Rotterdam zijn maar buitenshuis ( ook daar ) of als we weer in onze eigen omgeving zijn dan moeten ze gewoon hun manieren tonen, gelukkig doen ze dit ook en daar ben ik trots op. Of als je aan mijn kinderen komt. Maar dan word ik geen tokkie dan word ik gewoon een enorme kenau, ik vreet je echt op als je met verkeerde bedoelingen aan mijn kids komt. EDIT: Ow ja, en als je op een verkeerde manier naar mijn vent kijkt dan pik ik je ogen eruit
Een vriendin van mijn moeder vond mij behoorlijk tokkie omdat ik soms thuis samen met de oudste een boerwedstrijd heb. Ik loop vaak in trainingsbroek, thuis altijd en buiten regelmatig. Ik draag nooit makeup. Daarnaast kan ik op voetbalgebied een aardige tokkie zijn..
Ik heb me vorig jaar ook laten gaan op het voetbalveld. Een vader van de tegenpartij schold mijn zoon uit en had niet door dat ik de moeder was. Ik zag dat mijn zoon zijn tranen moest wegslikken omdat hij zo geschrokken was van die vader en toen kwam mijn tokkie ik naar boven. Ik stond letterlijk met mijn vinger tegen zijn neus en heb gezegt (geschreeuwd) dat hij lekker zo tegen zijn "wijf" moest praten en niet tegen mijn kind. Scheidsrechter was voor mij en stuurde die vader het veld af!
Niet qua uiterlijk: haat joggingbroeken enz, (zelfs op de camping draag ik geen gemakkelijke outfit) ik hou niet van all inclusive vreetschuurvakanties, ik vloek niet, boer niet.... Maaaaar ik ben 2x in een binnenspeeltuin kinderen tegengekomen die mn bloed doen koken, omdat ze echt gemeen zijn. Mijn kind uit een klimrek duwen oid. Dan ga ik erbij staan, sommeer ik dat kind om binnen 3 seconden uit dat rek te komen en voor mn neus te komen staan. Ik garandeer je dat de manier waarop ik dat doe dat kind geen seconde twijfelt om direct te doen wat ik zeg!
Hoe herkenbaar haha. Ik hoor mezelf regelmatig op de achterbank praten (gaspedaal zit rechts, groener wordt het niet, jeetje wat gaan we langzaam ).
Bij mij schrikken zelfs volwassenen er van. Ik kan ook best grove/harde grappen maken. Dat geeft hetzelfde soort reactie. Ik denk dat ik er te schattig uitzie of zo.
Ik zit de hele tijd na te denken, waarin ben ik soms een tokkie. Ik vind mijzelf echt geen tokkie.Ik ben altijd heel netjes, denk altijd heel goed na over wat ik zeg en heb nooit maar dan ook nooit een blik die op standje ''als blikken konden doden'' staat
Ik ben eigenlijk heel degelijk, saai, standaard, keurig......maar als iemand bij ons aan belt met een verkooppraatje voor energie/maaltijdbox/goede doel etc dan ben ik iets te recht toe recht aan...
Ik liep laatst met de kinderen toen er een dronken (vervelende) zwerver van z’n fiets viel. Ipv te helpen ben ik de straat over gestoken. En ik scheld graag in de auto op m’n medeweggebruikers.
Ow dat valt nog mee dan. Bij mij is het meer categorie tering, kut, klootzak, asshole en heel veel fuck, fucking dit, fucking dat, what the fuck, what the hell. Maar euhm, goed. Ik hou me in dusss.
Kleurrijke taal klinkt echt geweldig! Ook geen idee of het een Nederlandse uitdrukking is, maar het klinkt hilarisch
Haha. Weet je wat ook erg is. Als je kind ongeveer 2.5 jaar is en je hoort hem ineens in de auto zeggen "goed zo daaaaag" en dan zwaaien naar de auto voor mij en in zijn handjes klappen. Toen had ik een "euhmmmm owkeeeeej" momentje Meestal kan ik me goed inhouden maar zoontje zegt ook al vaak van "weer een taffeleir voor ons pfft" taffeliir is een langzaam iemand
Of ik een tokkie ben weet ik niet. Mijn stem kan soms aardig van volume zijn, de woordenschat probeer ik aardig in toom te houden, over het algemeen ben ik make-up loos, een joggingbroek draag ik alleen als ik geen bezoek krijg, mijn haarlengte is een korte coupe, mijn rijstijl och daar hebben we het niet over lijkt mij beter en als je aan mijn kinderen komt berg je maar. Ach ik ben zoals ik ben of dat tokkie is of niet maakt mij niet uit.