Mn oudste belde mij met een heel goed idee, omdat het zo warm was ging ze wel even naar de ijssalon om een ijsje te halen. Helaas wel op mijn kosten
Toen ik vanacht om 4.15 uur balonnen met helium aan het vullen was om mijn dochter haar verjaardagskado's te versieren en terug dacht aan haar geboorte 2 jaar geleden en wat voor kadotje haar aanwezigheid voor ons gezin is! En toen ze vanmorgen beneden kwam en haar kadotjes zag en er helemaal niet naar omkeek omdat ze zo intens gelukkig was met haar balonnen. Bekijk bijlage 567702
Vandaag een nieuwe 2e auto gekocht, eindelijk een keer rustig zonder kinderen kunnen rondneuzen. Ondertussen zaten de kindjes heerlijk te spelen in de zandbak met oma!
Niks mis met 40 hoor (of 41) Zolang je maar niet zegt dat ik op weg ben naar de 50 In ieder geval gefeliciteerd!
Zoontje had koorts vandaag en was bij tijd en wijle wel een behoorlijke zwaan-kleef-aan. Totdat na het avondeten oudste dochter met hem in de tuin ging spelen. Super lief gespeeld samen en ik had zeker een uur om mijn keuken op te ruimen en even op de bank te chillen en ondertussen genietend te kijken naar mijn oudste en jongste.
Vanmiddag in het zonnetje op een terrasje met vriendin, doen we eigenlijk nooit maar het was heerlijk