Ons maart-clubje gaat bevallen!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Jabinca, 26 feb 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. caroline1

    caroline1 Fanatiek lid

    15 feb 2015
    1.265
    1.080
    113
    Haha dit zit ik ook te hopen! Nine nu aan het drinken en dan zo nog even slapen als het kan ;)
     
    mamaNath87 vindt dit leuk.
  2. Gruffalo123

    Gruffalo123 Fanatiek lid

    26 jun 2017
    3.940
    4.461
    113
    Neusspray helpt tegen de ademstops gelukkig, maar kleine meid blijft natuurlijk snotverkouden. Drinken doet ze slecht. Vannacht was ze om half 1 wakker (voeding daarvoor was 2 uur eerder) toen nog geen 2 slokken gedronken en daarna weer slapen tot half vijf, weer slecht drinken en geslapen tot half zeven. Net gelukkig wel goed gedronken. Heeft nu wakkere moment tussen twee voedingen in, dat had ze gisteren helemaal niet. Toen was het alleen maar slapen en iedere 1,5 uur een slokje drinken.
    We hebben haar gisteravond maar even een fles gegeven in plaats van de borst zodat ze minder kracht hoefde te gebruiken met drinken, toen heeft ze 80 cc gedronken gelukkig. Vanavond voor het slapen gaan weer een flesje. Dan gaat ze in ieder geval de nacht in met een goed gevulde buik.

    Ik lees verder alles wel bij en probeer straks nog op iedereen te reageren!
     
  3. Julias

    Julias Fanatiek lid

    20 mrt 2015
    2.546
    1.868
    113
    @caroline1 wat heerlijk dat ze er nu zo lang tussen kon!

    @Gruffalo123 fijn dat ze geen ademstops keer heeft gehad. Slim ook van de fles voor de nacht.

    @Marlau zet hem op vandaag! Jij kan dat!

    Gisteren ging heel lekker. Verkeer was tevreden en we zijn heerlijk veel buiten geweest. Ze was zelfs op weg naar de winkel lopend in de wagen een heel stuk om zich heen aan het kijken in de middag nam ze zelfs haar speentje goed en lang! Vanaf de avond ging het weer mis tot diep in de nacht. Toen werd vanmorgen om 6 uur de oudste ook huilend wakker. Zij ligt nu naast me te tukken terwijl ik aan het voeden ben. Nu afwachten wat de krampen doen. Lief had C.eleste toen hij de oudste ophaalde slapend van mij af gepakt en op haar buik in bed gelegd en wonderlijk sliep ze door! Ik vond het wel eng, maar het is goed gegaan!
     
    Babbelboxje vindt dit leuk.
  4. Gruffalo123

    Gruffalo123 Fanatiek lid

    26 jun 2017
    3.940
    4.461
    113
    @washburn en @mamaNath87 fijn dat jullie kleintjes zo goed groeien!

    @Babbelboxje die onrust in de avond is heel normaal. Dat het om 21:00 al afgelopen is heb je geluk mee! Hier gaat de avond onrust meestal tot 23 uur door.

    @caroline1 fijn dat het inbakeren zo goed heeft gewerkt!

    Ik lees nog meer verkouden kindjes. Beterschap allemaal!

    @Julias hier ook een buikslaper, alleen dan kan ze goed en diep slapen. Eerste was hier ook een buikslaper en dat vond ik toen best eng. Nu ben ik daar al veel minder bang voor. Kleine meid draait haar hoofd in haar slaap goed naar de andere kant en is goed sterk in de nek. Ik maak me daardoor geen zorgen dat ze met haar neus in het matras zakt en zo blijft liggen.

    Zo en nu weer verder baby knuffelen!
     
  5. Gruffalo123

    Gruffalo123 Fanatiek lid

    26 jun 2017
    3.940
    4.461
    113
    Oh en voordat ik het vergeet. De probiotica van orthiflor start lijken hier heel goed te helpen tegen de krampen! Zijn zelfs gestopt met de infacol nu (niet dat dat veel leek te doen :p). Dus dat is zeker een aanrader voor de baby's met veel krampen!
     
  6. Julias

    Julias Fanatiek lid

    20 mrt 2015
    2.546
    1.868
    113
    Wat fijn dat het werkt! Zijn de krampen helemaal weg? En hoe geef je dit? Via een flesje? Op het moment dat ze krampen heeft? Of ook ter voorkomen van, vóor de voedingen?

    Ze kan hier ook goed slapen op haar rug, maar met krampjes valt ze op haar buik op ons in slaap, dat vindt ze dan het lekkerste liggen en terug op haar rug in bed wordt ze wakker. Ze is ook goed sterk in haar nek, maar heb haar te weinig zo op haar buik liggen (behalve op ons liggen) in te beoordelen hoe ze dat in haar slaap doet.
     
