Wie doet ermee, minder/ geen suiker eten?

Discussie in 'De lounge' gestart door Haak muts, 18 apr 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Fuddey

    Fuddey VIP lid

    6 okt 2015
    16.382
    12.678
    113
    Qua tussendoortjes eet ik rauwkost, noten, paar aardbeitjes etc. Maar eerder waren dat dus 2 koekjes bijvoorbeeld...
     
  2. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.155
    8.129
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    Hier al 4 maanden geen suikers meer. Bevalt prima!
     
  3. rijo

    rijo VIP lid

    5 mrt 2014
    5.272
    2.034
    113
    Wat zijn jullie valkuilen? Ik ga eten als ik stress heb, en 's avonds is bij mij een dingetje.. :rolleyes: Is jullie doel ook om af te vallen? Ik ben jaren geleden 30 kilo afgevallen, maar na twee zwangerschappen zitten er weer 10 bij. Dat wil ik er minimaal af hebben. Toen ik zoveel ben afgevallen lette ik op mijn voeding en liep ik 's avonds 1-1,5 uur. Dat wil ik ook weer gaan oppakken (ik loop nu 2/3 avonden). We hebben deze en volgende week een druk programma (ivm te koop zetten huis), zodra dat rond is ga ik elke avond weer lopen.
     
  4. Oceanna

    Oceanna Fanatiek lid

    12 okt 2015
    3.438
    1.423
    113
    Vrouw
    Mijn valkuilen zijn stress en verveling. Ook weet ik nooit wat ik als tussendoortje kan nemen dus doe ik dat niet terwijl dat wel zou moeten. Mijn doel is zeker nog 16 kilo eraf. Zijn al 21 af nu de rest nog.
     
  5. Mammamuis

    Mammamuis Fanatiek lid

    8 feb 2013
    1.031
    339
    83
    NULL
    NULL
    Bij mij moet er eigenlijk 11 kilo af. Mijn grootste valkuil is dat ik een enorme avondsnoeper ben. Zodra de kleine erin ligt begint het en het houdt pas op als ik naar bed ga. Vreselijk.
     
  6. kleinegup

    kleinegup Fanatiek lid

    19 aug 2015
    1.533
    382
    83
    Vrouw
    Ik wil ook graag mee doen. Het is weer lekker weer, dus een goed moment om te starten. Ook ben ik sinds vandaag weer begonnen met een challenge om mijn lichaam te stimuleren.
     
  7. Sue87

    Sue87 Niet meer actief

    Dan kunnen we een hoop van je leren!

    Hier een echte suiker eter. Sinds een week of drie probeer ik gezonder te eten:

    Ontbijt
    Was: krentenbollen, of twee chocolade croissants
    Nu: 150 a 200 ml Yoghurt of kwark met granola en wat fruit + een volkoren cracker met boter en kaas.

    Tussendoor:
    Nu: Rijstewafel of fruit

    Lunch
    Was: Drie witte bolletjes met boter en schuddenbuikjes, of hagelslag e.d.
    Nu: 2 bruine bollen met sla, ei en kaas OF ditzelfde op 2 maisboterhammen

    Tussendoor:

    Was: koekje of anders lekkers
    Nu: Kale crackertjes of een snackerjack

    Avondeten is hetzelfde gebleven, Vaak groenten, vlees en gebakken aardappeltjes of nog een soort groenten.

    Ik snoep bijna niet meer, op af en toe wat kale/droge saladecrackers of wat noten na.
    Ik merk wel dat ik ook minder trek heb in zoet, dat ik het makkelijker laat staan. Het kan dus best dat er overall minder suikerconsumptie is. :)

    Ik snap alleen de ballen niet van eiwitten, verschillende suikers, koolhydraten enz. Ik ben net een beetje calorieën aan het tellen. Wie heeft er een bron waar dit makkelijk wordt uitgelegd?
     
    conejita vindt dit leuk.
  8. Meg

    Meg Bekend lid

    10 feb 2013
    781
    85
    28
    De pindakaas van de AH zitten alleen pinda’s. Echt een aanrader :) Als je die gewend bent is de Calvé echt niet meer lekker.
     
  9. Oceanna

    Oceanna Fanatiek lid

    12 okt 2015
    3.438
    1.423
    113
    Vrouw
    Calve kan ik niet tegen dus heb die ook nooit:roflmao: heb idd die van de ah huismerk.
     
  10. Oceanna

    Oceanna Fanatiek lid

    12 okt 2015
    3.438
    1.423
    113
    Vrouw
    Deze heb ik
     
  11. Mammamuis

    Mammamuis Fanatiek lid

    8 feb 2013
    1.031
    339
    83
    NULL
    NULL
    Ik heb trouwens nog een tijdje een neolithisch dieet gevolgd. (Natuurlijk eten, geen kunstmatige toevoegingen en dergelijke.) Was erg arbeidsintensief maar erg lekker en ik voelde me er ook erg goed bij. Ik ben er niet veel mee afgevallen maar goed, ik schijn nergens van af te vallen. Zelfs tijdens een crash-dieet kreeg ik het voor elkaar om twee kilo aan te komen :(
     
  12. 1981Mama

    1981Mama VIP lid

    8 apr 2015
    5.989
    1.439
    113
    Ik wil ook wel meedoen, zei zij terwijl ze een zak m&ms naar binnen harkte.

    Helaas weet ik van bijna alles wat er aan suiker/koolhydraten in zit. Maar het schrok me niet af :p

    Ik ga nog wel fruit en brood eten, maar ga stoppen met snoepen!
     
    Mammamuis en Sue87 vinden dit leuk.
  13. Haak muts

    Haak muts Actief lid

    25 mrt 2016
    389
    67
    28
    Leuk dat je meedoet!
    Hier net een schaaltje met kwark op. Van optimel.
     
  14. Oceanna

    Oceanna Fanatiek lid

    12 okt 2015
    3.438
    1.423
    113
    Vrouw
    Dat is het moeilijkste.
     
  15. Oceanna

    Oceanna Fanatiek lid

    12 okt 2015
    3.438
    1.423
    113
    Vrouw
    Heeft iemand een lijst met wat wel en niet zou mogen? Of een goede link naar zo'n lijst. Koek, snoep, prik limonade en sap snap ik wel dat daar veel suiker in zit.
     
  16. kleinegup

    kleinegup Fanatiek lid

    19 aug 2015
    1.533
    382
    83
    Vrouw
    Ik ben begonnen met boodschappen doen, met onder staande lijst. Dan wist ik zeker dat ik goede producten kocht.
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Oceanna vindt dit leuk.
  17. yaro

    yaro Niet meer actief

    Pindakaas is er zeker weten zonder suiker. Niet elke variant. Maar in principe zou het zonder suiker moeten zijn.
     
  18. Meg

    Meg Bekend lid

    10 feb 2013
    781
    85
    28
    Ik bedoel deze. Die bevat echt alleen maar 100% pinda’s :thumup:
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Luna86 en Oceanna vinden dit leuk.
  19. Sue87

    Sue87 Niet meer actief

    Die is zoooo lekker!
    Ik eet al sinds die er is, alleen nog die. En inderdaad, ik walg nu van Calvé, terwijl ik er eerst bij zweerde.
     
  20. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.155
    8.129
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    In bijna elke pindakaas zit dextrose pf glucosestroop. Alleen de 100% van AH niet en die in natuurwinkels niet.
     

Deel Deze Pagina