Wat is hier aan de hand?

Discussion in 'Zwanger worden' started by Unicorn85, Apr 11, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. marjoleintje33

    Apr 12, 2018
    18
    6
    3
    Female
    Hallo ,
    Wat jammer pfff ik weet hoe je je voelt nu de test negatief is maar door de symptonen laat je beter maar door de ha kijken want je weet het maar nooit meid maar ik weet wel uit ervaring dat je lichaam je idd echt voor de gek kan houden.. laten we toch stiekem hopen voor je en zo niet de volgende ronde❤

    Ik had zeker 6 zw testen gedaan ( 2 clear blu en 2 van kruitvat merk en 2 van de action... ) allemaal positief ik begon te testen 17 dagen na me iui .. en om de 2dagen een niewe test omdat ik het niet kon geloven..

    liefs marjolein

     
  2. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    Dec 31, 2015
    17,971
    33,649
    113
    Anderhalf jaar klinkt misschien lang, maar er zijn heel veel dames die al járen bezig zijn en ook al behandelingen hebben gehad. Ik zeg niet dat anderhalf jaar niets is hoor. Elke maand is er één teveel. Voordat ik onze dochter kreeg waren we 7 jaar verder... De muren hadden deuken van al die testen die er tegenaan zijn gegooid...
     
  3. Cjms

    Cjms Bekend lid

    Dec 11, 2016
    891
    1,286
    93
    Ik ga nergens meer uit van internet omdat er zoveel verschillende verhalen over zijn. :) iedereen kan er van alles op gooien.
    Dit is wat mijn ervaren verloskundige tegen me zei dus ik vertrouw hier ook op. :)
     
  4. MamaZijnIsDeBom

    MamaZijnIsDeBom Fanatiek lid

    Apr 10, 2018
    2,317
    1,660
    113
    Female
    Ja... groot gelijk heb je ook eigenlijk... :)
     
  5. Cjms

    Cjms Bekend lid

    Dec 11, 2016
    891
    1,286
    93
    Ik bedoelde het ook niet vervelen hoor :p
    Maar ik betrapte me in het prille begin op het googlen en als alles waar was wat ik las, had ik al zeker 8x een miskraam moeten krijgen. En hij zit er toch echt nog steeds! :)
    Over dit soort onderwerpen vermijd ik internet ook liever en vertrouw ik op de professionals. Het maakt je zo onnodig onzeker waardoor het lastig is om echt te genieten van het zwanger worden en zeker het zwanger zijn.
     
    MamaZijnIsDeBom likes this.
  6. MamaZijnIsDeBom

    MamaZijnIsDeBom Fanatiek lid

    Apr 10, 2018
    2,317
    1,660
    113
    Female
    Ja nee.. ik bedoelde het ook serieus. Je hebt nog gelijk ook. Al die drama. Soms word je er mega onzeker van. En het ontneemt je wel echt een deel van de lol. En eerlijk is eerlijk, het zijn vaak meningen van mensen, of dingen die ze een keer ergens gelezen of gehoord hebben. Onbetrouwbaar.... ik zou ook minder moeten googelen ;)
     
  7. Pimpelmeesje

    Pimpelmeesje Fanatiek lid

    Apr 12, 2015
    2,769
    2,145
    113
    Female
    Docent Na&Sk
    Je kan toch die afspraak bij de huisarts maken en dan gelijk je twijfels over deze cyclus neerleggen?
    Mss is n testje doen voor die afspraak wel handig, maar dat is aan jou. Heel veel symptomen passen wel bij een half griepje ofzo, als ik een stuiver kreeg voor elke keer dat ik de afgelopen jaren hier gelezen heb dat vrouwen vanalles voelden maar toch niet zwanger waren... Ik gun het je natuurlijk van harte, maar ik denk dat je er vanuit kan gaan dat het niet zo is. Een zwangerschap met een menstruatie-achtige bloeding komt heel zeer zelden wel eens voor, maar geen zwangerschap met misselijkheid en buikpijn komt regelmatig voor.
    Heel veel succes de komende tijd!
     
    nizzie86 likes this.
  8. Ashleyrachel

    Ashleyrachel Fanatiek lid

    Aug 10, 2016
    3,292
    2,189
    113
    Female
    enschede
    Helaas kan je cyclus zo maar eens denken hè ik doe er wat langer over...
    Heb je ovulatie testen gebruikt enz?
    Pas dan weet je zeker wanneer je eisprong geweest kan zijn en dus kan je dan pas zeggen overtijd.
    Ik zou in jou geval gewoon nog een keer testen, als de kwaaltjes echt van een zwangerschap zouden zijn, zou die test echt wel knal positief zijn!
    Zo niet dan weet je gewoon dat je lichaam misschien iets van slag is.
    Ik heb dit namelijk ook in de hele tijd dat we al bezig zijn 3x gehad.
    Ik snap dus je onzekerheid en die kan je vaak alleen maar weg nemen door te testen.
    Een menstruatie hoeft btw ook niet altijd met stolsels te zijn en of even veel.
     

Share This Page