Snap ik helemaal, ik ben net zo. Maar je testen zijn echt keurig. Ga vandaag kijken of je wat leuks kunt doen ter afleiding. L
Ik ben iets gerustgesteld nu. Heb de test van net (nieuwe gedaan) onder die van 11 dpo gelegd en zie nu wel oploop
Hele mooie oploop!! Het Is gewoon super spannend tot de eerste echo.... Succes met wachten! Voor nu zien de testen er hardstikke positief uit
Een mooie oploop! Heel begrijpelijk dat je zo onzeker bent, gezien je voorgeschiedenis. Maar voor nu vind ik het er goed uitzien en ik ga heel hard duimen voor een mooie roze wolk voor jou.
Vanaf gisteren iets meer krampjes en vanmorgen minimaal rose verlies (bijna niet te zien) dus ben er nog niet gerust op... Test van wondfo knalt wel nu. Predictor loopt ook nog iets op volgens mij?
Prachtige testen hoor Gefeliciteerd. Nu lekker gaan genieten van je zwangerschap meid. Je hcg is goed gestegen
Wauw! Mooi hoor! Nu niet meer verwachten dat ze nog verder oplopen he Dat roze verlies is spannend maar heeeeel normaal. Krampjes ook.
Dat rose verlies zit me toch niet helemaal lekker. Maar goed...kan er niks aan veranderen als het weer mis gaat. Maar vind wel eng
Spannend he en zo irritant dat je zelf niks aan de uitkomst kan veranderen.. Misschien ter geruststelling hier is het ook 3 x mis gegaan, maar bij deze zwangerschap en bij die van mijn dochter alle kleuren bloed gezien en dat ging en gaat goed! Enkel veegjes na het plassen.. Het kan er helaas bij horen
Ja voel me verder goed. Beetje wat "ongi" buikpijn zo af en toe, borsten wel wat gevoeliger nu maar verder nog nergens last van.
Heb weer flink wat bruinverlies en nog steeds ongi gevoel. Ik geloof er niet meer in Deze keer gaat ook weer mis. Voel het gewoon Elke maand die onzekerheid en elke keer gaat het weer mis...dan heb ik liever elke maand een witte test. Dat trek ik beter dan dit steeds
Ahhh ik hoop het echt niet voor je. Je testen zijn in ieder geval echt heel erg mooi. Ik blijf duimen!!
Oow wat snap ik je goed. Ik zou eens even contact op nemen met je huisarts om je hcg te meten. Vond je test gister wel ineens enorme knaller voor NOD en dat icm met het roze/bruin-verlies zou mij beetje zorgen baren.
Heel lastig om iemand gerust te stellen, maar je testen zien er echt netjes uit hoor. En ik had ook tot 9 weken bruinverlies en op een gegeven moment rood met stolseltje, maar toch echt bevallen van een gezonde zoon 6 maanden geleden.