  7. Gruffalo123

    Gruffalo123 Fanatiek lid

    26 jun 2017
    3.940
    4.461
    113
    Je moet het 1 keer per dag geven, werkt preventief dus niet op het moment dat er krampjes zijn. Is een poeder dat je moet oplossen in een klein beetje warme voeding/water. 10-15 ml is genoeg. Ik los het op in een klein beetje afgekolfde melk en geef het dan in een flesje. Maar je zou het ook via een spuitje/finger feeding etc. kunnen geven.
    Tot nu toe ben ik er in ieder geval positief over. Dit is nu dag vier dat we het geven en gisteren overdag eigenlijk geen krampen. In de avond wel haar huiluurtjes gehad, maar dat vind ik niet erg en erbij horen. In de nacht ook zo goed als geen krampen gehad.
    Dagen daarvoor was het bijna 24/7 krampen. Lag ze in haar slaap iedere paar minuten wel te huilen en trappelen met haar beentjes en als ze wakker was ook bijna alleen maar mopperen, rood aanlopen en trappelen met de benen. Ze is nu een heel stuk rustiger :).
     
    washburn en Julias vinden dit leuk.
  8. Julias

    Julias Fanatiek lid

    20 mrt 2015
    2.546
    1.868
    113
    Nou daar teken ik voor!!! Fijn hoor zoveel verschil! Ik las ook dat je het wel met de arts moet bespreken onder de 6weken, dus morgen even doen :thumup:
     
  9. caroline1

    caroline1 Fanatiek lid

    15 feb 2015
    1.265
    1.080
    113
    Balen, ik heb zelf fysiek echt een terugval. Afgelopen weekend feest gehad van mijn vader die 60 is geworden. Een paar uurtjes gestaan, toen niet zoveel gemerkt. Maar sinds de dag erna weer bloedverlies en pijn in mijn bekkenbodem als ik sta. Die pijn had ik dik 2 weken na de bevalling, maar is ook zeker een week weggeweest. Echt vervelend, nu moet ik dus weer even gas terug nemen..
    Hoe is het met jullie herstel?
     
  10. Gruffalo123

    Gruffalo123 Fanatiek lid

    26 jun 2017
    3.940
    4.461
    113
    @caroline1 hier nog steeds wat bloedverlies (vorige keer 8 weken gehad, dus verwacht ook niet dat het nu al voorbij is). Ook nog snel rugpijn, dus kan niet lang met de draagdoek lopen. Verder heb ik fysiek weinig te klagen. Ik mag nog bijna niets met de buikspieren op advies van de fysiotherapeut, dus daar houd ik me nog braaf aan. Al heb ik al weer heel erg veel zin om te gaan werken in de tuin, maar moet ik dat dus nog even laten.
     
  11. Julias

    Julias Fanatiek lid

    20 mrt 2015
    2.546
    1.868
    113
    @caroline1 wat vervelend meid! Toch iets te veel geweest dat is duidelijk. Je lichaam fluit je echt terug nu... Hopelijk is dit snel weggetrokken en kun je weer vooruit.

    Ik heb nog licht verlies, bloed kan ik het niet meer noemen, maar nog wel inlegkruisje waardig :p 2 dagen achter elkaar iets actiefs doen gaat duidelijk nog niet, maar gisteren een gaaf uur gelopen en in de tuin wat planten gesnoeid en daar heb ik nu geen last van gelukkig. Dus ik kan wel zeggen dat dat stukje goed zit. nu nog van die hormonsters af! Uiteraard ben ik ontzettend moe door die rottige nachten, maar ik kan echt vrij weinig hebben... Zit niet echt lekker in mijn vel..
     
  12. Ikke22812

    Ikke22812 Actief lid

    22 nov 2017
    336
    471
    63
    Vrouw
    zelfstandige
    Midden-West Brabant
    @Gruffalo123 wat ontzettend fijn dat die probiotica zo goed helpt! Stuk prettiger voor jullie allemaal een meisje dat een stuk rustiger is en zich duidelijk fijner voelt! Wow 8 weken is best lang, maargoed daar ben je deze keer dan iig wel op voorbereid.

    @caroline1 luister goed naar je lichaam! Ergens wel fijn dat je lijf het zo goed aangeeft!

    @Julias balen van die slechte nachten. Pittig lijkt me dat! Maar wat fijn dat jou herstel zo goed gaat.

    Hier wel dagelijks wat krampen bij de kleine dame maar over het algemeen goed te doen. Mijn herstel van de ks gaat echt heel erg voorspoedig! Veel sneller als bij de eerste ks. Nu 10dgn verder, bijna geen bloedverlies meer. Gisteren stukje gewandeld met zn 4en en de hond en nu weer een paar dagen mn energie sparen en verder herstellen aangezien ik zaterdag heeeeeel erg graag mee wil met mijn vriend en zoontje en de kleine meid natuurlijk naar een familie evenement van vriend zn werk.
     
  13. Wanda68

    Wanda68 Fanatiek lid

    2 apr 2015
    2.523
    2.404
    113
    Vrouw
    Ik mag niet klagen eigenlijk! Amper krampjes en meneer lijkt iets tevredener tussen de voedingen :) daardoor kan ik ook eens naar buiten of koken, iets in het huishouden doen. Vanmorgen was het helaas wel heel erg vroeg :( De oudste wilde niet meer slapen helaas. Nu zit ik dus heel brak te zijn op de bank :(

    En ik zit al dagen met verbazing te kijken, R.a.e.v.e.n. lacht al! Ik ben echt verbaasd! R.o.w.a.n. deed dat pas toen hij 7 weken was!
     
    Babbelboxje vindt dit leuk.
  14. caroline1

    caroline1 Fanatiek lid

    15 feb 2015
    1.265
    1.080
    113
    Nine lijkt soms ook te lachen, maar ik dacht dat dat nog niet bewust kon zo jong! Hoewel ze me dan ook echt aankijkt en ik het gevoel van interactie heb
     
    Wanda68, Marlau en mamaNath87 vinden dit leuk.
  15. Babbelboxje

    Babbelboxje Fanatiek lid

    3 mei 2015
    1.940
    1.616
    113
    @Gruffalo123 fijn dat het geholpen heeft!!

    @Wanda68 mooi he, dan smelt je toch? M.ika lacht ook al, is met 3 wkn ook heel snel.

    Vandaag dus naar het ziekenhuis geweest voor controle. M.ika is in 1 week tijd 280gram aangekomen!! En dus eindelijk over zijn geboortegewicht heen. Zo blij!! Krampen zijn nu normaal zegt de arts, rond deze leeftijd een piek. Mochten de flessen niet ophogen maar wel een half schepje erbij voor extra calorieën.
    En dan kijken of hij wat langer tevreden is.
     
    Wanda68, Julias en mamaNath87 vinden dit leuk.
  16. Gruffalo123

    Gruffalo123 Fanatiek lid

    26 jun 2017
    3.940
    4.461
    113
    @Babbelboxje hopelijk is Mika met een half schepje meer wat beter verzadigd!

    Hier nog niet bewust lachen. Zoonlief was daar toen ook heel erg laat mee, pas met een week of 10 a 12. Dus ik verwacht van deze meid nog niets. Wel heel erg veel reflexlachjes al en de borst krijgt natuurlijk wel altijd een grote reflexglimlach als ze tevreden loslaat :p.
     
  17. washburn

    washburn Actief lid

    25 jan 2012
    426
    286
    63
    therapeut
    gaat je niks aan ;)
    Oei... hier is de lactatie deskundige vanochtend geweest. Ik vond Levy ineens zo onrustig drinken... kon er zelf de vinger niet op leggen...

    Tadaatadaaaa.. wat denk je?
    SPRUUUUUW...

    Godverdegodver...

    We gingen net zo lekker!

    Gelukkig wel vroeg erbij. Hij heeft een licht waasje in zijn mondje en ik heb nog geen klachten... maar we zijn dus wel meteen met middeltjes aan de slag gegaan nu..

    Best wel vermoeiend dit!

    Mijn herstel gaat redelijk. Ik ben stiekem gaan autorijden laatst. Haha.. maf idee. Drie weken geleden lag ik vandaag onder het mes en werd onze zoon geboren...

    Nu loop ik toch weer redelijk rond... ben nog niet de oude maar we gaan de foede kant op.. ;)
     
  18. mamaNath87

    mamaNath87 Fanatiek lid

    16 jul 2017
    1.498
    1.109
    113
    Vrouw
    WoW super zeg zoveel aangekomen!! :) nou hoop dat de krampen dan nu eindelijk eens gaan dalen ;)
     
    Babbelboxje vindt dit leuk.
  19. mamaNath87

    mamaNath87 Fanatiek lid

    16 jul 2017
    1.498
    1.109
    113
    Vrouw
    Ooh goed dat je iemand hebt mee laten kijken dan joh en dat je er optijd bij bent!
    Foei!! Rustig aan herstellen hè ;)
     
    washburn vindt dit leuk.
  20. Julias

    Julias Fanatiek lid

    20 mrt 2015
    2.546
    1.868
    113
    @Ikke22812 en @Wanda68 wat fijn dat het bij jullie zo goed gaat!

    @Babbelboxje wat een opluchting!! Heel fijn dat hij zo goed is aangekomen! Slim inderdaad om de hoeveelheid poeder dan te vergroten ipv de hele hoeveelheid. hopelijk maakt dat voor hem het verschil!

    @washburn aah nee! Hopelijk zijn jullie er snel vanaf!
     
    Wanda68, Babbelboxje en washburn vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina